Полонянка SexShop-а!• 22 сентября 2025
якщо чоловік був командир батальйону, а зараз командир військової частини
Це до чого? І що більше по складу? Чи в чому різниця? Військові частини дислокуються в місті чи навпаки?
Омлетик• 22 сентября 2025
Ответ дляЖелезобетон
Значить вам можна було тут свого чоловіка обговорювати і розповідати,де служить і ким.А автор під анонімом відбита на всю голову?Тут ще питання,хто відбитий
И не говорите. Трындела тут постоянно где служит и кем. Интеллектуалка блин.
Antoninaya1• 22 сентября 2025
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Боже, що ж ви так з Німеччини вбиваєтесь, ви ж так не вб´єтесь.
З дії в інфопростір злили данні декількох мільйонів українців, потім обізвали це фейком. А аноніму на форумі рота закривають, наче вона ПІБ свого чоловіка з даними частини назагал виклала
В нас тут вже все трохи інакше ніж в 22: мєтки на дахах не шукають і світломаскування не практикують.
Железобетон• 22 сентября 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Думаете кацапы возьмут автора в заложники?
Это мне напоминает ракетные обстрелы.Кацапы знают, куда попали,а от собственного населения типа скрывают.Хотя весь город знает
Сладкий лимончик• 22 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Оптимально в плані безпеки більше. В плані дислокації
Удалено администрацией...
Железобетон• 22 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Нет сейчас никаких дислокаций в том смысле,в котором это было в мирное время.То есть,нет огражденной территории с казармами,где и находятся все военнослужащие вместе с офицерами.Что вместо этого есть сейчас,писать не буду,а то кинутся в бой одни старики.Хотя это не есть секретной информацией.
Я-ваш шанс• 22 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Та блін, я інформацію по крупинках хоча б тут читати можу . По інтернет що бачу - те і знаю. Все!
А якщо поскаржитись на тему і з неї знімуть анонімів- це допоможе по крупинках збирати інформацію про військові частини, чи не дуже?
Пасти Ла• 22 сентября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вроде в бригаде несколько батальонов, не в части
Батальон, рота, полк - це і є військові частини.
Полк великий, рота маленька - залежить вік кількості відділень і взводів у складі.
В військова частина це типу номер цих підрозділів.
Наприклад ремонтна рота, військова частина А1318
Зенітний полк,військова частина А1111,
Батальон забезпечення, військова частина А2222.
Зенітний полк,військова частина А1111,
Кондуктор маршрутки• 22 сентября 2025
Ответ дляЖелезобетон
Люди,что с вами?Я понимаю,что война,но нельзя же так
Все было тихо и мирно, пока в тему не ворвалась боевая бабка из Германии, и не приказала автору ’стулить пельку’.
Я про бригаду, в которую сына отправили после учебки, тоже в инфу везде где можно искала. И слава богу,что мне такая бабка не попалась, все к кому я обращалась, относились с пониманием и помогали...
Пасти Ла• 22 сентября 2025
Ответ дляШалена невинність
Ну знали де знайти...Зкрийте краще тему...
Це не секретна інформація. Кацапи давно знають структуру військ