Бутерброд и я• 19 сентября 2025
що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?
статус (можливо) продовжать востаннє.
Просто каралева• 19 сентября 2025
Польща - це країна для заробітчан, які працюють по умові злецення ще й напівлегально. Жити з сім´єю та/або офіційно працювати освіченій людині не вигідно.
Эт вернячОк• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що орендуючи квартиру - ми платимо поляку, який з того платить податки?
купуємо продукти, одяг, користуємось послугами?
тут не вижити просто мамі з дитиною на польську мінімалку
Вы а квартиру и одежду деньги нашли, найдёте и на частную страховку
После 18• 19 сентября 2025
Ответ дляМороженная курица
Это у вас ник в точку. Если у человека такая хорошая удалённая работа и зарплата, то он может переехать в другую европейскую страну, которая принимает после других стран и там претендовать на статус защиты хотя бы до марта 2027.
Если у автора такая хорошая зарплата, то она может и страховку сама оплатить
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Саме тому айті та лікарі тут
Леді Душка• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Вы это серьезно?
Лівий Локіть• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
читала,що Європа не приймає, якщо був захист в іншій країні
Навіть якщо не продовжать статус - в Польщі на законних підставах можна буде жити до 2027 року (по європейському захисту.
Тільки медицина буде страхова.
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Саме тому айті та лікарі тут
Я в ІТ. Працювала на умові праці, шалені податки, зарплата як в прибиральниці, яка працює ’в чорну’. Ні, дякую.
Сумка з негодою• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
В чём не выгодно?
Особенно образованой, со знанием языка/ов и опытом?
Скокмоно - стокнуно• 19 сентября 2025
вам дали прихисток і прийнятні умови, як ви там затрималися на 3,5 роки. Це достаній час для адаптації.
Як ви не намагєтеся, щось змінювати, вийти із зони свого комфорту, то хто і що вам винен?
І щось мені підказує, що ви явно не з прифронтових областей.
Ну і з фінансовою аналітикою у вас так собі...
Не треба бути фінансовим аналітиком, що передбачити поступове зниження виплат і соцпакету біженцям на 4 році війни.
Лівий Локіть• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
якщо ви про податок із зарплати, то тут вона мінімальна і не вистачить, щоб прокоримити 2 людей і ще й житло зняти
Податок з онлайн роботи
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Без коментарів
Унікальний випадок
Лівий Локіть• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
так в Польщі без знання мови не буде нормальноїї зарплати.
в школі навіть булінг, в магазині на тебе скоса дивляться навіть
А чому ви за 3,5 роки не вивчили мову?
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Без коментарів
Унікальний випадок
Без коментарів, бо нема, що відповісти. А ви ким працюєте?
Скокмоно - стокнуно• 19 сентября 2025
Ответ дляЛівий Локіть
А чому ви за 3,5 роки не вивчили мову?
не було коли їй, весь час іде на переконання опонентів на Совєтчице - як все погано, злі поляки не дають комфортно перечекати війну.
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
І повернення податку не отримали ?
Працюю - не скаржуся , навіть після оплати податків не отримую як прибиральниця
Эт вернячОк• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Ви в айті компанії поли мили, чи що?
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
І повернення податку не отримали ?
Ви в ІТ?
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Ви в айті компанії поли мили, чи що?
Перечитайте уважно, що я написала
Эт вернячОк• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Перечитайте уважно, що я написала
Я прочитала, але ви написали якусь хню
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Ви в ІТ?
Окрім ай ті є інші роботи на умові о праце з входом у податковий поріг 120.000 і при цьому ніхто як прибиральниця не отримує
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Особисто ви де і ким працюєте? На складі на умові злецення?
МинерАлочка• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що людина може удаленно працює?
за зарплату в Польщі одній людині не прокормити себе з дитиною
с чего такая уверенность?
Просто каралева• 19 сентября 2025
Ответ дляЦветочница
Для Польщі 120000 брутто це копійки. І це зарплата девелоперів від міддла і вище. В IT не всі так заробляють+податки високі.
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Там куча людей из ЗУ, которые просто сдают свои халупы дома за оверпрайс, а в Польше сидели на пособиях или работали в чёрную. Хорошо что наконец-то прикрыли эту лавочку.
МинерАлочка• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
да ну)
АБВГДэшница• 19 сентября 2025
Ответ дляСумка з негодою
Нет, такие люди интересны и это туристы. Очень даже.
Но туристам не дают мед.страховку, соц.выплаты(800+, 300 и т.д.). И в стране они временно
вот-вот, крайне временно и не регулярно, а те, кто не турист, но тратит и тратит не мало, потому что ценит свой комфорт, потому, что способен зарабатывать (даже за пределами страны) - не могут быть не интересны) И, вполне возможно, у ’Польши’ хватит ума это понять, нет?
Цветочница• 19 сентября 2025
Ответ дляПросто каралева
Маю вам повідомити
?
Саме працівники складів платять податки від 120.000
А Я Самая Самая• 19 сентября 2025
Ответ дляБутерброд и я
а ничого, що я в Украине удаленно работаю и плачу налоги. А ничого, що мои коллеги в Польше тоже удаленно работают и платят налоги (которые сильно выше украинских). Вам никто не запрещает работать удаленно, просто нужно правильно оформить свою работу