Дама-мадама• 17 сентября 2025
Досі ВПО, Київ
В лютому 2022р виїжджали на 2 міс на захід України з Києва, де свого часу було оформлено ВПО і щось здається за пару місяців якісь виплати ще були. На початку травня повернулися додому. Ще тоді намагалася цей статус скасувати, але чи то процедура скасування ще не працювала, чи вже не памʼятаю як, але мені це все скасовували в телефонному режимі. Коротше, я про це надовго забула . І от зараз дзвонять мені власники нерухомості, де ми тоді жили, а їм за всі ці три роки нарахували борг за ВПО. Я починю виясняти, в дії нічого не бачу. Оновлюю дію, а там дійсно є статус ВПО, ясно шо ніяких виплат сто років вже нема, але сам факт, що вважаюся переселенкою. У кого таке було?
Кундалина• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Комуналка
а каким образом ВПО имеет отношение к коммуналке?
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляКундалина
Більша кількість людей. Нарахували тільки ті показники, де саме від кількості залежить. Все інше ні
Кундалина• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
вы просто указали этот адрес в справке на впо и вас автоматически прописали в квартиру что ли?
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляКундалина
Прописки (реєстрації) там як не було, так і немає. Звичайна довідка ВПО, де була вказана адреса нова
Кусачая Я• 17 сентября 2025
Напевно, власники нерухомості подавалися на відшкодування комунальних, а потім не знялися вчасно. Ви тут ні до чого.
А статус ВПО в Дії зніміть, навіщо він вам зараз
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Точно не подавали. Я знаю добре власницю
Кундалина• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
ну тогда власникі нерухомості врут.
или они сами хотели получить какую-то плюшку и зарегались на компенсацию коммуналки из-за того, что приютили впо, сами виноваты.
Весотехник• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Та точно подавали
Кусачая Я• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Вони забули.
Не так добре знаєте.
Звичайна помилка.
В будь якому випадку Ви тут ні до чого
Не так добре знаєте.
Звичайна помилка.
В будь якому випадку Ви тут ні до чого
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляКундалина
ну тогда власникі нерухомості врут.
Ні, вони не подавали. І ми, і вони на 100% були впевнені, що з реєстрації нас зняли ще тоді. Там весь цей час йшло нарахування і оплата як за одну людину. І тільки в цьому місяці прийшов борг відразу за три роки. Я сама почала видзвонювати, вияснилось, що відділ захисту того регіону саме цього місяця подав списки всіх ВПО в комунальну службу і тоді вже комунальна служба нарахувала борги.
ЯниЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Не нараховують так комуналку.
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляЯниЯ
Не нараховують так комуналку.
Сміття нараховують за кількістю осіб завжди. Саме за нього і прийшов борг
ЯниЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Ні, за впо ніхто комуналку не нараховує. Не знає компанія, яка вивозить сміття, хто там в вас живе. Тільки за офіційно зареєстрованих нараховують.
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляЯниЯ
Я вже написала вище, що так і було до цього місяця. Я особисто дзвонила в службу соцзахисту, питала, на що саме ВПО впливає. Вони сказали ні на що, але саме цього місяця подали дані тільки по кількості людей ВПО в компанію з вивозу сміття.
ЯниЯ• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Не вигадуйте.
Застряла• 17 сентября 2025
Ответ дляКундалина
И дарственная автоматически оформилась в Дие😆
Играю у края• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Соцзахист не має права подавати такі дані цій компанії.
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляИграю у края
Ну в телефонній розмові мені як раз було сказано, що подали. Більш того, я почала запитувати не напряму, а сказала, що виявила, що досі не знята, як ВПО, і чи впливає це на щось. То вони самі і сказали, що не впливає, але от тільки цього місяця відкоригували показники і надали дані про фактичну кількість проживаючих для компанії. А компанії то все одно, ВПО чи ні. Я то через дію можу спробувати знятись, але тоді вийде, що знімусь саме зараз. Але в такому разі борг залишиться. Якось треба це по-іншому робити.
Играю у края• 17 сентября 2025
Ответ дляДама-мадама
Фонд ’Право на захист’. Безоплатна правова допомога.
Зверніться до них. Допоможуть по статусу ВПО і по цьому ’боргу’.
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляИграю у края
Я вже у них сьогодні консультувалася))). Порадили надати докази проживання за власною адресою. Спробую в осбб скласти акт з підписами сусідів. Блін, оце вляпались. У мене самої зараз мама ВПО зареєстрована, нічого на неї додатково не нараховують. Да і там не було такого. Зараз от подумала, що якщо це тільки зараз зʼявилось, то можна ще відслідковувати по місцевих чатах, це ж явно не тільки нас подали
Якось так і живу• 17 сентября 2025
Идентично. Выехала на запад на пару месяцев. Потом вернулась в Киев. Там прошла процедуру отказа от ВПО, но сказали, что ещё в Киеве надо. Я забила на это. Статус в доме так и был. Вот буквально неделю назад удалила. Запрос в доме делаете. Они с течении нескольких минут удаляют.
Дама-мадама
• 17 сентября 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Та мені вже у соцзахисті сказали, щоб навпаки дію не чіпала, бо воно сканується теперішнім числом. А сказали писати заяву і докласти підтвердження (яке?) непроживання. Я вже дзвонила в юридичну консультацію, мені сказали, що там самоуправство якесь, соцзахист не мав повноважень повідомляти ніякі ЖЕКи, компанії та інше. Але толку мені з того, мав чи не мав, як борг вже понаписували і тепер з ним щось робити ж треба.