ПоЗиТиВнАя• 16 сентября 2025

Яка адекватна ціна за манікюр

Початковому майстру манікюру, довго, 3-3,5 години, вдома, київ
автор ПоЗиТиВнАя • 16 сентября 2025
Ответ дляТишком нишком
Що ви там 3.5 голини робите?) Не перебільшуєте?
Я б на 3.5 голини не погодилась би навіть безкоштовно
Покриття швидко, а от зачистка не виходить швидко, дуже доколупуюсь до кожної деталі, повертаюсь і знову зачищаю, дорізаю🥱😔
Зубожиння• 16 сентября 2025
А як у вас зі стерилізацією інструментів?
автор ПоЗиТиВнАя • 16 сентября 2025
Ответ дляЗубожиння
Замочування у розчині, чистка і сухожар
Продаю витрішки• 16 сентября 2025
Ответ дляЛастовиння
Гарно,але скажіть їй що вона не цінує свою роботу,бо зараз за такі кошти можна купити або базу або лак,і заробітку немає ніякого
Я постійно з нею ці бесіди веду.
В неї за рахунок великого потоку заробіток. 9-22 ночі пиляє.
От дуринда.
Без жодного вихідного. Десь годинку собі в обід лишає в магазин збігать і поїсти.
Кажу ти і заміж ніколи не вийдеш і згниєш в цій квартирі
Ластовиння• 16 сентября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я постійно з нею ці бесіди веду.
От дуринда.
Ого,скажіть хай підняє прайс і бере на манік максимум до 19:00 і заробіток буде +- такий самий,а вільного часу буде більше
Lacrimo• 16 сентября 2025
Розхідники+ погодинна оплата праці. Я б за 300 не пішла, ціна стрьомна. Знайома рік тому 400 ставила, зараз певно 500 вдома, досить повільно. В салоні від 800-1000 і більше.
Треба підробіток• 16 сентября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
3,5 часа плюс дорога, это реально 4,5-5 часов выходного дня украсть у семьи и детей . Вы хотите быть хорошей для нее.
У нас полстраны переселенцев, жизнь сейчас такая, всем сложно.
Дорога 10 минут. Девочка живёт через дорогу. В 3- 3.5 вкладываюсь

Если у кого-то полтора часа на дорогу на быстрый маникюр, а у меня десять - на долгий)), то на выходе одно на одно получается
Я тут Живу• 16 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це дорого, з набитою рукою і навиками стільки беруть
Мне одна новенькая делала за 550.Пришла я домой,надела другие очки и прослезилась.Там и 200 много((
3 часа это пипец как долго
Тишком нишком• 16 сентября 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це через невпевненість та відсутність чіткого алгоритму дій. Коли знаєш, що і коли робити- повертатись постійно до попереднього етапу не буде потрібно)
Джем Шакіри• 17 сентября 2025
Ответ дляРуда ліса
Ищите моделей пока бесплатно за пытку 3,5 часами🤭
В телеге есть несколько каналов для поиска моделей. Так реально хватает предложений за бесплатно у начинающих
Вареничніца• 17 сентября 2025
Ответ дляТишком нишком
Я колись у знайомої 4 години сиділа, вона тільки як закінчила курси. Добре що вона поїхала закордон, бо вона так просила мене прийти до неї, і мені було б не зручно відмовити, бо на комусь людині ж треба вчитись. Але я її зустріла весною, а вона так і 4-5 годин нашим українкам робить гель лак, і за два роки швидше не стало. Каже що з кожною поки поговорять, покурять , каву вип´ють, та й день пройшов)