Грибной_Дождик• 21 сентября 2025

Кто стерилизует банки в мультиварке?

Подскажите, на каком режиме и как?
Я всенда в духовке это делала, а сейчас без нее
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
У меня редмонд м90, если что
ТайТаке• 21 сентября 2025
Я в микроволновке
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляТайТаке
Я в микроволновке
У меня ее нет
Пацан к успеху шел• 21 сентября 2025
Я стерилізую на носику чайника
Мию вікна у мороз• 21 сентября 2025
Налейте кипяток четверть банки наройте крышкой и пусть постоит, или уксусом хорошо поколотить в банке
Кусачая Я• 21 сентября 2025
Вже легше на каструоі і ситі простерилізувати, аніж в мульті.

Що консервуєте? Може, можна обійтися без стерилізації банок?
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я

У меня нет ни кастрюли большой, ни сита, ни чайника с нормальным носиком (короткий и на него не повесить ничего).
Варенье закрываю
Снежнакомка• 21 сентября 2025
Не стерилизую вообще
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не стерилизую вообще
И нормально стоит? Или у вас погреб?
Бринзолетта• 21 сентября 2025
Автор, Вы в Украине? Если да, есть кольца-стерилизаторы. Посмотрите на рынках или в магазинах, стоимость до 50 грн. Ставятся на небольшую кастрюльку, в ней кипит вода на небольшом огне, на кольцо вверх дном ставится банка. 0,5 л стерилизуется 5 минут, 3 л -12-15
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Да. Спасибо большое!
Пацан к успеху шел• 21 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Варенье закрываю
Так і в мене короткий носик, це навпаки зручніше. От такий чайник, як на фото. Ставлю чайник на комфорку ближчу до фартуха(плитки) і обпираю банку на плитку
Бринзолетта• 21 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Да. Спасибо большое!
Когда снимаю, банка внутри в конденсате. Я наклоняю, даю стечь каплям, потом кладу на бок на свернутое сухое кухонное полотенце. Пока банка остынет, она уже также становится сухой
Снежнакомка• 21 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
И нормально стоит? Или у вас погреб?
Погреба нет, всё отлично стоит
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
Спасибо
Залізна тьотя• 21 сентября 2025
Всю жизнь стерилизую на кипящей кастрюле на кольце.
Это же база. У меня их 2 шт, чтобы быстрее.
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну это потому что вы знаете) у меня база это духовка, так мама делала и бабушка. Загрузили много, включили, готово
Залізна тьотя• 21 сентября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Честно, впервые слышу о таком способе. А на какой температуре и на сколько минут ?
Морская свинка• 21 сентября 2025
Будь яка ємність. Ставите на плиту.зверху 2 ножі або 2 металевих прибори(хоч черпак хоч що) і банку на них ставити.
В крайньому разі вам визе писали коп´ятком обдати банку.
Оцтом не треба ,бо варення і оцет не підходять один до одного.
Розкласти варення що кипить по банкам і все буде ок.
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
В холодную, выставить до 120-130 градусов и минут 15-20 после того, как температуру набрала.
автор Грибной_Дождик • 21 сентября 2025
Ответ дляМорская свинка
Спасибо
БоВжеВільна• 21 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Якщо банка всередині в конденсаті, то вона погано вимита. Мама все життя так банки стерелізувала, а я банки мила. Гарно вимита банка (сода + миючий засіб) і конденсату не буде. Якщо конденсат - така банка відправлялися на перемивання. Стерелізувала менше 5 хв. Якщо банка гарно вимита, то вона майже зразу стає прозора і суха всередині. Банки ніколи не зривалися.
Бринзолетта• 22 сентября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Аналогічно, миюче, потім сода. Але ж Ви не знімаєте з каструлі одразу суху банку, вона всередині трішки волога. Саме це я й маю на увазі під конденсатом. Коли знімаєш- швмдко висихає під впливом того, що ще гаряча. Так само ніколи не зірвало жодної банки
БоВжеВільна• 22 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Якщо банка чисто вимита, її знімаєш саме суху, абсолютно позору, без натяку конденсату.
Якщо всередині банки краплини води - вона погано вимита. У чистій простерилізованій банці за визначенням не буде ніякої води, яку треба зливати. Так буває лише в банках з категорії ’перемить’.
Бринзолетта• 22 сентября 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Ви трохи прискіплива. У мене трилітрові банки такої форми, що з середини перевернутого донця може висіти крапля, може вона і висохне сама, але я нахиляю банку, щоб стекла по стінці. Але ок, як скажете, ціла родина жінок не вміє мити банки, при цьому- о диво! - їх ніколи не зриває. Магія!