Бутерброд и я• 19 сентября 2025

що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?

статус (можливо) продовжать востаннє.
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Польша ничего не должна , но тимчасовий статус приняла вся ЕС как бы и Польша не должна хотя бы выгонять людей.
Ніхто нікого не виганяє
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а є різниця між людьми, які в СВОЇЙ країні, знають СВОЮ мову, мають ЧОЛОВІКА/СЕСТРУ/БРАТА/МАМУ/СВАТА, які працюють ще після університету і українкою, яка приїхала одна з дитиною і може претендувати хіба на завод. Але ні, не може, бо дитина хворіє.
Удалено администрацией...
Угги_в_горошек• 19 сентября 2025
Наразі медицину лишили, хоча якраз вразливі категорії певно постраждають, бо, скажімо, онколікування вже недоступне, а навряд такі люди в стані працювати і можуть бути, що немає родини, яка б приєднала до своєї страховки. Але при прийнятті устави йшли розмови про те, що продовжували її напевно востаннє і статус будуть ліквідовувати, всім хочуть зробити, щоб переходили на карти побуту на основі роботи. Чи це закінчиться розмовами чи ні буде видно
Сусідка знизу• 19 сентября 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Если платят, то эти деньги перестают быть вливанием в экономику Польши? Чтобы они стали, надо что-то особенное платить, что не платят все?
Люди ввозят деньги в страну. Она получает зарплату в Украине а тратит её в Польше снова получает зарплату в Украине и тратит её в Польше. Внимание вопрос Экономика какой страны укрепляется?
Неправдиша• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
я не прочитала поки тут дієвих порад.
всі радять працювати на Польщу.
в нас вакансія в супермаркеті біля 3 тис злотих. Я запитала - мене просто послали.
І це при тому, що квартира з комуналкою виходить 3 тис злотих
Я снимаю двухкомнатную квартиру с коллегой, но все равно это очень накладно. Сейчас опять подорожали коммунальные, вода, пронто, так что счёт ещё станет выше
Несемо світло разом• 19 сентября 2025
Ответ дляФлюорография гуся
ну так у всех статусов есть свои минусы. Выезжать нельзя - это единственное ограничение, но и его субсидиарщики обходят. Ездят через Молдову в Украину или др.страны, которые не в ЕС. Кому прям нужно ездить, тот не подается, а по мужу/жене потом переходит на статус члена семьи. С таким статусом можно ездить в Украину и пользоваться своим паспортом. Некоторые вообще только детей подают на статус сз, чтоб кататься в Украину.
Да, могут статус отозвать и карту на 4 года тоже. Но вот карту на 10 лет отозвать уже не могут. Потому многие субсиарщики надеются что успеют получить карту на 10 лет. Притом с этой картой уже и в Украину можно ездить.
Поизучайте тему сз. Даже если его и отзовут, то дадут время, чтоб те, кто работает, учится, перешли на др статусы. Я читала нормативку по сз.
Я себе ее не запрашивала, но читала эту группу и нормативку.
Спасибо, очень интересно, жаль, что нам вообще приходится об этом всём думать
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Так Польша и не выгоняет.
Закручивает гайки, т.к. каждая страна сама в праве решить как она будет помогать на данный момент до марта 2027.
Медицину оставят базовую. Никто не депортирует.
В чём кипишь?)
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
не зможу, в мене юридична і економічна освіта, працюю фінансовим аналітиком, тут таке мені не світить.
зарплата не захмарна, але на оренду, їжу, одяг вистачає.
И идите на 1/8 ставки будет вам страховка и 800+ и доплата
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляБабулька
так чого ви страждаєте - не розумію
Статус УКР продовжено для всіх і медицина теж (без всіляких покращень типу санаторного лікування чи заміни кришталіка)
бо це до березня. і всьо
Бандитка Сью• 19 сентября 2025
Ответ дляПодругаМужа
800+ сделали только от пол этата.
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляКастрюлька
Не брешіть
з березня вже заберуть остаточно
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляПодругаМужа
Не будет 800+
Там надо хотя бы 1/2 минималки
Но будет страховка + ребёнка можно подтянуть
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляБабулька
вам вже у вашій минулій темі писали 300 раз шо дитину просто під’єднуєте БЕЗКОШТОВНО до вашої умови з НФЗ
а не окремо 800 зл
Але у законі НІХТО не забирає медицину, тому не зрозуміло навіщо ви розганяєте????
бо написали що продовжать статус до березня, але після цього вже продовжувати не будуть
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
А так получала бы в Польше = платила бы налоги от зп. И всю зп тоже, как и до этого, оставляла бы в Польше.
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляПодругаМужа
800+ треба здється половину мінімалки
Бандитка Сью• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а вдруг продолжат, а вдруг и в Польше война начнется или еще что то. Зачем за раннее переживать?
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляБандитка Сью
бо я хочу розуміти, як далі діяти, тому тему і створила.
чи бігти мову вчити,
чи щось інше.
але мабуть тут не треба було теми створювати - бо зацькують
Бабулька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
бо це до березня. і всьо
хто вам сказав шо і всьо???
до 2027 року захист у ЄС, а Польща у ЄС ніби ж?

От дивно чому ми не страждаємо тут без статусу УКР навіть не знаю...
В мене був і період ФОП(для нфз), потім не було НФЗ через умову о джяло(там немає складок) - так я робила умову з НФЗ і дитина була під’єднана БЕЗКОШТОВНО(що ви ігноруєте), а зараз до умови о джяло я роблю умову злеценя на мінімальну оплату по годинам на 400 зл/міс щоб мати НФЗ
І тільки вам чужа держава шось повинна і повинна, бо вам так вигідно.
Тут навіть жінки 70+ ходять прибирати аптеку по 2 години на день - і мають зп 1000 злотих і НФЗ
А у вас самі проблеми, бо дитина тільки у вас
Бандитка Сью• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
чи бігти мову вчити,
чи щось інше.
а тут кто то знает, что будет дальше?
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляБабулька
хто вам сказав шо і всьо???

я не знала про це. в інеті всюди пишуть по 800 злотих на особу..
Бабулька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
вам це писали у вашій попередній темі 100 раз
Що працювати може 1 людина - наприклад чоловік чи дружина, а інший партнер, всі діти(навіть 6) і батьки можуть бути під’єднані без зміни оплати і навіть на мінімалку по умові злеценя - а це 400 злотих бруто
Ну спитайте хоч у чата джіпіті якщо вам так складно не писати брехню просто навмання
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Нафига такая большая квартира? Там де коммуналка большая?
Не я орендую
автор Бутерброд и я • 19 сентября 2025
Ответ дляБабулька
про працювати я сама знаю.
але що можна купити і когось ’Під´єднати’ - це вперше почула
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
А выплаты там есть?

Или хотя бы не гнобят?
Реально с румыном подружиться?
Як ніби проблема подружитися з поляком
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу

О так , вливань на тисячу - дві доларів , а сади - школи , медицина , автобани ,є і тд коштують більших вливань
Марічка• 19 сентября 2025
Ответ дляУгги_в_горошек
Але є прекрасна альтернатива - карта цукр. Не у всіх країнах є така можливість отримати внж на 3 роки в досить простий спосіб, сплачуючи лише страхування.
І не треба писати що не буде, якщо читати не лише форуми а й самі проекти, то зрозумієте, що взимку ця карта буде.
Банан-барабан• 19 сентября 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Це стосується не тільки Польщі та не тільки непрацюючих. Я в Чехії, давно працюю і не отримую виплати. Але на іншу візу не можу перейти - не вистачає доходів. І тут тепер розганяють, що тимчасового вже не буде після 27-го року. Для мене це катастрофа, бо старший зараз в 9 класі. Він просто без освіти залишться.
Это не разгоняют, это уже сложившийся факт. Есть 1,5 года, чтобы перейти на другой параграф
Банан-барабан• 19 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мужика с жильём ищите ) польского
Фубля
Красота неземная• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що людина може удаленно працює?
за зарплату в Польщі одній людині не прокормити себе з дитиною
а ниче, что вы этой стране никто?
Красота неземная• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
той страны, где она работает - там создается прибавочный продукт, и платятся основные налоги