Анонимус Я• 23 сентября в 23:58

Можливо колись змінять програму навчання, щоб була легша ? Я утопаю в цих уроках

Чому в Америці , Іспанії якось простіше до тих уроків відносяться
В нас прям 10 предметів і маєш скрізь все вивчити

Зараз воно не треба
Відкрив інтернет і як треба все дізнався
Я вчилась на 8,9,10 балів - я вже не згадаю ті предмети якими не користуюсь в житті.. толку з того що я його вчила?
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:29
Ответ дляСонячний день
А если он только к 10 или 20 поймет зачем школа, предлагаете в этом возрасте в первый класс отдавать?
Ну, тут уже против законов не попрешь: органы опеки задолбают.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:31
Ответ дляСонячний день
Там есть интересная схема с уходом на пособие по безработице, когда отработаешь нудное время.
Простите... мне такого не понять... даже месяц своей жизни работать на такой работе мне было бы жаль....
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:44
Ответ дляНевидимка Майя
Нуууу, я немножко психовала когда учила. Моя в 6 орала что в школу никогда не пойдет. Отдала в 7, хоть умственно в 6 была готова идти. Сейчас отличница, по нескольким предметам даже олимпиады выигрывает. Индивидуально всё.
Я с детьми никогда не сидела с уроками, потому что не нужно бвло, было б нужно, сидела бы. Не считаю что нужно на самотек пускать. Автора в этой теме поддерживаю
У меня наоборот: учился со мной до школы с большим удовольствием, но ему порекомендовали идти в 7 лет. Большинство его одногодок-друзей пошли в 6 и он очень обиделся тогда на меня, что не пошел в школу.
Зато очень ответственно пошел в школу уже в 7 лет, но проучившись где-то полгода потерял интерес. Домашку тогда в НУШе запретили задавать (как раз первые годы), что плохо отразилось на дальнейшей учебе.
Когда наша учительница выпустила наш класс, сказала, что больше так делать не будет и родителей первоклашек сразу предупредила, что д/з задавать будет и его нужно делать!
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:47
Ответ дляНевидимка Майя
Там формула складних відсотків, в школі її проходять і задачи такого типу дають, в математичних класах так точно
В теорії так, є така формула.
Але в житті не завжди діє: перевірено на собі.
Коли брали кредит у банку на перше авто з чоловіком, то вийшло ’переплати’ десь 300-400$ (це у 2005 році) через те, що банк рахував своєю формулою відсотки. При чому у них було 360 днів у році.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:48
Ответ дляНевидимка Майя
А чому ніхто не пише що тоді і вчилися у суботу. Краще по 7 уроків і субота вихідний
Я писала.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:54
Ответ дляОля_с_киркою
а у нас его нет, тоже 8 клас, зато есть Мистецтво 2 урока в неделю онлайн, директора школ вообще ку-ку какого нашли учителя или своего родственика тот предмет и есть в расписании, и технологии остались и основы здоровья...
Формулу складних відсотків вчать у 9 класі.
Куда ж без меня• 25 сентября в 03:03
Ответ дляочки_ннадо
Ото ви пошуткували. Відкриває підручник))
Показала б я вам як складений підручник і чи можна там зрозуміти тему.
Який саме підручник складний?
Можна дізнатись автора і предмет?
Куда ж без меня• 25 сентября в 03:09
Ответ дляочки_ннадо
Аналогічно.
Моя сидить на першій і часто не чує. Переписує з дошки. А коли вчитель підвищує голос щоб почули - каже аж вуха закладає. І не одна вона говорить.
Вчора писали контрольну з математики, повторення за 5 клас (зараз 6 кл). Напередодні допогла підготуватись, знайшла задачі, приклади по темах які вчили минулого року - приклади на ділення множенням дробів, задачі на рух, геометричні завдання. Що забула - нагадала. Бо математика у доньки - слабка ланка.

Сьогодні говорили оцінки і роздали роботи. У моєї єдиної 12, дві 10 і купа оцінок 3-6. 7-9 немає ні в кого.

Така картина була і минулого року. Питання - вчитель чому дітей вчить?
Цього року новий вчитель, а картина та сама
Якщо батькам дітей, які отримали 3-6 нормально, то так далі і будуть вчитися!
Єдине що шкода тих дітей, які дійсно хочуть вчитися, яким цікаво, наприклад, історію послухати, або заплутану задачку з математики розв´язати. Інші діти їх тягнуть вниз, гальмують розвиток.
Мама Чели• 25 сентября в 07:30
Ответ дляКуда ж без меня
Ваша дитина давно окуляри носить?
Класу з другого. Але планшет почав носити з 6 класу.
І зір, в випадку дитини, впав не через планшет.
Мама Чели• 25 сентября в 07:33
Ответ дляКуда ж без меня
В Америке?
Читала, что они уже возвращают назад тетради.

’В США с 2010 года изымали письмо из школьной программы, поэтому молодые люди часто не способны четко ставить подпись. Из-за этого в штате Невада забраковали более 13 000 бюллетеней.’ (это когда выборы были)
В Україні. І носить не замість зошитів, а для підручників. Це все ж таки трохи різне
очки_ннадо• 25 сентября в 07:52
Ответ дляВам телефонограмма
Так а в чому проблема?
В тому, що навіть дитина, яка хоче почути тему урока, зробити цього не може, бо гучно. А вчитель не може навести лад в класі.
Є єдиний вчитель, у якого на уроках тихо, бо та так гарне, що всі слухають.
Полуничка• 25 сентября в 08:16
Ответ дляКуда ж без меня
В Америке?

Была проездом в Польше. Зашла в банк. Обратила внимание как банковский работник держит ручку когда пишет (не тремя пальцами за кончик, а двумя за средину), меня аж перекоробило. Людей в школе даже ручку правильно держать не научили.
Solnceya• 25 сентября в 08:40
Ответ дляЦикавенная
вы такая смешная
реально думаете что у всех детей высокий интеллект и они могут просто так с нуля написать контрольную без тренировки новых тем?
или это вы так неуклюже хвастаетесь ребенком?
Я так рада, что вас насмешила в такое непростое время.
Мой ребенок писал контрольные без делания домашних заданий. Она закончила школу с хорошими оценками.
И я не хвастаюсь, а хочу сказать, что делать дз вообще не обязательно, особенно родителям
А про других я не думаю и не знаю. Фантазировать - не мое
Вітаміни косметика• 25 сентября в 09:29
Ответ дляНеваляшкина
Ну практика показывает что историю нужно учить. Я ее тоже не любила
ви читали всесвітню історію за 9й клас. До 9го там усе що можна вже вичено. Я читала - і кому вона не цікава, то вибачте вона не цікава. Історики хай поглибленно вчать всесвітню
Вітаміни косметика• 25 сентября в 09:31
Ответ дляДева Мария
И даже я дошла уже до gpt чата ))). Не понимаю на фига ))) какая то диафрагма вегга
тут вище мені писали що історію треба вчить мезоліти-зооліти-богів дибільних- а наче развита страна...
аромат Жука• 25 сентября в 09:32
Ответ дляВам телефонограмма
В історії таке вчать
Це необхідно
для кого необхідно? дл чього-поясніть
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:32
Ответ дляаромат Жука
для кого необхідно? дл чього-поясніть
Щоб не бути тупим, а знати основи
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:33
Ответ дляВітаміни косметика
Треба, а вашим дітям взагалі нічого не треба виходить?
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:33
Ответ дляочки_ннадо
З дебіламм, через яких гучно ніхто нерви тріпати не буде
аромат Жука• 25 сентября в 09:33
Ответ дляВам телефонограмма
Щоб не бути тупим, а знати основи
це ви про себе ? як мезоліт стосується мозку? богів ви теж вили- і вірите мабуть- тоді вам на Олімп- рюкзак не забудьте
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:34
Ответ дляаромат Жука
Я міфологію і історію чудово знаю
Можу підтримати розмову,пишу наукові статті
А ваші нетупусі хай шурують на розетку і єву працювати
Ти диви,бубочок учити щось змусили!
Вітаміни косметика• 25 сентября в 09:35
Ответ дляВам телефонограмма
Для чього треба поясніть? Мої діти- вам до них ще рости. дитина гран прі у Києві отримала. Не одна олімпіада обласна виграна. Тому коли нема що сказати- ви вирішили перейти на образи? Для чього треба вчити мезоліти- богів- поясніть свою думку?
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:37
Ответ дляВітаміни косметика
Не треба мені до них рости,Боже збав
В Інтернеті як зачепиш якусь мамку,то кожна розказує,яке її чадо талановите
Я пояснила,щоб бути всебічно розвиненими
І це цікаво,до речі
аромат Жука• 25 сентября в 09:37
Ответ дляВам телефонограмма
Я міфологію і історію чудово знаю
Ти диви,бубочок учити щось змусили!
дякую що усім розповіли де працюєте. Ви гадаєте приниженням когось собі розуму дадали?-не думаю. Пояснити толком нічього не можете-ну що сказати за сало часто купують
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:39
Ответ дляаромат Жука
Дитячий садок ваші відповіді
Чого ви до мене досіпались?
Я сказала,що це шкільна програма і необхідно її пройти і знати
До того ж,це цікаво
І це програма,яку треба вчити
Підтримати розмову,подивитись передачу наукову і вже там закріпити свої знання можливо
Це перші уроки історії взагалі оцей матеріал
Може, й у школу нема чого ходити?
Вітаміни косметика• 25 сентября в 09:39
Ответ дляВам телефонограмма
Не треба мені до них рости,Боже збав
І це цікаво,до речі
якщо вам цікаво то ви повинні знати якщо такак вумна як заявляєте, що іншим не повинно бути цікаво. І виправте повилки у своєму вумному тексті. Анонімщиць не терплю тому відповідати вам більше не буду. Вдавіться ядом анонімно
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:40
Ответ дляВітаміни косметика
В мене нема помилок
Про анонім смішна
Доросла тітка і пише таку фігню
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:40
Ответ дляВітаміни косметика
Развита)
Як ви
аромат Жука• 25 сентября в 09:41
Ответ дляВам телефонограмма
Дитячий садок ваші відповіді
Чого ви до мене досіпались?
До того ж,це цікаво
І це програма,яку треба вчити
Може, й у школу нема чого ходити?
ви не відповіли кому необхідно знати-вчити? І який толк? А пишите вже не раз і з теми зходите- дайте відповідь . То з трусов анонімних вискакуєте що потрібно знати- треба, а пояснити не можете
Вам телефонограмма• 25 сентября в 09:43
Ответ дляаромат Жука
Дітям, бо це шкільна програма
Невже так важко це усвідомити?
До чого тут анонім?