Пусин Кукин• 22 сентября 2025
Раздражает, когда говорят п’ятдесять
Не п’ятдесят , а п’ятдесять
булоТАЙминуло• 22 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Скорее вы
Так ви звідки: з України чи кацапії? Якщо з України, у мене для вас погані новини - ваша узька зовсім не узька, а такий собі суржик, яке ріже вухо любому кацапу. І вони зловтішаються з вас і вашої вимови не менше, ніж ви з п´ятдесять.
Луноликая Вика• 22 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Абищо
ХуАнита• 22 сентября 2025
Гурки, бурак, трапка, ведро))
Люди так поколіннями розмовляють. Най розмовляють)
Всіх підсаджую• 22 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Пенція, страхівка...
Коли я бачу, як старша людина з трьома дітьми пише «пенція», то в мене волосся починає на голові рухатися((
А таке на кожному кроці(((
Всіх підсаджую• 22 сентября 2025
КАляска
Серед гордих собою україномовних львівʼян так пише - кожен/кожна друга
После шести ни-ни• 22 сентября 2025
Ответ дляPrervana
Ну это классика. Таки да, проскакивает у всех, кто старше 30)
После шести ни-ни• 22 сентября 2025
Ответ дляХуАнита
Гурки, бурак, трапка, ведро))
Как переводятся первые три слова, и что такое най ?
Пусин Кукин
• 22 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы уверены, что меня должно волновать что им режет ухо, когда они режут нас?)))
Просто красавица• 22 сентября 2025
Ответ дляПосле шести ни-ни
Огірок, буряк, ганчірка. най=хай. Це ж всі вже знають...я з південного сходу якщо ...