Освічую темряву• 21 сентября в 13:15
Добрі подружки поділіться можливо хтось був в моїй ситуації
Переїхала жити в село до батьків ( пішла від чоловіка - не хотів дитини!). Дитині майже 1 р. Батько дитини не допомагає. Сказав, що йому мене жалко і мені буде важко самій з дитиною, що нікому я не буду потрібна і т.д. Живу у батьків на шиї. Мама ЩОДНЯ "тикає носом" навіщо я була з ним, ти що його не бачила/не знала. І це щодня! Я просто закрилася в собі, живу дитиною - це моє все! Розумію, що піти немає куди, щоб не слухати претензії від яких як "ножем по серцю".Роботи не маю ("забите" село). Від того, що ПОКИ ЩО нічого не можу зробити так як маленька дитина на руках. Батьки з дитиною не хочуть і чуть-чуть посидіти, бо вона неслухняна, вони за нею незбігають. Дівчатка, можливо було у когось так. Як вирулювали з такої ситуації в житті?
Плету корзинки• 21 сентября в 13:18
Ждать пока подрастёт и в садик и искать работу, собирать деньги на жилье.
Освічую темряву
• 21 сентября в 13:19
Ответ дляГимли
А зачем рожали, если он не хотел?
Почему не рожали от того, кто имеет такие же планы и ценности как и вы?
А теперь у вас еще и родители виноваты
Бред
Королева спама• 21 сентября в 13:19
А почему вы ехали родителям на голову, а не в лагерь на выплаты?
КротоТо• 21 сентября в 13:19
Подавайте в суд на алименты. Ищите удалённую работу. Или, возможно, попробуйте поступить в вуз, чтобы получить образование, которое позволяет работать на удалёнке. Сейчас некоторые вузы, например, в Харькове, позволяют учиться онлайн. И лекции слушать, и экзамены сдавать.
НаБалКоніХодять• 21 сентября в 13:20
Милая девушка, мне 45, в жизни было много, каким способом пережить ? У каждого свой. Какое-то время будет трудно, но это не навсегда. Все заканчивается, ребенок взрослеет, родители стареют. У вас все можно изменится , может не сразу. Не отчаивайтесь , все проходит. Жизнь дает проблему, но дает и способ ее решить. Ждите момент, все наладится
Ніколи не збрешу• 21 сентября в 13:20
Ответ дляЛама_мама
Які є варіанти окрім як терпіти батьків
Виїхати за кордон в країну де є соцпідтримка. Там почне вчити мову, стане на ноги і шанси зустріти нормального чоловіка значно вищі
Але автор теми - тріль недільний)
Освічую темряву
• 21 сентября в 13:20
Ответ дляГимли
Бред это ваша ситуация . Продолжайте в том же духе
Ок, як скажете
Цветочница• 21 сентября в 13:21
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Чого бред? Ви ж на щось розраховували?
Королева спама• 21 сентября в 13:21
Ответ дляОсвічую темряву
Бред
Бред не подать на алименты и рожать от мужика, который не хочет ребёнка
Лама_мама• 21 сентября в 13:21
Ответ дляНіколи не збрешу
Але автор теми - тріль недільний)
Дитині рік. Куди сама з ним?
ЗдохниПуйло• 21 сентября в 13:21
Автор, скажіть як ви розраховували жити далі, от ви дізнались, що вагітні і вирішили будь що народжувати, ви чим керувались, як ви думали жити, де брати кошти, мав би бути якийсь план, чи вам хотілось походити вагітною, повозити возик?
Освічую темряву
• 21 сентября в 13:22
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
Дякую, хоч хтось розуміє життя
Ніколи не збрешу• 21 сентября в 13:22
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
В сенсі? Вперше чую, що матері немовляти потрібна нянька. За легендою автора зараз хто з дитиною? Хіба не вона сама ?
КротоТо• 21 сентября в 13:23
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
В лагерь в Германии, Норвегии, Дании. Выезжали и с новорожденными.
Королева спама• 21 сентября в 13:23
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
Сотни женщин выехали с грудными детьми. И все выжили
Лама_мама• 21 сентября в 13:23
Ответ дляНіколи не збрешу
Точно не сама. З річною дитиною і в туалет не вийдеш
Кusalochka• 21 сентября в 13:23
В такой ситуации я бы сделала аборт. А Вы на что рассчитывали и продолжаете рассчитывать? Какие могут быть советы? Наверняка работу онлайн искать минимум
ЗдохниПуйло• 21 сентября в 13:23
Ответ дляКротоТо
Вони не були у шлюбі, більше всього, що автор мати- одиначка
Цікавий писочок• 21 сентября в 13:24
Розлучайтеся, подавайте на аліменти.
В ще пораджу їхати в Німеччину, там вас зобов´язують подати на аліменти і держава буде платити замість батька по 400 євро на дитину. Батьку буде копитися борг.
Синиця у спідниці• 21 сентября в 13:24
Ответ дляЗдохниПуйло
План був, що «він же передумає, нікуди не дінеться».
Лама_мама• 21 сентября в 13:25
Ответ дляЦікавий писочок
Розлучайтеся, подавайте на аліменти.
400 євро це не гроші,щоб там за них жити
Королева спама• 21 сентября в 13:25
Ответ дляЛама_мама
Когда моему ребёнку был год, мой муж был в ато . И в туалет ходила, и мылась, и даже болела. Родственники за сотни км
Просто болталка• 21 сентября в 13:25
Ответ дляЛама_мама
Дитині рік. Куди сама з ним?
В сенсі куди ? В країну , яку обере
ЗдохниПуйло• 21 сентября в 13:25
Ответ дляЛама_мама
А вам хто приходив дивитися як ви щоразу у туалеті були? Дивна ви..
ПробілНеПрацює• 21 сентября в 13:26
Поговоріть з мамою по душам. Скажіть їй, мамо як ти права. Але є те що є і я дуже потребую твоєї допомоги і співчуття.
Все це минеться і налагодиться, а поки автор, сил вам. Головне що у вас є дитинка, ваше сонечко і сенс життя. Це вже щастя, як би пафосно це не звучало. Знайте, що деякі тільки мріяти можуть про дитину.