Печенюшка• 20 сентября в 21:42
Ви ще просите GPT щось зробити?
Попросила згенерувати фото. Т.з. чітко прописала:секс і наркотики червоним забороненим перекресленим кольором. Рок-н-рол зеленим неперекресленим.
Він впевнений, що все відмінно!
Печенюшка
• 20 сентября в 21:45
Ответ для Alpha Centauri
Цікаве у вас технічне завдання
Ну що ж). Такий торт придумала на 16 років доньці.
Alpha Centauri• 20 сентября в 21:45
Зазвичай гпт класно справляється з роботою типу «написати лист», порахувати, скласти план і тд…))
Пацелуйнитуда• 20 сентября в 21:46
Изображение если с надписью, то в надписи обязательно ошибка. Я кстати перешла на капилот, мне кажется он умнее
СкокоМнеДадите• 20 сентября в 21:50
Ой, ну то Вы придираетесь. Все буквы есть, все на своих местах - и умничка.
То Вы еще не просили поздравительную открытку или алфавит сделать. А, и циферблат часов.
Маю рацію• 20 сентября в 21:54
Жпт погано генерує зображаня він текстос може прилумати ідеї, geminі з nano banana можна попросити це зробити.
Midjorney ще, але він текст не розуміє, ideogram можна ще спробувати
Несу пургу• 20 сентября в 21:55
Консультируюсь с чатомжпт, на интересующие меня темы отвечает верно, меня вполне устраивает.
Качка в тапцях• 20 сентября в 21:56
Я попросила просто сделать на фото талию меньше, но не менять лицо и одежду, он сделал мне лицо, как у злого клоуна.
Дівка в намисті• 20 сентября в 22:02
Дівка в намисті• 20 сентября в 22:04
Ответ дляКачка в тапцях
А как вам его детские азбуки?
Характерні для нього малюнки
Сиреневенькая• 20 сентября в 22:09
Ответ дляПеченюшка
Заботливая маць)
дамаБезСобачки• 20 сентября в 22:10
Решила дать запрос своему гпт на вашу картинку. Интересно стало что нарисует. Но лимит на переписку закончился, откроется наверное завтра. Скину сюда результат.
Сапай вазони• 20 сентября в 22:26
навчіться правильно формулювати завданея я ніфіга не зврозуміла
Сапай вазони• 20 сентября в 22:27
Ответ дляПеченюшка
ви їй забороняєте секс?????
После шести ни-ни• 20 сентября в 22:31
Денег прошу на карту перечислить , он морочиться , но я упорная
После шести ни-ни• 20 сентября в 22:33
Ответ дляstefaniy
Дівчата, а я є такі дурні , як я , що чату кажуть привіт та дякую)))) У мене мій син побачив сьогодні довго сміявся))))
Я так говорю иногда ))
Хи хи, ну ну• 20 сентября в 22:35
Ответ дляКачка в тапцях
А как вам его детские азбуки?
А я все думаю чого кацапи такі генетично тупі, а вони мабуть за такими підручниками вчаться
Хи хи, ну ну• 20 сентября в 22:36
Ответ дляstefaniy
Просто знайте що на привітання та будь ласка вам у відповідь в ЖПТ піде кілька тон пресної води
Я такая наивная• 20 сентября в 22:42
Аналогично, причем он упорно мне тоже самое выдаёт, когда я указываю на ошибки. Уже не так активно пользуюсь.
Качка в тапцях• 20 сентября в 22:43
Ответ дляХи хи, ну ну
Скорее по такой азбуке. Нашла на просторах интернета
Тільки не про гроші• 20 сентября в 22:44
Ответ дляstefaniy
Я така, чесно
Первоклашка Я• 20 сентября в 22:51
Ответ дляДівка в намисті
Сьогодні запитувала про колір та рівень затемнення мого волосся. Наче ж правильно відповів?)
Правильно. Гарне волосся.