Свій варік• 23 сентября в 10:36
Після нарощування вій відчуття, що повіки важкі.
Це звикаєш чи треба знімати?
Подмигашка• 23 сентября в 10:41
А ще чухаються. Хочеться чухати, а не можеш. І вмити гарно очі важко.
Красиво з нарощеними віями, але не практично)
Кицюююня• 23 сентября в 10:42
Це в перший раз так. У мене було відчуття що над очима шось...як навіс....потім пройшло 😁
Как_б_не_так• 23 сентября в 10:54
Я Вам как мастер скажу, что ощущать дискомфорта Вы не должны. Всего скорее выбраны толстые ресницы+ нет отступа, и скорее всего есть склейки ,во втором случае Ваши ресницы чуть отрастут и не будет дискомфорта
Ananasprotivogaz• 23 сентября в 11:41
Автор, они ещё и чешутся...бррр... Короче, хрень полнейшая если честно