Чай не пью, только кофе• 22 сентября 2025
Расскажите про своих знакомых, кто стал ездить в 90-е за вещами
и перепродавать их
Как у них все сложилось в материальном плане?
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Это же вы писали про убийства
Так, Ви пишете тепер державне так само, я і питаю - вбивають?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Я написала про рэкет, вы постоянно пишете про убийства, откроете криминальную хронику и посмотрите. Я такую тематику не отслеживаю
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
З якого Ви міста? Ви так і не відповіли. Може, у Вас все по лайту було то Ви і не бачили смаленого вовка.
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
У Вас ще і самолайки? Ясно. Можете не відповідати, Ви навіть близько не знаєте бізнес 90х.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Киев) Это что то меняет?
Умничка-помощничка• 22 сентября 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Киев) Это что то меняет?
Можна було і не питати. Ви на чілі пролетіли всі ці роки. До побачення телебачення.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 22 сентября 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Даже не буду с вами спорить)
Только вы знаете про бизнес 90х
осень харашо• 23 сентября 2025
Мама одногруппника возила речі з Чехословаччини. На початку 00-х придбала декілька об´єктів елітної нерухомості в центрі столиці
Фісташкова кава• 13 октября 2025
У мене бабуся(50+ на той момент) та батько їздили до Польщі, туди везли, потім звідти везли. Бабуся була вже на пенсії. Батько торгував на базарі та виробляв паралельно продукцію для продажу (речі, копіії модних). Бабуся з дідусем жили гарно, ці ліхі 90 я не пам´ятаю, мені, як дитині ні в чому не відмовляли. Дача, машина, відпустки. Батько теж жив гарно, машини міняв, але потім все програв.