Кров з молоком• 19 сентября в 23:29
Заготовки, заготовки, заготовочки...
А що ви заготовили, заготовляєте, чи збираєтеся на зиму?
Непереможна• 19 сентября в 23:34
Після тотального відключення електроенергії тепер тільки консервую.
Маю також заморозки але вже не в таких кількостях як раніше. Бо коли розморозилася моя морозильна камера то роздавали і родичам і сусідам щоб тільки не пропало те м´ясо і заготовки.
Я б такое не носила, но продаю• 19 сентября в 23:34
У меня места мало в морозилке для таких заготовок.
Злива інформації• 19 сентября в 23:34
Майже нічого..гриби білі заморозила, пару банок джема закрила..я люблю сезонне меню!
Калинові вуста• 19 сентября в 23:40
Ціла окрема морозилка, в холодильнику млрозилка, погріб і комора. Все в запасах
Забула що?• 19 сентября в 23:42
Зачем это все заготавливать, если все можно купить в супермаркете?
Пульт от линолеума• 19 сентября в 23:44
Перець порізаний соломкою. Кольорову капусту, кабачки, Чері, в´ялені помідори, горіховий песто з базиліком. , трохи обліпихи, багато малини, смородини, чорники, суниці, землянку лісову, вишні.
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:44
Ответ дляЗлива інформації
Ооо, гриби клас
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:46
Ответ дляЗабула що?
Зараз по 35, а взимку по 350 кг, іарширований перець буде екзотикою, по ціні омарів.
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:47
Ответ дляПульт от линолеума
Ви по ягодах, а в нас не йдуть вони. Лише малину морожу і трішки вишні на десерти.
Пульт от линолеума• 19 сентября в 23:51
Ответ дляКров з молоком
Часто компот варю. І часто просто ягоди до сира, до млинців, овсянки. В чашку і в микрохвильовку.
миссАрфография• 19 сентября в 23:52
Сьогодні 2 порції аджики з кабачків закрила, це остання консервація в цьому році. Вже є лечо 3 порції, баклажани 2 порції і огірки.
Перець зазвичай морожу вже начинений, але мені сподобалося, як у Вас, треба спробувати і собі так зробити. Зараз якраз в АТБ перець по 38 грн дуже гарний.
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:54
Ответ дляПульт от линолеума
Мої не привчені пити компоти. Ми з ягід любимо черешню, малину, полуницю. Черешня і полуниця морожена не подобається,,а малина має чудовий смак і вигляд і після заморозки
Брюнетка в Мармеладе• 19 сентября в 23:55
Ответ дляdf364tye3
не чего ,,,
перед смертью не надышишься ,,,
тем более замораживать ,,,
электричество рубанут ,,,
перед смертью не надышишься ,,,
тем более замораживать ,,,
электричество рубанут ,,,
Прошлую зиму свет был
Щедрик ведрик• 19 сентября в 23:56
Соленых огурцов три банки на оливье, маринованных помидоров сладких 5 банок, заморозки много разной, но огорода нет, все покупаю. Но сейчас вкусные овощи и фрукты, а зимой какашка. У меня экофлоу, надеюсь продержаться.
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:56
Ответ длямиссАрфография
Вибирайте рівненькі, щоб гарно одні з одними стикувалися.
Кров з молоком
• 19 сентября в 23:58
Ответ дляЩедрик ведрик
В нас теж інвентор, генератор.
Зубожиння• 19 сентября в 23:59
Ответ дляКров з молоком
Чому?
Тому що не у всіх є місце для зберігання
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:01
Ответ дляПульт от линолеума
Землянку лісову?
сладкий_ноябрь• 20 сентября в 00:02
Перець червоний мʼясистий продається круглий рік, який сенс це морозити?
В мене багато фруктів заморожених і фруктових пюре, пофасованих в різного розміру пакети зіп
Пульт от линолеума• 20 сентября в 00:04
Ответ дляКров з молоком
В нас теж інвентор, генератор.
У нас міні електростанція, яку можна до сонячних батарей підключати. 7 без світла, 2 із світлом норм пережили.
Пульт от линолеума• 20 сентября в 00:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Може того що взимку він по 140, а зараз безкоштовно з огорода?
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:09
Ответ дляПульт от линолеума
Земляніку. Т9.
Земляніка це суниця, як що.
Кашка-маняшка• 20 сентября в 00:10
Ответ дляПульт от линолеума
То у вас старі ціни, немає вже таких цін на перець взимку.
Кров з молоком
• 20 сентября в 00:11
Ответ дляКашка-маняшка
Так, дорожче м´яса. - 300-400 грн/кг
Люблю ХОЛОСТЯКА• 20 сентября в 00:12
Що у вас на фото?
Я заморозила базу для карі (томатний соус)