Нушож. Споглядаємо останній наступ київзатридня на українські міста. У 26 році путіну прийдеться або оголосити заг мобілізацію, або відрізати росіянам інтернет об´явивши шо росія перемогла Україну, або застрелитись. Наступні два місяці - остання попитка абосциша зайняти стратегічно вигідні для нього плацдарми
kot_begemot_kot• 18 сентября в 22:14
Ответ дляRocka Rolla
Згодна з автором, діло каже, не бути війні довго, раше кабзда
’..раше кабзда’ - сказала украинка, сидящая в Польше. А ее страна каждый день теряет территории, а ’раше кабзда’))
kot_begemot_kot• 18 сентября в 22:16
Эх, потеряли мы Арестовича((. Такой спич переможнгый был у хлопца в начале боевых действий. Сейчас и послушать некого.
klaraneill• 18 сентября в 22:20
ну а если объявит он таки общую мобилизацию, чего в этом хорошего?
Scorpion Fair• 19 сентября в 11:33
Ответ дляlilul990
Думаєте цього разу буде щось інше ніж було до того?
Аж ніяк
Лилу, если они у нас захлёбывается со своими наступают, то как же они на Европу пойдут?
Ответ дляScorpion Fair
Так а чого пойдут на європу. Кацапам в комбінованих ракетних дронових атаках немає рівних,терористичних актах, кібератаках і загалом гібридних війнах
У Польщі кожен день фіксуються кібератаки на інфраструктуру
Scorpion Fair• 20 сентября в 08:30
Ответ дляlilul990
Вы писали, что начнется война в Европе, про Польшу тоже писали, поэтому спрашиваю. Именно про заход рузьких вы писали.