Дівка в намисті• 16 сентября 2025
ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.
⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.
У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.
Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.
Європич | Наш чат
⏺ Ключові зміни:
Європич | Наш чат
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
То слабко хочете якщо миру немає
Оце волшебна
Ще кацапам розкажіть про базову потребу , може вас послухають
Оце волшебна
Не так слабко, як ви вічних подачок, але їх не буде.
Ви волшебна кацапка? Ну тоді це багато чого пояснює.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Який механізм?Ви спитали:що чекає Україну,якщо буде війна в Європі? Вам відповіли.Що не так?
То як буде мир ? Ви карту бачили ?
Магічні думки в дії
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Головне щоб ви дожили
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
То як буде мир ? Ви карту бачили ?
Магічні думки в дії
Лінії на картах змінюються доки світ стоїть.
У вас від цього істерика?
Слава Українi• 16 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Хорошая вы подруга……
Ну это уже сложно назвать дружбой, если разговор сводится о том как она не хочет категорически возвращаться и как она хорошо устроилась. У неё даже нет мозгов подумать о том что нужно идти работать если она хочет остаться, думает халява навсегда.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так , якщо думка те така волшебна то кацапка
Хотіть миру - це допоможе фронту
Не зброя , не допомога соузників ( про атаку яких ви мрієте ) а ваші хотєлки
Хотіть миру - це допоможе фронту
Свідок Перемоги• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Є якісь підтвердження, послання? Хто з країн вже розробив план переходу з 24§?
Перший раз чую
Чехия после 2 лет на временной защите выдает ВНЖ, работающим само собой, в Австрии дают работающим красно-бело-красную карту, которая потом будет учитываться для гражданства, так же можно перейти на ВНЖ по работе, в Словакии изначально проблем не было, есть работа, отказался от временной защиты, получил ВНЖ, в Польше с 2025 года можно перейти на ВНЖ по работе, во Франции для украинцев с официальным трудоустройством доступна Карта резидента на срок до 4 лет с правом продления.
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
То як буде мир ? Ви карту бачили ?
Магічні думки в дії
Яку карту?Таро?Бачила колись,а що?
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Там максимально странный персонаж.
Какой-то больной на голову тролль.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
У вас від цього істерика?
То якщо лінії зміняться так що кацапи будуть біля НАТО то Україна не уснуватиме
- очевидне
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Яку карту?Таро?Бачила колись,а що?
Географічну
Ну тут і контингент
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Там максимально странный персонаж.
Какой-то больной на голову тролль.
Ви - без сумнівів
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
- очевидне
Та звичайно, бо вам так хочеться
Ну хоч намагайтесь, хоч трошки мислити ширше)
Ви хоч розумієте , що таке сучасна,повітряна війна?
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Географічну
Ну тут і контингент
Самая большая ошибка некоторых людей,это считать других идиотами.Это про вас.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Та звичайно, бо вам так хочеться
Це очевидно
Але сподівайтеся на мир в Україні , коли союзники будуть у війні
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Я констатую факти. Від яких ви ховаєте голову в пісок.
Хоч би нещодавна подія з українкою, яку зарізав негр у поїзді. І такі ж випадки не поодинокі.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
На таро гляньте - ваш рівень розвитку
Дівка в намисті
• 16 сентября 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
А ВНЖ по роботі якесь окреме рішення для 24§?
Для мене це і так було можливо, не спеціально щось розроблене. Ну Франція так, у них своя історія, тут не сперечаюся
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Це очевидно
Які союзники? Ті які використовували Україну як таран проти Росії? Ті, які замість допомагати домовились ’варити жабу повільно’? І чого домоглися? Дронів на своїй території і обісране на весь світ НАТО?
Міні-бікіні• 16 сентября 2025
Я не понимаю чего все радуются. И так зарплаты маленькие и работы нет, а когда вернутся конкуренция еще больше будет
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
- очевидне
За время существования человечества какие только державы не прекращали своё существование.Даже самые мощные и влиятельные.И что?
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Що там з задушеним котом від рук щирих українців ?
Кримінальні хроніки давно передивлятися ?
Америка в 7 разів більша і задушив людину не знаючи її національність
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Ой , Україна воює 11 рік проти монстра саменька
Все сама
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляМіні-бікіні
Какая конкуренция? Лодыри которые за несколько лет растерялись все свои навыки, это конкуренция?
Зарплаты у всех разные, как и в Европе и в Америке, и в Украине до войны.
Свідок Перемоги• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ну и я не пойму чего они изобретают велосипед. Пишут, что Италия и Испания хотят упростить переход на ВНЖ с временной защиты, может об этом речь.
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Це очевидно
Союзники это те,кто воюет с тобой плечом к плечу.Где они у Украины?Кто они?
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Все сама
Ну от якщо б вони не лізли зі своєю псевдопомогою у власних інтересах, то і воювати б не довелось.
Але дивним примітивам, то не доходить.