Бавовнятко• 19 сентября 2025

Мірена та постійна крововтрата

Дівчата, звертаюсь до тих, в кого стояла чи стоїть Мірена з лікувальною ціллю, як ви переносили? Чи була у вас постійна мазня/кров? У меня стоїть вже місяць, місячних ще не було, але оцЕ постійно протягом місяця то кров то мазня, якщо чесно не можу звикнути, вже просила лікаря зняти, вона каже треба чекати, поки організм адаптується. А я виходить почуваю себе гірше ніж до того як поставили. То тільки день на місяць заливало, а тепер постійно з тими прокладками. Була вже в 5 лікарів різних, думаю може зі мною щось не так, кажуть так часто буває. Маю міому, ендометріоз. Дякую за відгуки, в мене вже відчай
Allein74999• 26 сентября 2025
Ответ дляБавовнятко
Була також на 2 УЗД, кажуть все ок, звикнете, також прописували гемотран, тільки перестаю пити і все по новій… дуже втомилась від цього… 🥺
А у вас какой характер боли? У меня ноет внизу живота и периодически рези. Вот рези меня убивают больше всего, такое чувство, как изнутри она меня шкребет
автор Бавовнятко • 26 сентября 2025
Ответ дляAllein74999
У мене як на місячні спазми, нагадують трохи перейми перед пологами як на початку… дуже неприємно і як матка в тонусі. Але на УЗД сказали все ок… разі в мене були перший тиждень, потім стали такі як спазми
Allein74999• 29 сентября 2025
Ужалила я ее сегодня. Не выдержала больше
автор Бавовнятко • 29 сентября 2025
Ответ дляAllein74999
О… як почуваєтесь?
Allein74999• 29 сентября 2025
Ответ дляБавовнятко
О… як почуваєтесь?
Снятие было оч неприятным, но сразу стало легче морально и физически
автор Бавовнятко • 29 сентября 2025
Ответ дляAllein74999
Я вже також мрію… лікар правда просить ще почекати… поки чекаю, але думаю це ненадовго
Без образів• 14 октября 2025
Ответ дляAllein74999
Як я вас розумію (((
Неприємним це ще мягко сказано..
Allein74999• 14 октября 2025
Ответ дляБез образів
Як я вас розумію (((
Неприємним це ще мягко сказано..
Сняли, да?

Я уколола Золадекс
Без образів• 15 октября 2025
Ответ дляAllein74999
Сняли, да?

Я уколола Золадекс
Там ту ’Мірену’ 3 лікаря ледве витягли.
Підрізали коротко ’вусика’, які через 5 років відповідно якось у порожнині матки опинились. Це був жах (