Кривая спроса• 17 сентября в 12:44
Чи є сенс замовляти кушон?
Пишуть що краще ніж тоналка, друга шкіра))) користуєтесь таким?)
Вся в кредитах• 17 сентября в 13:06
Обожнюю кушони,до рідких тональних не повернуся, у мене 2 -діор дрім скін і dr. Hedison , перших дуже легкий , майже не перекриває , але гарно вирівнює тон. Другий гарно адаптується під тон шкіри , не забиває пори, фініш рівний і натуральний, перші години три просто ідеально, далі трішки провалюється
На паровозе• 17 сентября в 13:22
Moday Proline Tint-fluid на основі аргініну та екстракту гіркого апельсину - оце моє відкриття.
Кушони, інші тональні засоби замінила на цей тінт-флюїд. Він гарно тонує, а ще гарніше зволожує, створюється ефект доглянутої зволоженої шкіри
Зазвичай, особливо влітку я відчувала на шкіоі обличчя певну сухість. Зараз відчуття колосального зволоження. Але, я під нього наношу точково консилер, в ті місця де потрібно щось замалювати, а зверху покриваю флюїдом. Тон вирівнюється та зявляється ефект макіяжу без макіяжу. Суперзволоження
Ашолюдискажуть• 17 сентября в 13:32
Мені подобається, але не цей, що на фото, а зволожуючий, теж від Міша, але з білою кришечкою. Кілька років ним користуюсь і підсадила на нього усіх подружок)) Дуже подобається, гарно виглядає, фініш глянцевий. Мені 50+
Ашолюдискажуть• 17 сентября в 13:34
Цей з рожевою кришечкою виходить з матовим фінішем, мені не підходить
Морожена_курка• 17 сентября в 14:00
Ответ дляАшолюдискажуть
а по кольору підкажіть, будь ласка. Ніколи не користувалася ними, їх взимку теж можна?