Угадайс• 23 сентября в 18:57

Моя дитина геть не може вчитись сама 7 клас(

Геометрія - не може сісти і розібратись
Алгебра
Мабуть тільки лінивий не розуміє.. скільки вже тих відео, розжовують онлайн
Не може второпати
Так само і хімія
Німецька - просто 0… вчить з 5 класу і круглий 0
Джіпіті чат допомагає, сама не може
Водійка хімарса• 23 сентября в 18:59
Не понимает, переводите страницы.
КоролеВешна• 23 сентября в 19:00
Хлопчик?
В гости звали?• 23 сентября в 19:01
З математики можна найняти репетитора. У мене одна дитина з трьох займається з репетитором з математики - без репетитора в неї оцінки 5 і 6. Але з німецькою проблем немає, як і з іншими гуманітарними предметами
So_so• 23 сентября в 19:01
Но Вы же сама знаете причину, я ещё помню Вы писали как дочка в 6кл была.
Дайте подуться• 23 сентября в 19:02
Може так приучили? У меня с первого класса знают, сами должны разбираться или учителей спрашивать, дома никто с уроками возиться не будет
Меня не звали• 23 сентября в 19:06
Задача початкової школи 1-2 клас - навчитися вчитися. Як ви думаєте, чому ваша дитина не змогла навчитися? Цьому бувають вагомі причини, наприклад, якась нейровідмінність. А вашій дитині що завадило?
Аноним_1857• 23 сентября в 19:10
Не все дети гении. Есть, что не понимают и всё. Есть дети, которым нужен живой учитель, чтобы понять и никак иначе. Или развивайте то, что идёт у ребенка. Или занимайтесь, ну что делать? И не факт, что дело в лени.
Дівчина Бобула• 23 сентября в 19:11
Йдіть до психолога, а ще краще до психіатра
Там може медична допомога треба
Дівчина Бобула• 23 сентября в 19:12
О, вже генії ліплять фіолетових жіночок…
Пупс• 23 сентября в 19:12
Ответ дляДівчина Бобула
Там може медична допомога треба
У всі часи були двійочники.
І нікого мамки по психіатрах через це не водили.
Всі виявились і нормально працюють.
Дівчина Бобула• 23 сентября в 19:14
Ответ дляПупс
У всі часи були двійочники.
Всі виявились і нормально працюють.
А ще були часи без антибіотиків
І з каральною стоматологією
Але ж ніхто не хоче жити, як тоді
ГоловнаЯ• 23 сентября в 19:24
Наверно у нас с вами одна дочь. И началось именно в 7 кл. Репетиторы были до лампочки, отсиживала и ничего не делала, или вообще прогуливала.
Я плюнула. Маникюрщицы тоже нужны. Ребенок здоров, без проблем во всем остальном. Старший вообще прекрасно сам учился и сам поступил.
Поддакиваю иногДА• 23 сентября в 19:24
Ответ дляДівчина Бобула
Там може медична допомога треба
Сейчас модно лепить психиатра не к месту, а вы как попугай тупо повторяете
Поддакиваю иногДА• 23 сентября в 19:26
Ответ дляДівчина Бобула
Бо Ви та сама фіолетова мамзель
Клептоманка• 23 сентября в 19:29
Ответ дляМеня не звали
Моему ребенку не повезло. 1 класс - 2018 год, учились по экспериментальной и сырой программе ’На крыльях успеха’. Мы с мужем, два человека с высшим образованием, филолог и технарь, иногда не могли понять, что же хотят от ребенка авторы в своих заданиях. 2 класс - начался ковид, прощай учеба. 3 класс - ковид, частично дистанционка, бросили ’Крыла’ и перешли на НУШ, а там свои нюансы. 4 класс - война. 5 класс - дистанционка полностью. 6 класс - перешли в другую школу, т.к. в прежней детей осталось мало и класс расформировали. И вот настоящая учеба, с оговоркой, что дистанционка никуда не делась, началась только в 6 классе. Сейчас 8-й, ситуация как у Автора.
Ворожу на каві• 23 сентября в 19:57
8 класс. Вместе учимся. Живём за границей. Мне не наплевать на моего ребенка.
Тётушка Лошадь• 23 сентября в 20:11
У моего СДВГ ,сам не учится, и даже если с ним учишь это пздц.
Всех анонимов аноним• 23 сентября в 20:15
Автор, а ви на сдвг не перевіряли дитину? В моєї подруги також катастрофа і там той діагноз є
автор Угадайс • 23 сентября в 20:36
Ответ дляКлептоманка
(( все саме так як ви описали
автор Угадайс • 23 сентября в 20:37
Ответ дляВсех анонимов аноним
А де це перевіряють?
Оксана -1f11• 23 сентября в 20:58
Моя в 9 таке саме
А я женатая• 23 сентября в 21:11
Ответ дляМеня не звали
Ковид?
Lacrimo• 23 сентября в 21:30
Мій пішов в 1 клас: вчитись не навчили - опа війна! Другий клас теж одні тривоги і відсутність світла. В результаті діти в 3 класі наче першачки. В школі батьків зробили ’учасником навчального процесу’, нам от таке недавно вчителька скидала. Вони не дурні, вони не навчені вчитись, бо в початковій школі завдання такі, що мій малий просто не розумів : що не одне - то з зірочкою ( як колись називали) , тобто такі, які без батьків в принципі не вирішуються. Вони тупо не розуміють умови, бо формулювання не як для дітей їх віку, а як для дорослих. При чому: вивчити ази , табличку множення то виходить. Потім мій от приходив і казав, що він не розуміє пояснень теми вчителем. А моє пояснення розуміє. А пояснюю я так як вчителі в 90-ностих, не по нуш. І табличку множення він не завчав на памʼять - він її вивчив уже після того, коли зрозумів що таке множення і як знайти відповідь не завчаючи. Тобто в тому числі долаючи і віднімаючи парами, а також правила множення на 9 на пальцях. Потім є момент напруження програми і дуже гвидке перескакування з теми на тему. Тобто в один день одне, на другий уже інше. Сьогодні додавання, завтра уже периметр рахують. При чому якогось дітям взагалі не пояснили що то той периметр таке ’ на хлопський розум’ , мій от взагалі витріщив очі на слово периметр , казав , що вони не вчили і не чув ніколи цього слова. А от домашка була на периметр. А в нього азів в голові нема! Як він може то сам зробити? І зате зразу зрозумів, що я сказала однією фразою :’ периметр - це паркан навколо клітки для динозавра в парку юрського періоду. І ти просто маєш знайти довжину всього паркану, от якби ти ішов вздовж нього і рахував. ’ Мені не подобається теперішня їхня освіта від слова взагалі , добре, що я і тато відмінники і я можу пояснити більшість предметів . Поки зможу - те поясню, але навіщо тоді школа - питання на засипку...
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:05
Автор у меня тоже самое. И у одногруппников тоже.

Я уже смирилась занимаемся дальше

Я курсе всей учебы. Могу сказать да иногда я в бешенстве потому что я лично ей объясняла а она забыла все а есть такое что я сама закипаю.
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:06
Мой ребенок не может сесть и разобраться. Для него это нереально.
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:07
Ответ дляДайте подуться
У нас в таком случае просто пропуски , оценок она не замечает
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:07
Ответ дляМеня не звали
У нас с первого класса напряги - карантины война удаленно. Почти не было школы нормальной.
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:08
Ответ дляДівчина Бобула
Там може медична допомога треба
Маме?
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:09
Ответ дляКлептоманка
Аналогично. Только я сама валюсь в основном с уроками.
Аноним Советчик• 24 сентября в 11:10
Ответ дляВорожу на каві
И мне также 7 класс