Зашла на 5минут• 16 сентября 2025
Як стати доглянутою жінкою? Особливо коли бюджет обмежений
Дано
Жінка 44
Вага 68 зріст 168
Шкіра обвисає, займаюсь йогою
Зуби в порядку
Обличчя звичайний догляд
Була на процедурах карбоксотерапія, і ще щось світлом там блимали.
Результат ну просто як виспався і вимвся
Зуби в порядку.
Волосся біда. Густе, але курчава як циганка. Я або лохмата, або гулька як у бабки.
Одяг не вмію підбирати. Тому джинси, якісь базові плаття що роблять мене тіткою.
Бюджет до 5000 в місяць на все - одяг, догляд
Жінка 44
Вага 68 зріст 168
Шкіра обвисає, займаюсь йогою
Зуби в порядку
Обличчя звичайний догляд
Зуби в порядку.
Упругая попка• 16 сентября 2025
Волосы кожа, зубы, вес у вас в порядке. А это самое сложное. Волосы если кудри то еще проще, их надо оформлять в завитки. Используйте спец средства для кудрявых. Макияж, одежда, это все есть на ютубе, определите свой цветотип, уже будетпроще. Маникюр можно натуральный делать самой.
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Ті кудрі не можна розчесувати. А як не розчешеш то як собака бездомна
Ну не виходить він у мене.
Упругая попка• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
Кудрявый разный бывает. Не обязательно часами жамкать и сушить. Есть просто средства для оформления завитков. Кудрявые методы тоже есть разные, так что хватает на 3-4 дня. Зависит от длинны ж еще, образа жизни.
Мост_Устал• 16 сентября 2025
Начните с волос, прическа должна быть всегда, подберите стрижку или уход и цвет.
Одежда- разберитесь, что вам идет чтобы выглядеть трендово для вашего типа фигуры, образа жизни. Начните формировать гардероб, скоро осенние и потом зимние распродажи. Покажите фото без лица, может накидаем вам идей.
Эскиз бесконечности• 16 сентября 2025
Дивлячись, чого ви прагнете. Кардинальні зміни - це в основному пластика. Якщо покращити те, що маєте:
1) 50% успіху стрижка/зачіска. Зараз в інеті стільки класних відео де роблять природний завиток зі свого волосся. Мені дуже подобається.
2) Не оминати макіяж: брови, блиск, рівний тон.
3) Манікюр/педикюр. Не обовʼязково гель лак, просто акуратно можна й самій зробити і покрити звичайним щ легким відтінком.
4) Знайти блогерів, у яких схожа на вашу фігури, подивитися, що вони вдягають, обрати максимально базові варіанти.
Директор Пляжу• 16 сентября 2025
Доглянута это вовремя мыть голову а не запускать до сосулек. Ногти всегда в порядке. Аккуратно одета. Чистая выглаженная одежда, и обувь.
Чтобы перхоть не сыпалась уши чистые. Ноги тоже вовремя острижены ногти пользоваться´дезиком для обуви. Подмышки дезиком мазать. Духи использовать. Многого не надо
Таракашечка• 16 сентября 2025
100 євро в місяць на одяг і догляд.
Дайбоже щоб вистачило закрити нестачу вітамінів, базовий корейський догляд кислоти/пептиди і мінімальний медичний чекап, чого ще…
Нульовий сантиметр• 16 сентября 2025
У вас 2 явные задачи: убрать 8 кг веса и привести в порядок волосы.
Простое - волосы. Изучите систему ухода для кудрявых волос. Это небольшой бюджет, важно делать постоянно. Затем найдите мастера, который сделает хорошую стрижку на ваши кудри. Нафиг гульку, лучше удлинненый пикси и красивые завитки на аккуратной головке. Это дороже, но тоже можно решить в бюджете.
Сложное вес. Начните с -3 до НГ. Поям реально и быстро уйдет. С учетом потери эластичности кожи, обязательны нагрузки. К йоге нужно хотб чтото накачать немного из мышц. Плюс ведите дневник питания. Это все вообще бесплатно.
Шмот. С -3 кг уже будет все лучше сидеть. Но тогда начнутся реальные расходы сразу же на белье, потому что первым уедет бюст.
Сбросьте немного и приведите в порядок волосы - и приходите спрашивать за стиль.
Упругая попка• 16 сентября 2025
Ответ дляТаракашечка
100 євро в місяць на одяг і догляд.
Ой та хватит всем этот корейский догляд пихать. Он подходит далеко не всем. Есть куча польских средств дешевле намного и не хуже
Дуже дуже вумна• 16 сентября 2025
Якщо задовбали кудрі - робіть кератин або нанопластику. Дивлячись який у вас тип завитка. Буде ідеально рівне полотно
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляМост_Устал
Упругая попка• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
Фигура прекрасная. Цыганских волос не вижу😀.
Дуже дуже вумна• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
фото
По волоссю видно, що воно рівне але не доглянуте. Навіть кератин не треба. Можна робити ботокс раз на півроку і буде шикарний результат. Догляд бюджетний підбере майстер
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
Зачем уход? Ищите папика с кошельком
Папіки на таких як я не дивляться
Мию вікна у мороз• 16 сентября 2025
Пойти в зал, немного сбросить вес, наладить питание, чтобы было достаточно белка.
Одежду по картинкам с пинтереста подбирать.
За волосами научится ухаживать, есть специальные салоны где все покажут
Гладиолус• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Я вже пробувала кудрявиц метод.
Ну не виходить він у мене.
У вас шикарний бюджет «на себе» …
В мене такого немає, але себе підтримую на нормальному рівні.
Ходіть хоча б раз в місяць на ту карбоксі (я це теж люблю, коли стріляє, і результат бачу), придбайте домашній догляд у косметолога, хоча б медік 8, купіть гарний шампунь і маску для волосся, гарний тональний крем, одяг можна по знижці … і вітаміни !
Я б ще масаж добавила для тіла і для обличчя - і будете красунею.
А головне - здоровою треба бути, так що щастя - не мати гарну обкладинку, а мати гарне наповнення !
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляУпругая попка
На цьому фото я їх випрямила. Просто повірте що вони як у циганки
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляМию вікна у мороз
Так. Доречі. За харчуванням теж слідкую більше півроку. Так тяжко білок добирати
Паратруперсупер• 16 сентября 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Купите карты для образа и цветастый платок
Дуже дуже вумна• 16 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
Похудеть на 10 кг. Сразу десяток лет скинете
Вам так точно. В первую очередь
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляГладиолус
У вас шикарний бюджет «на себе» …
Так. В здоров´я вкладкою в першу чергу. Медогляди регулярно.
Смурфик• 16 сентября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Вам так точно. В первую очередь
Мне не нужно, у меня вес в норме
Дуже дуже вумна• 16 сентября 2025
Ответ дляСмурфик
Мне не нужно, у меня вес в норме
Вижу больная тема)
Зашла на 5минут
• 16 сентября 2025
Ответ дляПаратруперсупер
В мене комбо гени склались.
Папа світлий і мега кучерявий
В мама смугла з прямим волоссям
На виході отримали ромале
Папа світлий і мега кучерявий
В мама смугла з прямим волоссям
На виході отримали ромале