Бутерброд и я• 19 сентября 2025
що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?
статус (можливо) продовжать востаннє.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
В Польщі ІТ не ’еліта’ як у нас. Там це звичайний офісний працівник зі звичайною оплатою.
Елітою айті стали в Україні випадково , отримуючи зарплатню в умовних одиницях зі смішними податками
Але історія про зарплату прибиральниці - смішно
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
в мене нема фопа і ніколи не було.
мій роботодавець не буде платити зп в Польщу.
Ви будете працювати на українського працедавцю і « утримувати « jdg в Польщі
Але так вам не підходить бо податки
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
У Польщі найбільше вимог і умов, при найменшій кількості допомоги та профітів.
Розумію, що у когось там родичі, хтось мову трохи знав, хтось має підстави для громадянства і тп. Всіх інших, хто обрав Польщу без жодних додаткових мотивів - реально не розумію. Та ж Румунія чи Словаччина мають ті ж плюси, але без прибздиків Польщі.
Типу румунська легка мова і там просто інтегруватися
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
jdg хотят отменить без карты побыта
я вот тоже про нее думаю, так как не работаю
Ті хто приїхали після війни відкривають і потім з jdg подаються на карту
НеКонец-Света• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Да, но хотят это убрать, только с какого числа?
Нехай щастить• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Чому смішно доречі про зп прибиральниці? Вони дуже непогано мають на прибиранні квартир у людей. Не як сініор звісно, але зп мідла отримують)
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Не може бути карта підставою jdg , навпаки
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляНехай щастить
А кажуть що в Польщу від безнадьоги їдуть
- навіть прибиральниці зароблять як айті
Нехай щастить• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
В Польшу ідуть ті хто має там нормальну роботу, або готовий впахуввти. Або сімʼї, тоді достатньо щоб один офіційно працював.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляНехай щастить
Розкритий секрет будь якої країни - замість Польща можна написати будь яку країну
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Платите налоги в Польше, ЗУС, легализируйтесь и проблем не будет и медицина будет и остальные плюшки
Медицина в Польше. Смишно
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Медицина в Польше. Смишно
Смішно звісно , тільки онкологія , заміни суглобів і тд вони роблять безкоштовно на відміну від неспішної української
Мусик Пусик• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Інтегруватись всюди важко.
І польська не легка. Словацька, приміром, легша для українців. Але всі ці країни географічно близькі, з високим рівнем підтримки серед населення, схожим менталітетом, кухнею, релігією тощо.
І до речі, Румунія дешевша за Польщу, якщо оцінювати оренду та продукти. А ще - лояльніша до поїздок, освіти дітей та фрілансу.
То хлопайте собі по обличчю чи не хлопайте, а хто мав змогу порівняти - той знає.
До речі, в Румунії англійську знають просто всі. Респект їхній освіті.
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Ага а сколько тех кто просто не дождался визита к онкологу? Где-то недавно читала в нашем городе 250 дней была первичная запись к онкологу. Когда счёт идёт на дни. Да и просто если ты заболел понос рвота ещё какая-нибудь фигня поди-ка попади к терапевту запись за неделю вперёд минимум
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Інтегруватись всюди важко.
Ну так , кожен мріє навчати дитину в румунському вузі
Всі плюси Румунії є в Польщі - географічно близька , без ментальної прірви , з мінімумом інших націй , якісними новобудовами , подібною кухнею і тд
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Если платят, то эти деньги перестают быть вливанием в экономику Польши? Чтобы они стали, надо что-то особенное платить, что не платят все?
Нет, не перестают.
Но это немного не то и не в том размере в котором хочет Польша. Просто туризм Польше не интересен, а тут ещё и с тратами.
Смотрите немного глубже чем ’забирают всё, а я хочу просто пожить без актуальных документов в ЕС’: налоги, демография, ВВП, уровень безработицы и т.д.
*Польша, одна из немногих практически не платила пособий(кроме тех 300 на старт, школьникам, 800 и др.соц). Для того, чтоб не было как сейчас в Германии, к примеру.
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляМне без сахара
Автор, тобто ви реально думали, що країна буде тримати мігрантів просто так і не захоче отримати їх податки? В той час як всі інші іноземці мусять працювати, платити податки, мати ЗУС і бути учасником економіки? Ви можете відкрити польский ФОП, отримувати зарплату туди і платити з неї податки. Я вам скажу більше, з точки зору закону ви через 180 днів перебування в Польщі вже набуваєте її податкову резиденцію і маєте платити податок від доходу ще й туди, при обміні податковими даними Польща може спокійно побачити ваші доходи в Україні. Тому вам або думати за повноцінну легалізацію вже зараз, або обирати більш-менш спокійний регіон України і їхати туди.
А дальше что??? вот она платит налоги ладно не она, вот у меня муж платит налоги он работает с восемнадцатого года в Польше и что? Гражданство ему тут не светит- опять поменялись условия. то есть налоги ты плати а в ответ мы тебе- ... болт
Мусик Пусик• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Однофігственно, чи польський вуз, чи румунський. Ні там, ні там, не MIT і не Гарвард.
Якщо вас так вкурвлює Румунія - онде Словаччина ще є. Але мова не про плюси, а про відсутність у них мінусів Польщі. Ніхто не вимагає 30 днів, чи дітей в їхній школі, чи роботи офлайн. Ніхто не кричить спердоляй і не носить антиукраінських футболок.
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляМотористка
Поясню
93 квадратів
2є дітей, свекруня пенсіонерка, і кіт
9000 злот з комуналкою разом
Тож смайлик без сліз і не вставити
93 квадратів
2є дітей, свекруня пенсіонерка, і кіт
9000 злот з комуналкою разом
Тож смайлик без сліз і не вставити
Капец это в центре Берлина мне кажется можно снять пентхаус
Оля_с_киркою• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що людина може удаленно працює?
за зарплату в Польщі одній людині не прокормити себе з дитиною
Захист в Польщі триватиме як по всьому ЄС. Просто стане тяжче без 800+ , і треба буде щось до 100 зл витрачати на медстрахування, так що не хвилюйтеся.
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
93 квадрата в Польщі - це прямо люкс сегмент
І ще мабуть і Варшава ?
Так это Варшава не нью-йорк откуда такие цены?
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Нам теж не кричать
Форумів страшилки
МаксХмара• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Пояснюю.
До війною jdg мали право відкривати лише власника карти резидента довготермінового чи на карті сталого побиту.
Під час війни дозволили відкривати просто на песелі укр.
Зараз при відміні захисту залишається відкритим питанням, чи будуть всі jdg легальні після 01.10 чи ні .
Ще поки не вирішили .
JDG ніколи не була підставою для карти ,лише спулка.
Ще поки не вирішили .
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
jdg хотят отменить без карты побыта
Jdg и не могли открыть без более стабильных документов: карта резидента, сталого, гражданство и с картой по воссоединению.
Там налоги минимальные только первых 6мес. А дальше на увеличение. Даже без дохода всё равно платишь зус.
И нет. Сейчас пока что открыть можно. Но потом нужно легазизироваться от этого jdg, а там тоже требования по доходы.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Карта dilo - 2 тижні
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Пояснюю.
Ще поки не вирішили .
Закон зворотної сили немає
Відкрити зараз - закрити не змусять
І прибуткова фірма є підставою для карти по бізнесу
Відкрити зараз - закрити не змусять
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
А нью йорк прямо мрія якась ? Які плюси ?
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Польща - це країна для заробітчан, які працюють по умові злецення ще й напівлегально. Жити з сім´єю та/або офіційно працювати освіченій людині не вигідно.
Можно, но на иностранные компании с английским
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляМаксХмара
Пояснюю.
Ще поки не вирішили .
Не только. Многие, что приехали ДО войны и без песеля укр могли открыть jdg из-за спецуставы(все граждане Украины)
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Медицина в Польше. Смишно
В других странах она ещё хуже