ПоЗиТиВнАя• 16 сентября в 18:05

Яка адекватна ціна за манікюр

Початковому майстру манікюру, довго, 3-3,5 години, вдома, київ
СМСница• 16 сентября в 18:12
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В мене вже було 2 людини, то сиділи. Але то більш по знайомству, сам манікюр їм сподобався. Тепер хочу давати оголошення, незнайомих
Яке оголошення?))
автор ПоЗиТиВнАя • 16 сентября в 18:13
Ответ дляСМСница
Я б і безкоштовно не пішла до початківця ще й додому
Думаю у вас просто є можливість заплатити більше. Скажу про себе: я хожу, на брови, вії, манікюр теж ходила. Завжди гарно зробили і за копійки.
Я ось ходила на перманент на брови за 1000, дуже круто зробила, то я пішла ще і стрілки з розтушовкою за 1000 зробила
СМСница• 16 сентября в 18:13
Ответ дляИванка Бур
Не ходите, вас насильно никто не заставляет
Вас ніхто на питає думку про мене)
Кusalochka• 16 сентября в 18:14
Ой. Грн 300, может пойдут. Но я бы не пошла и с доплатой столько сидеть.
СМСница• 16 сентября в 18:14
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Якщо б я не мала можливості то робила б сама.
Ластовиння• 16 сентября в 18:15
Покладіть мінімальну ціну поки не підтягнетесь по швидкості досить і 200 грн це покриє якраз матеріали,а потім і клієнтів наберете і ціни кожні 3-4 міс.можна піднімати якщо швидко почнете робити і якісно
Швендяю містами• 16 сентября в 18:16
А у вас есть примеры работ?
Русланка з гілки• 16 сентября в 18:16
Ответ дляЗайканалужайке
Моя майстер поїхала, я знайшла новий салон до топ майстрів все розписано і дорого
Вона робить теж довго2-2,5 години, так акуратно добре, я була два рази але думаю вже мля як же довго
700 грн платила
Я тоже к одной девочке ходила, делает просто идеально, но 2.5 часа - это перебор. Причем работают в кабинете вдвоем и нет услуги одновременного маникюра и педикюра, пришлось отказаться
В другом салоне делала за 1.5 часа маникюр и педикюр, тоже неплохо
Млинець Мій• 16 сентября в 18:17
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Всі ж якось починають
Так,не святі горшки ліплять.Все піде і поіде
Продаю витрішки• 16 сентября в 18:17
Я додому ходжу до дівчинки. Досвід в неї 5 років, стерилізація і все як треьа, година з покриттям. Бере 300 грн.
Я вде сама їй 400 даю, а вона все одно 300 бере.
Тримаєттся ідеально. Все супер
Продаю витрішки• 16 сентября в 18:17
Ответ дляВкаблучках
За 3.5 часа сидения у вас дома это вы еще должны доплачивать бедняжкам
Це тільки подружки якісь погодиться мають
автор ПоЗиТиВнАя • 16 сентября в 18:18
Ответ дляШвендяю містами
А у вас есть примеры работ?
Ну ось собі зробила. Одразу хочу сказати, що робила я дуже мало, на курсах 2 моделі і після курсів 3 людини
Там все розмивчато• 16 сентября в 18:18
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Всі ж якось починають
за три часа-300
Иванка Бур• 16 сентября в 18:19
Ответ дляСМСница
Вас ніхто на питає думку про мене)
А я вас вообще не думаю
Ластовиння• 16 сентября в 18:20
Ответ дляПродаю витрішки
Тримаєттся ідеально. Все супер
Гарно,але скажіть їй що вона не цінує свою роботу,бо зараз за такі кошти можна купити або базу або лак,і заробітку немає ніякого
Швендяю містами• 16 сентября в 18:23
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Если честно, то неплохо, но есть много недочетов, с учетом, что себе легче делать и левая рука. Вам надо тренироваться, потенциал есть, желание есть.. Но 500 грн. это много. Не знаю, согласятся ли за 300.. Пробуйте.. Однако мое личное мнение, вам бы неплохо было бы просто в темпе вальса набить руку. Ранее для такого или подруги и в качестве благотворительности при курсах были часы, когда могли прийти желающие постричься и сделать маникюр.
Цибулька зла• 16 сентября в 18:25
Ответ дляЛастовиння
100% .
Заробіток мінімальний виходить. 100 грн -година часу. І 200 на покриття, матеріали. То добре, якщо грн 100 буде заробітку.
Кusalochka• 16 сентября в 18:25
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Хорошо у Вас получается, наверное лучше на подругах набить руку и укладываться в 2.5 часа
Швендяю містами• 16 сентября в 18:25
Ответ дляПродаю витрішки
Тримаєттся ідеально. Все супер
И тут есть мелкие недочеты, девочка ваша видит, поэтому не наглеет) Я тоже так в начале, когда не было опыта и уверенности в своей работе. Хотя да, бывает намного хуже, а аппетиты ого какие)
Вкаблучках• 16 сентября в 18:25
Ответ дляПродаю витрішки
Згодна з вами
Дадосвидания• 16 сентября в 18:26
Ну якщо з такими умовами, 500 не більше
І то це якщо манік дійсно класний
Невидимка Майя• 16 сентября в 18:27
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це дорого, з набитою рукою і навиками стільки беруть
Не треба так себе знецінювати, якщо дорого хай дешевше шукають , 500 нормально якщо манікюр якісний. Мені за 700 і більше таке г робили, і гроші брати не соромились
Треба підробіток• 16 сентября в 18:30
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Та ну, 3,5год, я б не сиділа якби мені доплатили.
Я сижу
Девочка переселенка. Мужа мобилизировали. Она сама на съемной квартире с маленьким ребенком. Делает очень хорошо, но долго
Ещё как сижу. Это самое малое, что я могу для нее сделать, чтоб ее поддержать.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 сентября в 18:32
Ответ дляТреба підробіток
Я сижу
Есть лишнее время значит, у кого работа/семья столько сидеть не будет.
Як міряти?• 16 сентября в 18:32
Ответ дляПродаю витрішки
Тримаєттся ідеально. Все супер
Ппц
Видно что на скору руку делает
Треба підробіток• 16 сентября в 18:33
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
По субботам хожу. Раз-два в месяц не облезу посидеть ради благого дела. Да и делает она реально очень хорошо
Млинець Мій• 16 сентября в 18:35
Ответ дляПродаю витрішки
Тримаєттся ідеально. Все супер
Дуже гарно
Кидаю курити• 16 сентября в 18:38
я бы не за сколько не пошла
тратить свое личное время, чтобы кто-то на мне тренировался?
ахахах
Люблю ХОЛОСТЯКА• 16 сентября в 18:40
Ответ дляТреба підробіток
3,5 часа плюс дорога, это реально 4,5-5 часов выходного дня украсть у семьи и детей . Вы хотите быть хорошей для нее.
У нас полстраны переселенцев, жизнь сейчас такая, всем сложно.
Тишком нишком• 16 сентября в 18:44
Що ви там 3.5 голини робите?) Не перебільшуєте?
Я б на 3.5 голини не погодилась би навіть безкоштовно