Пусин Кукин• 22 сентября 2025
Раздражает, когда говорят п’ятдесять
Не п’ятдесят , а п’ятдесять
Пусин Кукин
• 22 сентября 2025
Ответ дляПрибираю щодня
А по пісячку вас не дратує?
В Харкові кажуть саме так
Даже возбуждает
Прибираю щодня• 22 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Даже возбуждает
Це тіпа по п´ятдесят вип´ємо
Дрібка щастя• 22 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ще згадала колишню сусідку, коли вона була чимось здивована, казала ’ни поЙняла?!’
Это нам на автоответчик когда-то когда звонили и ошибались, послушали и потом наговаривали такие сообщения ’ Нічо не можу пОнять..’
Юпитерная• 22 сентября 2025
Ответ дляничевока
А хтось ще й лісапед)
Моя бабушка 1914 года рождения так говорила))) и вело машина, кстати, тоже).
А ещё кохта, тухли🤨
Невгамовна сила• 22 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
А ещё кохта, тухли🤨
Моя казала не огірок, а гоїрок)
І взагалі, в них в селі часто можна було почути Г на початку імені: гОля, гАльоша...
Не против• 22 сентября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Чем вызвана ваша раздражительность?)
Осеннее обосрение
Не против• 22 сентября 2025
Ответ дляФенте Фря
Пенція, страхівка...
Згідна. Я бы разодрала за слово згідна
Анонім Секретар• 22 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
А ещё кохта, тухли🤨
Тут, здається, якраз все досить органічно: українській фонетиці непритаманний звук ´ф´ , тому в словах іншомовного походження звук ф природньо замінювався на близький ´х´.
Швидка Настя• 22 сентября 2025
Ответ дляЮпитерная
А ещё кохта, тухли🤨
Калидор, лазяю - полтавська обл
асхвальт
Швидка Настя• 22 сентября 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Ой не знаю - бабуся на ХВилі говорила навпаки Филі
Федорино Горе• 22 сентября 2025
Моя сусідка говорила: я поклала чоловіку обід.Я їй кажу, подала обід,а не поклала.А вона у відповідь,а яка різниця?
Мудрецыха мира• 22 сентября 2025
А мене «сорокет» дратує. Чи «під сраку сорок років». Фу, буеее. Ну де всі ці люди це беруть? Тому я вас розумію.
булоТАЙминуло• 22 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
Ой, мене перевертає, коли свекруха каже вОлосипед))
Сподіваюся, ви їй пояснили, що негоже так на лісапєд казать ?
Мудрецыха мира• 22 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна сила
А «лісапет» вам ок? Мені якось так, незрозуміло.
булоТАЙминуло• 22 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Не правильным произношением
Ви з кацапії? Якщо ні, то ваша узька вимова дуже дратує кацапів. І як ви будете з цим жити?
Юпитерная• 22 сентября 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Возможно, но разговаривала вообще на русском, а эти слова вот так. При чём с мужем как то разговаривала, его бабушка тоже так говорила, но она вообще в другой области жила). И слова же не сказать, что сложные, чтоб к примеру не выговаривать букву.
Юпитерная• 22 сентября 2025
Ответ дляШвидка Настя
Калидор, лазяю - полтавська обл
асхвальт
Да и такие слова тоже были))) уже и забыла.
Вилами по воде• 22 сентября 2025
Ответ дляСвекруховна
Ой . Мене теж. Була у Львові минуло тижня. - усюди шістдесять, сімдесять
І двіста)))
Юпитерная• 22 сентября 2025
Ответ дляФедорино Горе
Хоч не поставила, а то були у Сваляві, так в готелі кажуть, ковдру вам поставили у шафу. Я потім зрозуміла, що все на що я кажу положить, там поставити.
Пусин Кукин
• 22 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы поняли, что написали?😂
булоТАЙминуло• 22 сентября 2025
Ответ дляПусин Кукин
Вы поняли, что написали?😂
Звичайно. Ви не розумієте написане ?
Пусин Кукин
• 22 сентября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Звичайно. Ви не розумієте написане ?
Скорее вы