Міняйловна• Изменено 18 сентября в 20:28
В кого діти пішли в перший/другий клас?
Розкажіть чи є в таких ще малюків булінг одне одного? Як він проявляється? Вчителі підтримують травлю чи навпаки намагаються допомогти слабкому?
Мексиканочка• 18 сентября в 20:30
Булинг это у подростков. А это еще дети, они ещё с садика могут драться и выяснять отношения, но так чтобы травить друг друга и настраиваться толпой на одного, то такого нет
Обижулька• 18 сентября в 20:39
Після 2 класу з подачі вчительки з нашого класу ’видавили’ дитину. Коли він приходив на уроки, а ходив він рідко, та і карантин тоді почався, тож ходили з перемінним успіхом (це було у 2019-2021 р.р.), вчителька налаштовувала дітей проти нього. Навіть мені, як би по секрету, говорила, що є такий у них Ваня, який ’не тягне’ і краще б його забрали в іншу школу. Я тоді ще не розуміла, що вона і дітей налаштовувала, а потім мій син розказав, що йому дуже шкода цього Ваню, коли його викликають до дошки, він не може відповісти і потім діти над ним насміхаються. І зараз, я так розумію, що все це було створено з подачі вчительки...
Міняйловна
• 18 сентября в 20:40
Ответ дляОбижулька
Треш. Може у вані знижена концентрація уваги.
Це виходить вона дитину травила вже з першого класу
Обижулька• 18 сентября в 20:46
Ответ дляМіняйловна
Може, але це точно не привід був його при всьому класі так виводити до дошки та провокувати ці насмішки. Зараз син в старших класах, але він також був травмований цією ситуацією, що певний час, коли перейшов до старшої школи, не хотів (читай - боявся) відповідати на весь клас, або виходити до дошки. Переймався, що і його так будуть чихвостити. На щастя, в цьому ліцеї (ми змінили навч.заклад) є чудовий психолог, яка допомогла.