Я тут Живу• Изменено 18 сентября в 19:27

Психічні розлади і їх еволюційна значущість

Якщо у вас був або є досвід переживання психічного розладу (від РДУГ, депресії або тривожного розладу до психотичних) - чи здається вам підтримуючою ідея про те, що еволюційно риси або гени, пов´язані з вразливістю до цього розладу, надавали певні переваги? Приклади: аналітичне тверезе мислення і депресія, креативність і біполярний розлад, прогнозування та тривожність.
Запитання тільки до тих, у кого був розлад. Не до родичів, друзів.
Результат:
вже голосів: 25
10 (40%) Ні, від такої ідеї не легше
8 (32%) Не було досвіду таких розладів
4 (16%) Так, мене підтримує така ідея
3 (12%) Складно сказати
автор Я тут Живу • 18 сентября в 20:05
Ответ дляЛюблю пиво
То я не я.
Но я тоже постоянно вижу Ваши темы с тупыми опросами
Якщо ви цю тему вважаєте тупою, я не можу нічим зарадити. Це ваші проблеми.
Люблю пиво• 18 сентября в 20:08
Ответ дляЯ тут Живу
Конечно.
Узнаваем Ваш стиль.
Остановитесь. Из-за Вас здесь у всех уже рвотный рефлекс от психологов
автор Я тут Живу • 18 сентября в 20:10
Ответ дляЛюблю пиво
Конечно.
Узнаваем Ваш стиль.
Я гадки не маю, звідки ви можете знати, яка реакція на мої теми ’у всіх’. Припускаю, що цю цінну інформацію ви взяли зі стелі.
Люблю пиво• 18 сентября в 20:12
Ответ дляЯ тут Живу
Если человек творит дичь, то, как правило, у него нет критичности к своим действиям.
Я со стороны даю Вам обратную связь - Ваши темы с опросами - это дичь, не к месту. Остановитесь.
автор Я тут Живу • 18 сентября в 20:14
Ответ дляЛюблю пиво
Це зворотній зв´язок суто від вас особисто.
Чи є у вас розуміння, що ваше сприйняття може не співпадати зі сприйняттям інших людей?
Варена цибуля• 18 сентября в 20:22
Ні, не здається. Втратила декілька непоганих шансів у житті саме через психічні розлади
Londa___• 18 сентября в 22:13
Ответ дляЯ тут Живу
’Пишите’, а не ’пишете’.
автор Я тут Живу • 18 сентября в 22:14
Ответ дляLonda___
фото
Прочитайте комментарий полностью. Там ’пишете’ 2 раза, второй - ошибочно.
Londa___• 18 сентября в 22:15
Ответ дляЯ тут Живу
Ну так там очевидно что во втором случае опечатка у нее 🤦‍♀️
автор Я тут Живу • 18 сентября в 22:40
Ответ дляLonda___
А вам не очевидно, що я не питала людину про те, яким стилем мені писати тему? І що моє зауваження - це відзеркалення її нотації?
Единая страна!• 18 сентября в 23:04
Так, я теж притримуюсь того, що це - певна перевага. Питання лише в тому, щоб навчитись нею правильно користуватись, замість страждати від неї.
Редисочка• 19 сентября в 00:41
Интересный вопрос, а комменты странные. Полное деградация, половина не поняли написанное😶
Londa___• 19 сентября в 01:18
Ответ дляЯ тут Живу
Если вы так всё хорошо понимаете - и про відзеркалення и прочее - чего вы на этот форум приходите за обратной связью? Форум - по определению разные люди в своей массе, и контролировать чтоб вам писали только то что вам приятно будет - это unreal и самообман
автор Я тут Живу • 19 сентября в 02:04
Ответ дляРедисочка
Спасибо за поддержку)
автор Я тут Живу • 19 сентября в 02:10
Ответ дляLonda___
Очень странный вопрос. А как одно противоречит другому? Я пришла узнать про восприятие определенной идеи. Отзеркаливаю замечания, которые не особо в тему. Отзеркаливание - это реакция, выражение отношения к поведению в мой адрес. Контроль - это если бы я пыталась (как некоторые) на каждую неприятную мне реплику жаловаться в поддержку.
Londa___• 19 сентября в 03:11
Ответ дляЯ тут Живу
Контроль, она же пассивная агрессия - ваша попытка невпопад исправить типа ошибку которая вообще ни на что не влияет
автор Я тут Живу • 19 сентября в 04:38
Ответ дляLonda___
Я не могу вам запретить так оценивать мои комментарии. Но мне интересно, как вы воспринимаете собственные в этой теме?
Londa___• 19 сентября в 04:46
Ответ дляЯ тут Живу
😂😂😂😂
щас вам всё расскажи да покажи