Бутерброд и я• 19 сентября 2025
що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?
статус (можливо) продовжать востаннє.
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Ответ длялюбименькая
А это здесь имеет значение, когда надо гнобить автора?
Спрашиваю вас как житель Харькова, в который меня здесь возращали
Здесь бьют просто чтоб бить
Але для України в автора хороша зарплата, раз вистачає жити в орендованому житлі а Польщі. Їй точно не доведеться їхати в Харків, вона за ці гроші спокійно може обрати будь який відносно тихий регіон у себе вдома, де про війну нагадують сирени. Інколи. Якщо працюють. Але чомуст поляки винні їй щось. Загадка.
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляМусик Пусик
Інтегруватись всюди важко.
І польська не легка. Словацька, приміром, легша для українців. Але всі ці країни географічно близькі, з високим рівнем підтримки серед населення, схожим менталітетом, кухнею, релігією тощо.
І до речі, Румунія дешевша за Польщу, якщо оцінювати оренду та продукти. А ще - лояльніша до поїздок, освіти дітей та фрілансу.
То хлопайте собі по обличчю чи не хлопайте, а хто мав змогу порівняти - той знає.
До речі, в Румунії англійську знають просто всі. Респект їхній освіті.
А выплаты там есть?
Или хотя бы не гнобят?
Реально с румыном подружиться?
Или хотя бы не гнобят?
Реально с румыном подружиться?
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляМотористка
Та я вже виїжджаю.
Поляки в край оху….лі
Оплачую 2200 долл за квартиру
Оплачую садочки, срані бедронки по 1000 зл щотижня.
Поїду ці гроші витрачати в іншій країні)
Поляки в край оху….лі
Оплачую 2200 долл за квартиру
Можно было и дешевле найти
Ацетилсалициловая кислота• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
в мене дуже складна робота, я просто не вивожу після роботи вчитись.
я всю суботу просто лежу в ліжку
... і дивлюся фільми. Дитину занехаяла, зате всі мені заздрять, бо я ж у Польщі
Ответ дляБутербродница
Не нойте. Ищите выход. Вы живете в Польше, работаете на Украину. А Польша должна вас бесплатно лечить? Купите страховку, найдите работу хоть номинально. Делайте что-то. Вы аналитик! Вам то не понимать логику Польши в отношении таких как вы!
Отакий вона аналітик, що елементарного не може віришити.
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Ответ дляНесемо світло разом
а що роблять? що роблять саме ті, хто працює віддалено на Україну чи не на іншу країну? Тут дають одну пораду йти шукати роботу в Польші. А для чого, якщо своя робота вже є і вона автора (чи не автора) влаштовує? Мені наприклад теж цікаво... Бо фронт таки рухається.
Тоді автор чи не автор спокійно збирає речі і їхає додому, звідкіль грошики до Польщі возить і не малі, за їх словами. В Україні буде жити не тужити, чи ж не біда
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
я хочу мати можливість жити в Польщі зі своєю українською роботою поки(
Так живіть, вас ніхто ж не виганяє.
Начальник Анонимов• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Так это Варшава не нью-йорк откуда такие цены?
оттого что украинцев много, вот и зарабатывают)))
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
я не прочитала поки тут дієвих порад.
всі радять працювати на Польщу.
в нас вакансія в супермаркеті біля 3 тис злотих. Я запитала - мене просто послали.
І це при тому, що квартира з комуналкою виходить 3 тис злотих
всі радять працювати на Польщу.
Ищите дешевле- Кавалерка стоит около 2400.
Имея польскую работу, можно на субсидию податься и это - 200 зл
А ещё работая на минималку можно податься на малообеспеченных и получать 100 зл и вы упустили школьную стипендию от 200-600 зл.
И раз в год вам Пит дают 13 зарплату
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а куда далі?
дитина плаче, не хоче в іншу країну знов вчити мову
Для,чого ви хєрню розганяєте? Замовлення взяли в роботу? Ви останню редакцію устави, прийняту сеймом, в очі не бачили, судячи з постів
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так в Польщі без знання мови не буде нормальноїї зарплати.
в школі навіть булінг, в магазині на тебе скоса дивляться навіть
А в Україні яка буде без знання мови?
ЖующаЯКонфету• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
93 квадрата в Польщі - це прямо люкс сегмент
І ще мабуть і Варшава ?
Нафига такая большая квартира? Там де коммуналка большая?
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
І ще мабуть і Варшава ?
Та 93 квадрати в Україні теж не так щоб економ
Бабулька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а куда далі?
так чого ви страждаєте - не розумію
Статус УКР продовжено для всіх і медицина теж (без всіляких покращень типу санаторного лікування чи заміни кришталіка)
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так, просто чому не дати право людям жити поки в нас війна
А вас хтось виганяє?
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так, 800 злотих заберуть.
але хочуть ще забрати медицину, а це 1600 злотих на двох в місяць.
Не брешіть
Мотористка• 19 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Можно было и дешевле найти
звісно, можна)
У кожного свої кордони комфорту.
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
я не прочитала поки тут дієвих порад.
всі радять працювати на Польщу.
Ви навіть не в курсі, яка сінімалка в Польщі.... вкотре переконалась, що тема замовна
Доктор Варвар• 19 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Ага а сколько тех кто просто не дождался визита к онкологу? Где-то недавно читала в нашем городе 250 дней была первичная запись к онкологу. Когда счёт идёт на дни. Да и просто если ты заболел понос рвота ещё какая-нибудь фигня поди-ка попади к терапевту запись за неделю вперёд минимум
Якщо рахунок іде на дні то можна вже нікуди не поспішати, вибачте.
Бабулька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
НФЗ більше 800 злотих на одного на місяць
вам вже у вашій минулій темі писали 300 раз шо дитину просто під’єднуєте БЕЗКОШТОВНО до вашої умови з НФЗ
а не окремо 800 зл
Але у законі НІХТО не забирає медицину, тому не зрозуміло навіщо ви розганяєте????
а не окремо 800 зл
ПешитеБесАшипок• 19 сентября 2025
Всі пишуть, що Польща недоотримує ваші податки.
Але насправді, Польща отримує більше.
По суті, ви берете українські гроші і всі їх витрачаєте в Польщі, тобто вливаєте в їх економіку.
По теме: тільки шукати місцеву роботу. Мабуть, більше ніяк.
Всі гайки закручують. Нідерланди більше не оплачують житло українським чоловікам, тільки жінкам і дітям. Тобто, якщо сімʼя живе разом: виплати на житло будуть тільки на жінку і дітей. Сказали, що вони більше не взмозі стільки витрачати на біженців.
Але насправді, Польща отримує більше.
Бабулька• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так, 800 злотих заберуть.
ну навіщо ви брешете вже у другій темі
медицину не забирають - вже сейм і сенат підписав
а у тих хто не має медицини, бо немає статусу і працює на умові без відрахувань(umowa o dzielo) може зробити умову з НФЗ за 780 зл, а дитину під’єднують до неї БЕЗКОШТОВНО
І вам це писали БАГАТО разів, але ви це все ігноруєте і продовжуєте вже другу тему з брехнею
Тобто це дивно або ви просто троль
Несемо світло разом• 19 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
тогда Ви в Польше как турист, платите страховки и т.д., или открывайте JDG и платите налоги, хотябы минимальные. А то получается так ничего делать для страны не хочу, я тут временно -люблю Украину, я украинка, а Польша мне должна. Чего ради????
Польша ничего не должна , но тимчасовий статус приняла вся ЕС как бы и Польша не должна хотя бы выгонять людей.
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляМотористка
звісно, можна)
У кожного свої кордони комфорту.
Кордони комфорту обмежуються можливостями за той комфорт платити. А не ставити претензії ’дорого, впритик....’ як кажуть москалі, по одьожкє треба протягівать ножкі
Кастрюлька• 19 сентября 2025
Ответ дляБабулька
а не окремо 800 зл
Бо автор трудиться за іудині срібняки
Мафиозная• 19 сентября 2025
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мужика с жильём ищите ) польского
Ні, краще з Монако
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
заберуть медицину - і люди самі поїдуть..
Страховку купят
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
якщо сама мама з дитиною, то удаленна робота рятує.
і ще коли зарплата вища польських мінімалок, яких навіть зняти житло не хватить
А у вас как?
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що людина може удаленно працює?
за зарплату в Польщі одній людині не прокормити себе з дитиною
Это проблема мамы, вы ж заметили Польша бедная страна
ПодругаМужа• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що орендуючи квартиру - ми платимо поляку, який з того платить податки?
купуємо продукти, одяг, користуємось послугами?
тут не вижити просто мамі з дитиною на польську мінімалку
Ну работайте на двух работах...и почему вы не поехали в Германию там вообще можно не работать