Смешнюча• 18 сентября в 18:56

Можна робити вакцинацію дитині, якщо збільшені лімфовузли?

Дитина перехворіла, на фоні захворювання збільшились лімфовузли. Лікар каже , що можна вакцинуватись, лімфовузли будуть збільшені ще 1-3 місяці. А я от не знаю, можливо треба почекати, хай прийдуть в норму, потім вакцинуватись?
палка-копалка• 18 сентября в 18:57
Также саме. Послухаю
Кумедний ґудзик• 18 сентября в 19:00
Сдайте хотя бы анализ крови, прежде чем вакцинировать, там посмотрите
Нашли в капусте• 18 сентября в 19:00
не робила би, зачекала повного одужання дитини, це тільки моя відповідальність

лікар нехай робить своїм
Полтавська галушка• 18 сентября в 19:01
Лікарю фіолетово. А то ваша дитина
автор Смешнюча • 18 сентября в 19:01
Ответ дляКумедний ґудзик
Так. Я планую зробити дитині зак перед днем вакцинації.
НеГолосую• 18 сентября в 19:02
лимфоузлы-это эпштейна-барра у вас? у нас при любой болячке увеличивались.А прививка это инфекция в любом случае.Странный педиатр
Робот Вертер• 18 сентября в 19:03
Ні, не робила б, чекала б до повного одужання.
Навіть мій косметолог, наприклад, не робить мені ніяких процедур, коли в мене збільшені лімфоузли. Вона в минулому лікар-терапевт.
автор Смешнюча • 18 сентября в 19:03
Ответ дляНеГолосую
Не знаю… але майже при кожній орві і ін збільшуються.
НеГолосую• 18 сентября в 19:04
Ответ дляСмешнюча
вооот..та же симптоматика .Вы бы проверились,сдайте на него анализ.
Нашли в капусте• 18 сентября в 19:04
Ответ дляСмешнюча
води достатньо пʼє?
Як ухурделю• 18 сентября в 19:06
Ответ дляСмешнюча
Змініть педіатра. Вона не відноситься відповідально
Мишка-шалунишка• 18 сентября в 19:08
Для чего и от чего вы будете делать ребёнку вакцинацию?
автор Смешнюча • 18 сентября в 19:43
Ответ дляМишка-шалунишка
Акдс по графіку
Працівниця року• 18 сентября в 20:12
Ответ дляСмешнюча
Акдс по графіку
Ще і мультивалентна вакцина. Я б чекала зменшення лімфатичних вузлів однозначно. В наших друзів дитина померла після вакцини від менінгококу. Тоді пробували експериментально ввести цю вакцину у графік. Патологоанатом сказав, що якби зробили розширений аналіз крові, то по ньому було б зрозуміло, що дитині цю вакцину робити не можна. Але у висновку, звичайно, написали іншу причину смерті
автор Смешнюча • 18 сентября в 21:04
Ответ дляПрацівниця року
Боже. Жах
Lacrimo• 19 сентября в 22:01
За часів мого дитинства не робили, вузли на шиї постійно щупали перед вакцинацією. Я б не робила.