Опля Картопля• 21 сентября в 10:00
На 2 дня в Львов. Что посмотреть?
Есть какие-то интересные музеи? Я была когда-то в Львове, но давно, уже не очень помню
Опля Картопля
• 21 сентября в 10:11
Ответ дляЖінка з перцем
За 2 дня можно весь Львов обойти
Весь обходить не планируем
миссАрфография• 21 сентября в 10:27
Шевченків Гай, Личаківське кладовище. Дуже багато цікавих місць. Я музеї не так сильно люблю, тому не пораджу
ОйЙой• 21 сентября в 10:37
Чесно, не розумію чого його так хвалять. Розвалені фасади,вузькі вулиці,бешені ціни. Два рази намагались гуляти там,щоб сподобалось, ні
Нема там що дивитись
Анонім Перший• 21 сентября в 10:37
З широко відомих
Музей Пінзеля на Митній площі-зачаровує.
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Арсенал-сподобалось всім незалежно від статі.
Галерея мистецтв у палаці Потоцьких-ну ми таке любимо відвідувати)
Можливо, з´явились якісь нові-пошукайте інформацію.
Зверніть увагу не тільки на музеї, а й на виставки-ми колись були на виставці ляльок у Львові, чудові враження і фото, експонати ручної роботи деякі прямо витвір мистецтва.
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Крем для арбуза• 21 сентября в 10:44
Сходіть в кав´ярню Копальня кави на площі Ринок. Не пожалкуєте. Так є що подивитися як у музеї, пофоткатися. Замовляйте запаяну каву, її готують перед вами з цілим шоу.
Опля Картопля
• 21 сентября в 10:48
Ответ дляОйЙой
Нема там що дивитись
Ну хто на що розраховує
Опля Картопля
• 21 сентября в 10:49
Ответ дляАнонім Перший
З широко відомих
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Музей скла-додає вражень від Львова.
Аптека-музей-з цікавою екскурсією.
Я ще хочу сходити в музей хвороб при університеті
Опля Картопля
• 21 сентября в 10:49
Ответ дляКрем для арбуза
О, це я пам’ятаю, класно там
Margaret Rose• 21 сентября в 11:05
Походіть по центру, підніміться на Ратушу (правда не знаю чи туди зараз пускають), зайдіть в Шоколадну майстерню, Копальню кави, можна зайти в будь-який храм поблизу, підіть на Личаківське кладовище - всі ці локації в пішій доступності.
Також можна піти в Стрийський парк, собор святого Юра, церкву Ольги і Єлизавети (взагалі класна готична локація поблизу залізничного вокзалу)
ЗдесяЯ• 21 сентября в 11:51
Ответ длямиссАрфография
А Шевченків Гай то парк?
ЗдесяЯ• 21 сентября в 11:55
Я люблю просто гуляти Львовом, мені так подобаються його вуличкі і старовинні будинки.
Стрийський парк дуже люблю.
Атмосферу міста.
Захджу зазвичай лише у кав´ярні гарні чи ресторанчики. Але вашою рекомендацією про музей хвороб зацікавилася, можливо також зайду.
Стрийський парк дуже люблю.
Атмосферу міста.
Показушница• 21 сентября в 21:29
Ответ дляОйЙой
Нема там що дивитись
Не їздіть
ЗдесяЯ• 22 сентября в 00:18
Ответ длямиссАрфография
Музей парк
Це як музей під відкритим небом? Там композиції стоять? Я в жовтні буду. воно ще стоятиме там? Чи це цілоріч?
миссАрфография• 22 сентября в 08:00
Ответ дляЗдесяЯ
Почитайте про нього. Є сторінка в інстаграм. Я не знаю, як вони працюють