Дівка в намисті• 16 сентября 2025

ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців

🗣 ЄС готується до завершення тимчасового захисту українців

Сьогодні Рада ЄС погодила рамки для поступового виходу з режиму тимчасового захисту, який діє до 4 березня 2027 року.

⏺ Ключові зміни:
• замість тимчасового захисту українцям пропонуватимуть національні дозволи на проживання (робота, навчання, сімейні підстави);
• можна буде подавати заяви на інші статуси ЄС (наприклад, для висококваліфікованих працівників), але не паралельно з тимчасовим захистом;
• держави розроблятимуть програми добровільного повернення у співпраці з Україною;
• українцям надаватимуть інформацію про легалізацію та умови повернення.

У ЄС наголошують: солідарність із Україною залишається, але вже зараз важливо готуватися до дня, коли українці зможуть повернутися додому й долучитися до відбудови країни.

Система тимчасового захисту з 2022 року дала притулок понад 4 млн українців. Тепер ЄС переходить до поетапної та скоординованої моделі підтримки.

Європич | Наш чат

https://relocate.to/uk/p/jes-gotujetsia-do-zaverse...
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
То що буде щ корабликом у випадку війни в ЄС ?
Транші , зброя , допомога
Чи то байдуже -головне щоб сусіду гірше було
Если кораблик перегрузить оружием,то он потонет.Закон физики,ничего более.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Ах , да без зброї він же буде в безпеці і не потоне
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Головне що ви не зрозуміли про кого це
Про вас
Продовжуйте надрочувати на безкінечну війну в Неньці, але ваша мантра не допоможе
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Ну,Европа же без оружия не тонет
всегдаДаДа• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Це лише приклад, про висококваліфікованих.
Тепер треба чекати розробки плану від країн. Думаю, умови будуть відрізнятися, як і умови 24§
Далеко ходить и не надо. Та же Польша.
Выплаты на детей, если не работаешь и ребёнок в школу не ходит - снимут. Как и прикрутили до минимума мед.страховку(без операций и т.д).
Плавненько так подталкивают к переходу на карты побыту, тех кто не определился, или засиделся на продленных документах. Т.е. по факту к тому что было до войны и частично до ковида.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Про вас
Надрочуйте на каву в Криму і перемога не за горами - всього то 11 рік війни - ще не довго
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Ну,Европа же без оружия не тонет
А Європа у стані війни ?
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Мені не потрібен ні Крим, ні кава там. Як і виснажувати чужими руками Росію.
Чи вам аби писати щось?
Обнемашечка• 16 сентября 2025
Ответ дляДівка в намисті
Давайте наоборот
Поки 5 років у тих, хто приїхав з початку війни, немає. То згодом буде видно, чи зараховуються ці роки, чи ні. Це вже 3,5 роки у перших приїхавши з. Через 1,5-2 роки побачимо, чи будуть перші випадки.
Первые случаи уже имеют место быть. Во Франции, для примера, есть сокращённая процедура для тех, кто 2 года учился в универах местных. Особенно это актуально для аспирантов.
Наверняка подобные условия есть и в других условиях и не нужно ждать 5 лет, чтоб подать доки на гражданство.
Но подавать нужно с ВНЖ, а не ВЗ. Я смотрела разъяснения адвоката местного, ВЗ замачивают в срок проживания.
автор Дівка в намисті • 16 сентября 2025
Ответ дляОбнемашечка
Так, я це і мала на увазі. Ви все вірно написали, а я не змогла виразити думку
Айпишница• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
https://vnzfrance.com/subsidiarnaya-zashhita-vo-fr...(%D0%BE%D0%B1%D1%8B%D1%87%D0%BD%D0%BE,%D0%92%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%BE%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F%20%D1%81%D0%B5%D0%BC%D1%8C%D0%B8.

На советчице как всегда своя реальность, а в реальности всё намного сложнее
Поэтому на её бредовые посты никто и не реагирует, хотя она в каждой теме об этом пишет
Я пані прохана...• 16 сентября 2025
Ответ дляСусідка зверху
Представьте как хорошо будет: народ вернётся, будет кому сдавать жилье, кому работать)
Вернуться в свои квартиры , и переселенцы будут искать себе жилье где-то в другом месте уже
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Чи вам аби писати щось?
Вам пишуть реальність - закінчення війни не скоро і передпосилок до того немає і всім байдуже чи вам потрібен Крим чи ні
Але ви уникаєте відповіді на питання Що чекає Україну коли буде війна в Європі ?
Що там ваші втішання щодо щурів ? Як у вас будуть справи ?
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
А Європа у стані війни ?
Нет,конечно.Она по традиции прячется за спинами других.Но ещё ж не вечер
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Коли буде війна в Європі,то Україну чекає мир!
Свідок Перемоги• 16 сентября 2025
Ну и так понятно было, что налогоплательщиков себе оставят.
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови
А им этого очень не хочется )
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляБелочкой зови

Ще розкажіть ваш магічний механізм і можете глянути карту якщо була географія давно
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Мені пишуть реальність забугорні експерти, які хіба що розбираються у просрочці Тафелю
На ваші питання Я відповіла вище. Якщо не зрозуміли, ну значить- не зрозуміли, то ваші проблеми)
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Удалено администрацией...
Чому не маленькі країни Балтії? А ви у літургічному сні були з 2013 року?
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А им этого очень не хочется )
Мир або війна не залежить від ваших хотєлок
Але думайТЕ
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
А, точно , буде мир - цікаво як
Але не напружуйтеся
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Але думайТЕ
Бажання миру у своїй країні, це не хотєлка, це базова необхідність для адекватної людини.
А от від ваших хотєлок перекотиполе, точно нічого не зміниться)
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Хто заатакований з країн НАТО ?
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
А, точно , буде мир - цікаво як
Але не напружуйтеся
Вашим яком доверху )
Тоді все-таки вам доведеться напружитись
Ніколи не збрешу• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно
Хто заатакований з країн НАТО ?
Приходьте твереза
Белочкой зови• 16 сентября 2025
Ответ дляОце потужно

Який механізм?Ви спитали:що чекає Україну,якщо буде війна в Європі? Вам відповіли.Що не так?
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
То слабко хочете якщо миру немає
Оце волшебна
Ще кацапам розкажіть про базову потребу , може вас послухають
Оце потужно• 16 сентября 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Вашим яком доверху )
Головне щоб ви дожили