Кров з молоком• 19 сентября в 23:29

Заготовки, заготовки, заготовочки...

А що ви заготовили, заготовляєте, чи збираєтеся на зиму?
Помеха справа• 19 сентября в 23:32
Ничего
Говорю-балакаю• 19 сентября в 23:33
Я перец режу кубиками и баклажаны и кабачки . Ещё зелень
Непереможна• 19 сентября в 23:34
Після тотального відключення електроенергії тепер тільки консервую.
Маю також заморозки але вже не в таких кількостях як раніше. Бо коли розморозилася моя морозильна камера то роздавали і родичам і сусідам щоб тільки не пропало те м´ясо і заготовки.
Я б такое не носила, но продаю• 19 сентября в 23:34
У меня места мало в морозилке для таких заготовок.
Злива інформації• 19 сентября в 23:34
Майже нічого..гриби білі заморозила, пару банок джема закрила..я люблю сезонне меню!
Калинові вуста• 19 сентября в 23:40
Ціла окрема морозилка, в холодильнику млрозилка, погріб і комора. Все в запасах
Забула що?• 19 сентября в 23:42
Зачем это все заготавливать, если все можно купить в супермаркете?
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:44
Ответ дляПомеха справа
Ничего
Чому?
Пульт от линолеума• 19 сентября в 23:44
Перець порізаний соломкою. Кольорову капусту, кабачки, Чері, в´ялені помідори, горіховий песто з базиліком. , трохи обліпихи, багато малини, смородини, чорники, суниці, землянку лісову, вишні.
Ответ дляЗлива інформації
Ооо, гриби клас
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:46
Ответ дляЗабула що?
Зараз по 35, а взимку по 350 кг, іарширований перець буде екзотикою, по ціні омарів.
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:47
Ответ дляПульт от линолеума
Ви по ягодах, а в нас не йдуть вони. Лише малину морожу і трішки вишні на десерти.
Пульт от линолеума• 19 сентября в 23:51
Ответ дляКров з молоком
Часто компот варю. І часто просто ягоди до сира, до млинців, овсянки. В чашку і в микрохвильовку.
df364tye3• 19 сентября в 23:52
не чего ,,,
перед смертью не надышишься ,,,
тем более замораживать ,,,
электричество рубанут ,,,
миссАрфография• 19 сентября в 23:52
Сьогодні 2 порції аджики з кабачків закрила, це остання консервація в цьому році. Вже є лечо 3 порції, баклажани 2 порції і огірки.
Перець зазвичай морожу вже начинений, але мені сподобалося, як у Вас, треба спробувати і собі так зробити. Зараз якраз в АТБ перець по 38 грн дуже гарний.
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:54
Ответ дляПульт от линолеума
Мої не привчені пити компоти. Ми з ягід любимо черешню, малину, полуницю. Черешня і полуниця морожена не подобається,,а малина має чудовий смак і вигляд і після заморозки
Брюнетка в Мармеладе• 19 сентября в 23:55
Ответ дляdf364tye3
не чего ,,,
перед смертью не надышишься ,,,
тем более замораживать ,,,
электричество рубанут ,,,
Прошлую зиму свет был
Щедрик ведрик• 19 сентября в 23:56
Соленых огурцов три банки на оливье, маринованных помидоров сладких 5 банок, заморозки много разной, но огорода нет, все покупаю. Но сейчас вкусные овощи и фрукты, а зимой какашка. У меня экофлоу, надеюсь продержаться.
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:56
Ответ длямиссАрфография
Вибирайте рівненькі, щоб гарно одні з одними стикувалися.
автор Кров з молоком • 19 сентября в 23:58
Ответ дляЩедрик ведрик
В нас теж інвентор, генератор.
Зубожиння• 19 сентября в 23:59
Ответ дляКров з молоком
Чому?
Тому що не у всіх є місце для зберігання
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:01
Ответ дляПульт от линолеума
Землянку лісову?
сладкий_ноябрь• 20 сентября в 00:02
Перець червоний мʼясистий продається круглий рік, який сенс це морозити?
В мене багато фруктів заморожених і фруктових пюре, пофасованих в різного розміру пакети зіп
Пульт от линолеума• 20 сентября в 00:04
Ответ дляКров з молоком
В нас теж інвентор, генератор.
У нас міні електростанція, яку можна до сонячних батарей підключати. 7 без світла, 2 із світлом норм пережили.
Пульт от линолеума• 20 сентября в 00:05
Ответ дляКашка-маняшка
Землянку лісову?
Земляніку. Т9.
Пульт от линолеума• 20 сентября в 00:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Може того що взимку він по 140, а зараз безкоштовно з огорода?
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:09
Ответ дляПульт от линолеума
Земляніку. Т9.
Земляніка це суниця, як що.
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:10
Ответ дляПульт от линолеума
То у вас старі ціни, немає вже таких цін на перець взимку.
автор Кров з молоком • 20 сентября в 00:11
Ответ дляКашка-маняшка
Так, дорожче м´яса. - 300-400 грн/кг
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 сентября в 00:12
Що у вас на фото?
Я заморозила базу для карі (томатний соус)