Анонимус Я• 23 сентября 2025
Можливо колись змінять програму навчання, щоб була легша ? Я утопаю в цих уроках
Чому в Америці , Іспанії якось простіше до тих уроків відносяться
В нас прям 10 предметів і маєш скрізь все вивчити
Зараз воно не треба
Відкрив інтернет і як треба все дізнався
Я вчилась на 8,9,10 балів - я вже не згадаю ті предмети якими не користуюсь в житті.. толку з того що я його вчила?
Зараз воно не треба
Луноликая Вика• 24 сентября 2025
Ответ дляКолупалочка
То що тоді забити на таких дітей?
Так батьки повинні на них впливати, а не вчитель витрачати час на уроці
не розуміє дитина ’прибери, будь ласка, телефон’
це не проблема вчителя.
Наизнанку• 24 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
Да, знания бесполезны, нет смысла тратить время на них. Но это не относится к базовым знаниям по основным предметам.
Но и не отменяет того, что в школе много мусора
Исчо раз, с чего вы решили, что школа должна учить только тому, что пригодится в жизни?
Так могут думать только тупицы и маргиналы. У образованных и мыслей таких нет
К родителям, которые ничего не объясняли, вопросов у вас нет?
Сонячний день• 24 сентября 2025
Ответ дляНаизнанку
Тупицы и маргиналов думают что школа просто для того, чтобы ребенок где-то был
Наизнанку• 24 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
Ого, оказывается, есть ещё куда падать
По сути ответа не будет, я так понимаю
Сонячний день• 24 сентября 2025
Ответ дляНаизнанку
Ого, оказывается, есть ещё куда падать
По сути ответа не будет, я так понимаю
А вы что-то по сути ответили, чтобы модно было вести дискуссию?)
Наизнанку• 24 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
А что вам непонятно в написанном мной?
И какую дискуссию мне вести с человеком, считающим, что школа условно не нужна?
Сонячний день• 24 сентября 2025
Ответ дляНаизнанку
А что вам непонятно в написанном мной?
Это вы такое где вычитали?)))
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
У суботу ми вчилися в початковій школі, я 1979 р.н. До того ж тоді вчили рос мову, літ, це щонайменше 3 урока/тиж, а то і 4. Зараз цих предметів нема. Креслення, астрономія - цих предметів також нема зараз (принаймні у моїх дітей)
Я 1976, всю школу по суботам ходила, где то с 1990 многие школу на 5ку перешли, а наша так и не перешла
Володарка мрій• 24 сентября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Який клас у вас, авторе? По темі - згодна. Що вимоги в нас дивні, що слід багато чого самим вчити та пояснювати. Плюс уроки без заміни. Якась самоосвіта виходить. Не засвоїв, твої проблеми. От би діти в школах були з 8 до 15:00. Та класи менші, та вчителів більше, ще й щоб пояснювали. Але зараз війна, мабуть, не до цього. А коли буде, хтозна.
Вчителів більше не буде
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Ото ви пошуткували. Відкриває підручник))
Показала б я вам як складений підручник і чи можна там зрозуміти тему.
Не поверите, я их видела. Тему разобрать можно, если пропустил
Налитое яблочко• 24 сентября 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Там в принципі вище 7 мало у кого буде. У призера міжнародної (!) олімпіади буде 9. Зате з НМТ буде 190-200.
Знайти репетитора, який дасть знання рівня УФМЛ чи Русанівського чи Політеху - задача з зірочками, не для кожного вчителя з математики середньої школи.
Цей ліцеї - не про оцінки, а про знання, і про спільноту. Мами, яким потрібно 12 балів, щоб задовольнити своє ЧСВ, туди дітей не віддають.
Мамам,яким потрібні психічно здорові діти, теж туди дітей не віддають.
Володарка мрій• 24 сентября 2025
Вчитись треба, це мозок розвиває. Десь уже писали про нейронні зв´язки. Інтернет дає інформацію, а використовує її наш мозок. Я вчитель, скільки раз бачила, як діти списують з інтернета що небудь, абсолютно не аналізуючи, анекдоти виходять. Стосовно програм і підручників. Що ж хотіти, як їх пишуть люди, які далекі від школи, наприклад науковці КНУ. До того ж написання і видавництво підручників = пиляння бюджету. А ще можна поцікавитись, хто в нас керує МОНом. От і маєм
мадамГрицацуева• 24 сентября 2025
Ответ дляНалитое яблочко
Саме так.
Але це інше питання. Рейтингові ліцеї не усім під силу, і не усім потрібні.
очки_ннадо• 24 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ви ж знаєте що підручники є різні?
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Ви ж знаєте що підручники є різні?
Забить тему в гугле, если учебник не нравится. Я не понимаю зачем вы мне отмазки пишете. Я считаю, что если ребенок пропустил или не понял тему, он может освоить ее самостоятельно
очки_ннадо• 24 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Више писала. Тема космос. Вроде лёгкая. Но даже я не поняла чем отличается темная материя от темной энергии. Вернее из короткого определения тяжело было понять что это. А нужно это описать.
И пришлось перелопатить несколько источников пока я, взрослый человек, начала понимать отличия. А там сплошная физика. Это 6 класс.
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Охренеть, если честно. Это по физике такое?
очки_ннадо• 24 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Ещё нет физики.
Это Природознавство
Сама офигела. От слов кластеры и прочее ещё больше
Это Природознавство
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляочки_ннадо
А вот именно на это можно и забить)
очки_ннадо• 24 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
А вот именно на это можно и забить)
Это будет на контрольной. Как забить?
Невидимка Майя• 24 сентября 2025
Ответ дляочки_ннадо
Это будет на контрольной. Как забить?
Списать, выкрутиться. Все знать невозможно. Что то выучил, где то пропетлял
очки_ннадо• 24 сентября 2025
Ответ дляНевидимка Майя
Списать не у кого. У моей списывают)
А выкрутиться можно в заданиях на логику, где можно логически объяснить процесс даже не зная. Но не про темную материю или кластеры звёзд.
Наизнанку• 24 сентября 2025
Ответ дляСонячний день
Это вы такое где вычитали?)))
Разговор ни о чем с цеплянием к словам вместо аргументированного ответа меня не интересует. Ведите его сами, удачи
Мама Никитки-2• 24 сентября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я давила завдання з математики в 8 класі. І фізики.
Математика в порівнянні з нашою складніша, багато прикладних завдань.
А тематика в принципі інша в штатах. Вони обчислюють по іншому, рівняння вирішують по іншому.
8 клас це не старша школа. Я написала про старшу школу.
Мама Никитки-2• 24 сентября 2025
Ответ дляПоміркована думка
Ещё добавлю последнюю страницу первого класса
Ви біологію відкрийте та почитайте. Шо ви 1 клас порівнюєте.
Патика-мотика• 24 сентября 2025
Приватна школа) ніяких дз до ночі. Мені наша психіка дорожча.
Все роблять і розбирають самостійно. Вдома тільки читати.
5клас
Вподобайден• 24 сентября 2025
Ответ дляMs. Доброта
Я вам розкрию таємницю : і зараз з дітьми не займаються. І є діти які прекрасно справляються самі.
Те що ви терпіти не можете - це ваші персональні реакції, мені до них діла немає.
В я вам відкрию велику таємницю. Немає дітей, які справляються самі. Дітей потрібно вчити. Добре, якщо хороший вчитель і він їх вчить. От якщо ні, то вже біда. Як дитина,яка любила і вміла вчитися абсолютно точно можу сказати - дітьми треба займатися.
Ms. Доброта• 24 сентября 2025
Ответ дляВподобайден
Не знаю чому ви там навчались але навчитись думати ви досі не навчились. А це головне.
Поміркована думка• 24 сентября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А що там?
Скажіть, будь-ласка, я весь підручник не перегляну
Я розумію, що це суб´єктивно, щоб скласти думку, я кілька переглянула, наче нічого такого
На своїй думці не наполягаю
Доречі якось складала тест зно онлайн з математики, то склала десь на 145-150 балів. Знаю, це низькі бали, але ж я і програму зовсім не повторювала, не готувалась і витратила хвилин 40, паралельно дивилась фільм
То думаю діти зі свіжими знаннями точно вдвічі краще мають справлятись
На своїй думці не наполягаю
Акуна_Матата• 24 сентября 2025
Ответ дляАнонимус Я
8 😁 я просто реву від цих уроків
Ви серйозно ? Ну я ще розумію початкові класи,але восьмий,для чого вам ті уроки?Для чого ви лізете не свої справи?