Дівка в намисті• 16 сентября в 18:52
ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців
Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.
⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.
У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.
Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.
Європич | Наш чат
⏺ Ключові зміни:
Європич | Наш чат
Оце потужно• 16 сентября в 22:40
Ответ дляБелочкой зови
Союзники это те,кто воюет с тобой плечом к плечу.Где они у Украины?Кто они?
Ще одна
Сама Україна бореться з ядерною державою - без траншів , зброї , старлінків
Лопати від Кулеби
Дівка в намисті
• 16 сентября в 22:41
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну и я не пойму чего они изобретают велосипед. Пишут, что Италия и Испания хотят упростить переход на ВНЖ с временной защиты, может об этом речь.
Згодна, ось це так, було б цікаво.
Оце потужно• 16 сентября в 22:41
Ответ дляНіколи не збрешу
Ну от якщо б вони не лізли зі своєю псевдопомогою у власних інтересах, то і воювати б не довелось.
Але дивним примітивам, то не доходить.
Ну так - таким як ви байдуже який прапор
Типова « какаяразніца « патріотка
Ніколи не збрешу• 16 сентября в 22:41
Ответ дляОце потужно
Що там з задушеним котом від рук щирих українців ?
Кримінальні хроніки давно передивлятися ?
Америка в 7 разів більша і задушив людину не знаючи її національність
Удалено администрацией...
Белочкой зови• 16 сентября в 22:41
Ответ дляОце потужно
На таро гляньте - ваш рівень розвитку
А ваш ривень розвытку это пугать украинцев окончанием войны.Аж трясетесь там,чтобы она не закончилась
Белочкой зови• 16 сентября в 22:42
Ответ дляОце потужно
Ой , Україна воює 11 рік проти монстра саменька
Все сама
А кто гибнет за Украину? Американцы с британцами?
Ніколи не збрешу• 16 сентября в 22:43
Ответ дляОце потужно
Типова « какаяразніца « патріотка
Мені не байдуже скільки людей залишиться живими. Це у вас на цю тему ’какая разница’, ви ж до людей ставитесь як до поголів´я худоби- ’хтось та й залишиться, війна усіх не вб´є’.
А про колір прапора розкажіть тим, хто під чужі прапори повтікав.
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:43
Ответ дляНіколи не збрешу
Какая конкуренция? Лодыри которые за несколько лет растерялись все свои навыки, это конкуренция?
Зарплаты у всех разные, как и в Европе и в Америке, и в Украине до войны.
А вы не думали, что в Украине тоже люди работают строителями , малярами, водителями , на заводах. Оттуда вернутся такие же, какие они навыки растеряли. Или в вашем мире все коучи и оффисники ?
Стрекоза любви• 16 сентября в 22:44
Читаю тему, протистояння двох точок зору: одні впевнені, що швидко всіх назад в Україну попросять, інші - що їх залишать, бо українці «дуже цінні» 😆
Думаю, що правда десь посередині буде: хто трудився, працював, або має непоганий бекграунд знань, зможуть залишитись. Інших - на вихід.
Белочкой зови• 16 сентября в 22:45
Ответ дляОце потужно
Ще одна
Лопати від Кулеби
Та заберите нафиг свои транши и зброю.Они лишь продлевают войну,мучения украинцев и уже переполовинили население.Чтоб они подавились теми траншами.
Оце потужно• 16 сентября в 22:45
Ответ дляНіколи не збрешу
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября в 22:45
Ответ дляМіні-бікіні
За годы безделья, навыки теряются.
Но. Если говорить конкретно о строителях и и водителях, то послевоенную страну надо будет восстанавливать-буквально. Строительные рабочие руки будут нужны. Работы в этой отрасли будет много
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:45
Ответ дляСтрекоза любви
Есть еще третьи , которые сами хотят вернуться. Но боятся везти детей в Харьков или Сумы. Им что делать?
Ніколи не збрешу• 16 сентября в 22:47
Ответ дляСтрекоза любви
Про це Я одразу і написала- залишать тих, кому є що запропонувати приймаючій державі, окрім крокодилячих сліз і власної зарозумілої пустої персони, якій усі повинні.
Стрекоза любви• 16 сентября в 22:47
Ответ дляМіні-бікіні
Їдьте у Вінницю, що можу сказати 🙄
Дівка в намисті
• 16 сентября в 22:48
Ответ дляМіні-бікіні
Що роблять ті, чиї домівки у Мелітополі чи Новій Каховці
Оце потужно• 16 сентября в 22:48
Ответ дляБелочкой зови
Я лякаю закінченням ? Українська не ваша рідна ?
Аналітика і здоровий глузд говорить інше , але таро вам в допомогу
Оце потужно• 16 сентября в 22:48
Ответ дляБелочкой зови
А мають ? Ви їм хто ?
Грошей зброї мало ?
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:48
Ответ дляНіколи не збрешу
За годы безделья, навыки теряются.
Вы пересмотрели фильмов о комсомольских стройках после второй мировой. Мы дороги уже делали , дороги везде нужны были , мнооо людей наняли и дорог сделали ? А пи.., от начала срока Порошенко до 22 года.
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:50
Ответ дляСтрекоза любви
Їдьте у Вінницю, що можу сказати 🙄
Уровень ЗП и съем в такой же пропорции как за границей ?
Белочкой зови• 16 сентября в 22:50
Ответ дляОце потужно
А мають ? Ви їм хто ?
Грошей зброї мало ?
Ви ж написали, що вони союзники.Забули вже?
Айпишница• 16 сентября в 22:51
Ответ дляМіні-бікіні
А гражданство у вас какой страны?
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:52
Ответ дляДівка в намисті
Знаю на заводе работают за границей , сами адвокаты оба. Возвращаться им некуда , двое детей Им за 40
Глубоководная селедка• 16 сентября в 22:54
Ответ дляОбнемашечка
Первые случаи уже имеют место быть. Во Франции, для примера, есть сокращённая процедура для тех, кто 2 года учился в универах местных. Особенно это актуально для аспирантов.
Наверняка подобные условия есть и в других условиях и не нужно ждать 5 лет, чтоб подать доки на гражданство.
Но подавать нужно с ВНЖ, а не ВЗ. Я смотрела разъяснения адвоката местного, ВЗ замачивают в срок проживания.
Там еще требования к этому гражданству, что человек должен себя содержать, то есть работать во Франции. Не просто 2 года отучился и гражданство. А с работой здесь такой звиздец, что многие приличную с местным образованием минимум год ищут.
Мона Лиза• 16 сентября в 22:56
Интересно, почему всякие обезьяны в тряпках, убивающие людей, детей, граждан, им не муляют, а вот украинцы прям поперёк горла
Встидаюся запитать• 16 сентября в 22:57
Ответ дляМіні-бікіні
Вы тяните за уши максимально странные аргументы и противоречите сама себе.
Ну, мечтайте о вечных пособиях.
Стрекоза любви• 16 сентября в 22:58
Ответ дляНіколи не збрешу
Теж можу погодитись. Ще й додатково, якщо в когось є «рожеві окуляри», що українці надзвичайно «важливі», то зверніть увагу, які партії приходять до влади у приймаючих країнах, яка у них риторика. Одразу стане всім все зрозуміло.
Хоча мені особисто дуже хода тих людей, які дійсно втратили все, особливо незахищені верстви населення.
Міні-бікіні• 16 сентября в 22:59
Ответ дляАйпишница
А гражданство у вас какой страны?
А причем здесь гражданство ? Люди работают там где им выгодно. А то что государство имеет миллионы на зарплату топ менеджерам и др , но не знает куда селить эвакуированных. Вот мне любопытно сравнить зарплату польского директора почты и их минималку или пособие по безработицы и наши с зарплатой смелчнского. А ведь он не один такой у кормушки.
Белочкой зови• 16 сентября в 23:01
Ответ дляМіні-бікіні
Заметьте, Укрпочта у нас убыточна.