Бутерброд и я• 19 сентября в 11:55
що плануєте робити ті, хто не працює в Польщі?
статус (можливо) продовжать востаннє.
Просто каралева• 19 сентября в 12:43
Польща - це країна для заробітчан, які працюють по умові злецення ще й напівлегально. Жити з сім´єю та/або офіційно працювати освіченій людині не вигідно.
Эт вернячОк• 19 сентября в 12:44
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що орендуючи квартиру - ми платимо поляку, який з того платить податки?
купуємо продукти, одяг, користуємось послугами?
тут не вижити просто мамі з дитиною на польську мінімалку
Вы а квартиру и одежду деньги нашли, найдёте и на частную страховку
После 18• 19 сентября в 12:44
Ответ дляМороженная курица
Это у вас ник в точку. Если у человека такая хорошая удалённая работа и зарплата, то он может переехать в другую европейскую страну, которая принимает после других стран и там претендовать на статус защиты хотя бы до марта 2027.
Если у автора такая хорошая зарплата, то она может и страховку сама оплатить
Цветочница• 19 сентября в 12:45
Ответ дляПросто каралева
Саме тому айті та лікарі тут
Леді Душка• 19 сентября в 12:45
Ответ дляПросто каралева
Вы это серьезно?
Лівий Локіть• 19 сентября в 12:45
Ответ дляБутерброд и я
читала,що Європа не приймає, якщо був захист в іншій країні
Навіть якщо не продовжать статус - в Польщі на законних підставах можна буде жити до 2027 року (по європейському захисту.
Тільки медицина буде страхова.
Просто каралева• 19 сентября в 12:47
Ответ дляЦветочница
Саме тому айті та лікарі тут
Я в ІТ. Працювала на умові праці, шалені податки, зарплата як в прибиральниці, яка працює ’в чорну’. Ні, дякую.
Сумка з негодою• 19 сентября в 12:47
Ответ дляПросто каралева
В чём не выгодно?
Особенно образованой, со знанием языка/ов и опытом?
Скокмоно - стокнуно• 19 сентября в 12:47
вам дали прихисток і прийнятні умови, як ви там затрималися на 3,5 роки. Це достаній час для адаптації.
Як ви не намагєтеся, щось змінювати, вийти із зони свого комфорту, то хто і що вам винен?
І щось мені підказує, що ви явно не з прифронтових областей.
Ну і з фінансовою аналітикою у вас так собі...
Не треба бути фінансовим аналітиком, що передбачити поступове зниження виплат і соцпакету біженцям на 4 році війни.
Лівий Локіть• 19 сентября в 12:48
Ответ дляБутерброд и я
якщо ви про податок із зарплати, то тут вона мінімальна і не вистачить, щоб прокоримити 2 людей і ще й житло зняти
Податок з онлайн роботи
Цветочница• 19 сентября в 12:48
Ответ дляПросто каралева
Без коментарів
Унікальний випадок
Лівий Локіть• 19 сентября в 12:50
Ответ дляБутерброд и я
так в Польщі без знання мови не буде нормальноїї зарплати.
в школі навіть булінг, в магазині на тебе скоса дивляться навіть
А чому ви за 3,5 роки не вивчили мову?
Просто каралева• 19 сентября в 12:52
Ответ дляЦветочница
Без коментарів
Унікальний випадок
Без коментарів, бо нема, що відповісти. А ви ким працюєте?
Скокмоно - стокнуно• 19 сентября в 12:53
Ответ дляЛівий Локіть
А чому ви за 3,5 роки не вивчили мову?
не було коли їй, весь час іде на переконання опонентів на Совєтчице - як все погано, злі поляки не дають комфортно перечекати війну.
Цветочница• 19 сентября в 12:53
Ответ дляПросто каралева
І повернення податку не отримали ?
Працюю - не скаржуся , навіть після оплати податків не отримую як прибиральниця
Эт вернячОк• 19 сентября в 12:54
Ответ дляПросто каралева
Ви в айті компанії поли мили, чи що?
Просто каралева• 19 сентября в 12:54
Ответ дляЦветочница
І повернення податку не отримали ?
Ви в ІТ?
Просто каралева• 19 сентября в 12:55
Ответ дляЭт вернячОк
Ви в айті компанії поли мили, чи що?
Перечитайте уважно, що я написала
Эт вернячОк• 19 сентября в 12:56
Ответ дляПросто каралева
Перечитайте уважно, що я написала
Я прочитала, але ви написали якусь хню
Цветочница• 19 сентября в 12:56
Ответ дляПросто каралева
Ви в ІТ?
Окрім ай ті є інші роботи на умові о праце з входом у податковий поріг 120.000 і при цьому ніхто як прибиральниця не отримує
Просто каралева• 19 сентября в 12:58
Ответ дляЦветочница
Особисто ви де і ким працюєте? На складі на умові злецення?
МинерАлочка• 19 сентября в 12:59
Ответ дляБутерброд и я
а нічого, що людина може удаленно працює?
за зарплату в Польщі одній людині не прокормити себе з дитиною
с чего такая уверенность?
Просто каралева• 19 сентября в 13:01
Ответ дляЦветочница
Для Польщі 120000 брутто це копійки. І це зарплата девелоперів від міддла і вище. В IT не всі так заробляють+податки високі.
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Там куча людей из ЗУ, которые просто сдают свои халупы дома за оверпрайс, а в Польше сидели на пособиях или работали в чёрную. Хорошо что наконец-то прикрыли эту лавочку.
МинерАлочка• 19 сентября в 13:01
Ответ дляБутерброд и я
да ну)
АБВГДэшница• 19 сентября в 13:01
Ответ дляСумка з негодою
Нет, такие люди интересны и это туристы. Очень даже.
Но туристам не дают мед.страховку, соц.выплаты(800+, 300 и т.д.). И в стране они временно
вот-вот, крайне временно и не регулярно, а те, кто не турист, но тратит и тратит не мало, потому что ценит свой комфорт, потому, что способен зарабатывать (даже за пределами страны) - не могут быть не интересны) И, вполне возможно, у ’Польши’ хватит ума это понять, нет?
Цветочница• 19 сентября в 13:01
Ответ дляПросто каралева
Маю вам повідомити
?
Саме працівники складів платять податки від 120.000
А Я Самая Самая• 19 сентября в 13:02
Ответ дляБутерброд и я
а ничого, що я в Украине удаленно работаю и плачу налоги. А ничого, що мои коллеги в Польше тоже удаленно работают и платят налоги (которые сильно выше украинских). Вам никто не запрещает работать удаленно, просто нужно правильно оформить свою работу