Анонимус Я• 23 сентября в 23:58
Можливо колись змінять програму навчання, щоб була легша ? Я утопаю в цих уроках
Чому в Америці , Іспанії якось простіше до тих уроків відносяться
В нас прям 10 предметів і маєш скрізь все вивчити
Зараз воно не треба
Відкрив інтернет і як треба все дізнався
Я вчилась на 8,9,10 балів - я вже не згадаю ті предмети якими не користуюсь в житті.. толку з того що я його вчила?
Зараз воно не треба
Вподобайден• 24 сентября в 22:24
Ответ длямадамГрицацуева
Хто ж винен, що люди спершу купляють квартири в новобудовах в селах у передмісті, де на 50 нових багатоповерхівок одна стара сільська школа, а потім бідкаються, що в класах по 45 дітей ?
Я не знаю, але може ті, хто поле рад забудову виділив, горщики поділив, а про нову школу і садок забув? Я, звісно, можу помилятись і ’винні’ таки люди... Але до цієї ’логіки’ є питання, вибачте
Вам телефонограмма• 24 сентября в 22:28
Ответ дляБабка-ежика
Где в как з школах не хватает места? Недавно тема была про школы в Киеве- везде недобор, детей не хватает, классы полупустые. Если вы считаете, что вам проще объяснить своему ребенку в 12 ночи какой-то предмет, то я считаю, что каждый должен заниматься своим делом и учитель должен прийти на помощь ребенку. Ваш хоть раз пришел к учителю и спросил: мне непонятно, помогите? Нет! А моя ходила и получила помощь. Попробуйте и вы
Безкоштовно вчитель має допомагати? Ідіть ви лісом, шановні
Вподобайден• 24 сентября в 22:28
Ответ длямадамГрицацуева
Київ, Русанівський ліцей в класах 20-25 дітей.
У Києві дійсно недобір у багатьох школах.
У мене біля будинку молодша школа, куди 9 років назад і за хабар не можна було потрапити, зараз ледь набрали три перших класи, по 20 дітей
Нууу, зараз вже гарно видно по садках, куди мали прийти діти, яких немає, те ж буде і в школах надалі. Але великі міста ще не так
Вам телефонограмма• 24 сентября в 22:28
Ответ дляКолупалочка
То що тоді забити на таких дітей?
Батьки хай займаються
Вам телефонограмма• 24 сентября в 22:35
Ответ дляДева Мария
И даже я дошла уже до gpt чата ))). Не понимаю на фига ))) какая то диафрагма вегга
Що тут неясно?
Посередині це загальне, а всередині великого круга це характеристики кожної ери
Вподобайден• 24 сентября в 22:36
Ответ дляСонячний зайчик
Блин... 12 класс гимназия в Германии.
Матрицы, метод Гауса, написать функцию по ее графику и этот график не прямая... а хрень с загогулинами.
11 клас теорема про биноминальный коэффициент.
4 листа домашки сплошных примеров и задач
Блин... КТО???? выдумал, что на западе легко учится? там в старших классах полная Ж....наши школы нервно курят бамбук даже математические.
Так 12 клас це наш колишній 1 курс. Ну так, все вами перераховане ми вчили на першому курсі, в чому питання то
Вам телефонограмма• 24 сентября в 22:37
Ответ дляочки_ннадо
Аналогічно.
Моя сидить на першій і часто не чує. Переписує з дошки. А коли вчитель підвищує голос щоб почули - каже аж вуха закладає. І не одна вона говорить.
Вчора писали контрольну з математики, повторення за 5 клас (зараз 6 кл). Напередодні допогла підготуватись, знайшла задачі, приклади по темах які вчили минулого року - приклади на ділення множенням дробів, задачі на рух, геометричні завдання. Що забула - нагадала. Бо математика у доньки - слабка ланка.
Сьогодні говорили оцінки і роздали роботи. У моєї єдиної 12, дві 10 і купа оцінок 3-6. 7-9 немає ні в кого.
Така картина була і минулого року. Питання - вчитель чому дітей вчить?
Цього року новий вчитель, а картина та сама
Так а в чому проблема?
Дева Мария• 24 сентября в 22:39
Ответ дляВам телефонограмма
Що тут неясно?
Кто сказал что не ясно ? Я сказала на фига это . Читать научись , умничает
Вам телефонограмма• 24 сентября в 22:40
Ответ дляДева Мария
В історії таке вчать
Це необхідно
Вподобайден• 24 сентября в 22:41
Ответ дляУкраиночка
Теж не люблю оце ’а з нами уроки не робили’
Не робили, бо програма була легша! У моєї дитини у 6 класі щодня по 7 уроків і це в 2 зміну!
У мене було 5 інколи 6 в першу.
Зараз на кожен предмет дз - проєкт, а ми читали параграф і лише інколи якісь реферати писали.
З математики нам завжди задавали 2 номери, зараз стабільно 4 щодня. Про кількість домашки з англійської я мовчу... Виходить цілий день навчання. Бо приходить о 19 додому, поїли трошечки відпочили і за уроки. На ранок теж залишаються. Ні про які додаткові заняття мова не йде. Та в людей робочий день коротший (.
У мене було 5 інколи 6 в першу.
Ну і зі мною не робили. Нас в класі було 6 чоловік))) А в старших теж якось вже справлялась, спасибі гарній базі і репетиторам)))
Вподобайден• 24 сентября в 22:42
Ответ дляНевидимка Майя
Відкриває і читає підручник.
А то як новий світ побудувати в майнкрафті вони звідкись знають, а як з предмету тему розібрати, то вчитель розжувати повинен.
Не кажучи вже про те, що забиваєш тему в гуглі і купа відео і презентацій.
Ви той підручник читали? А я чесно пробувала. Набір статей з вікіпедії і картинок.
Вподобайден• 24 сентября в 22:51
Ответ дляСонячний день
Тупицы и маргиналов думают что школа просто для того, чтобы ребенок где-то был
А що, ця школа таки для чогось іншого??? Дивлячись на результати - місце перетримки дітей, доки батьки мають батрачити на благо системи. Ну може когось чомусь навчать, якщо пощастить. А якщо ні - то хоч наглянуть. Що в цій тезі маргінального? Така вам реальність. Чи ви теж при такому височенному інтелекті віруєте, що шкільна система впроваджена для блага ’індивіда’?
ША! я прийшла!• 24 сентября в 22:51
Ответ дляАнонимус Я
Воно так і є
На 100% з ваги згідна
Їхні голови не в тому напрямі працюють
Я відчуваю що шось не так.. не можу пояснити
Але мені здається що це навчання - воно не допоможе в житті
Чому не вчать просто жити
На 100% з ваги згідна
Їхні голови не в тому напрямі працюють
Чому не вчать просто жити
Дочь учится в Чехии в пятом классе. Вообще не касаюсь уроков, все очень понятно, доступно и очень мало задают домой уроков. После школы ребенок свободен для кружков или общения с друзьями.
Один раз дала дочке задачу из украинской школы, при этом решение у нее было простое. У меня ребенок читал ее дольше чем решал, потому что задача в одно действие в книге описана на пол листа и ещё и очень непонятно. Надо пару раз перечитать текст чтобы вообще понять о чём идёт речь.
Куда ж без меня• 24 сентября в 22:52
Ответ дляСветлана 13
а ще корисно було б щоб всі діти знали чітко наскільки важливий сон хоча б з 23год, яких вітамінів в якому випадку йде нестача, як їх компенсувати. Навчити рахувати калорії, складати правильний раціон харчування, різні дієт столи. Донести дітям які процеси в організмі відбуваються від куріння, вживання наркотиків різних... Все це має подаватись з доказовою базою, картинками, відео. Закінчуючи останіми днями життя.
Відкрийте будь-який підручник ’Основи здоров´я’, буддь-якого класу. Будете здивовані наскільки там багато корисної і цікавої інформації!
А також ще є предмет у початковій школі ’Я досліджую світ’.
У старших класах - біологія.
Там можна знайти те, що Ви написали.
Але ж діти все одно це не сприймають як цікаву інформацію, на жаль.
У старших класах - біологія.
Там можна знайти те, що Ви написали.
Куда ж без меня• 24 сентября в 22:53
Ответ дляСундучок с каникулами
В мене в старшій школі якщо було 6 уроків то це вже капец як складно, важкий день. А тут з 5 класу по 7-8 уроків, портфелі важчі за самих дітей.
Коли це було?
Коли по суботам вчилися?
Вподобайден• 24 сентября в 22:54
Ответ длямадамГрицацуева
Там в принципі вище 7 мало у кого буде. У призера міжнародної (!) олімпіади буде 9. Зате з НМТ буде 190-200.
Знайти репетитора, який дасть знання рівня УФМЛ чи Русанівського чи Політеху - задача з зірочками, не для кожного вчителя з математики середньої школи.
Цей ліцеї - не про оцінки, а про знання, і про спільноту. Мами, яким потрібно 12 балів, щоб задовольнити своє ЧСВ, туди дітей не віддають.
Мами, яким потрібні психічно здорові діти - також. Зі звичайним репетитором будуть ті 180-200 балів, чи ж не біда. Повно дітей з такими результатами. Значно більше, ніж випускників перерахованих вами закладів разом взятих
Куда ж без меня• 24 сентября в 22:55
Ответ дляСветлана 13
Також пропоную ввести новий предмет ’нові відкриття’ корисні для людства починати урок завжди новим відкриттям за попередній місяць (свіжим) й переходити до інших
В якому класі Ваша дитина?
Спитайте у неї: про що було б їй дізнаватись у школі?
Вподобайден• 24 сентября в 22:57
Ответ дляMs. Доброта
Не знаю чому ви там навчались але навчитись думати ви досі не навчились. А це головне.
Це не страшно. Гірше, коли людина думає, що вона вміє думати. От де халепа
ША! я прийшла!• 24 сентября в 22:59
Ответ дляНевидимка Майя
Відкриває і читає підручник.
А вы пробовали изучать что-то очень неинтересное? Так чтобы открыть книгу по ядерной физике например, сесть и учить? А это ведь реальность, математика или биология категорически не интересны детям, и как по мне школа должна в первую очередь научить учиться неинтересным вещам, концентрировать внимание на неинтересных вещах и разбираться с ними. А наша школа ещё и усложняет эти неинтересные вещи непонятными книгами, странными заданиями, огромными объемами ненужной информации.
Куда ж без меня• 24 сентября в 23:00
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
а ще краще - вчитель зчинив скандал, що учні не там стали, не туди телефон поклали... причину завжди знайде, всіх посварив/ принизив/ поугрожав - дивись вже й пів урока пройшло. А далі сказав, що це самий гірший клас й читати матеріал вони мають самостійно з книжки. А потім звичайно дома робити домашку (предмет новий у дітей з´явився з 1 вересня).
То підіть до школи і покажіть як треба вчити дітей, щоб вони з першого разу розуміли де стати, куди телефон класти перед уроком (!)...
А то ці вчителі інститути позакінчували, а дітей не можуть навчити!
Куда ж без меня• 24 сентября в 23:01
Ответ дляНалитое яблочко
Факультативи закінчилися давно. Років 15 як їх не має.
Вы всю тему прочитали?
Государство оплачивает 2 часа учителю каждую неделю за факультативы!
Ms. Доброта• 24 сентября в 23:11
Ответ дляВподобайден
Мені також не страшно що ви щось халепами називаєте. Світ фантазій він звісно чарівний 🤣
Лукава_Кiшка• 24 сентября в 23:20
Я дуже перепрошую, але навіщо ви робите дз з дитиною? Це повністю його відповідальність?
Куда ж без меня• 24 сентября в 23:26
Ответ дляочки_ннадо
Мабуть потрібна система як в Німеччині, де є поділ на Hauptschule, Realschule та Gymnasium.
Хто хоче просто жити в простішу, хто хоче чомусь навчити дитину - в гімназію.
Так у нас теж ’хто хоче чомусь навчити дитину - в гімназію’! Але батьки не враховують, що не всі діти тягнуть такі навантаження!
Невидимка Майя• 25 сентября в 00:20
Ответ дляША! я прийшла!
Тут мотивация нужна, а это уже задача родителей, а не школы. Как бы учитель не изголялся, тик ток не переплюнуть.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:07
Ответ дляКолупалочка
А если в обычной школе так 2 иностранных?
Сейчас почти в каждой обычной школе 2 иностранных.
Редко когда 1. Причина - нехватка учителей.
Важно другое: нагрузка в какой-то супер-гимназии больше, чем в обычной школе.
Те дети, которые хорошо учатся, они и в гимназии стараются успевать по всем предметам.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:15
Ответ дляМама Чели
Планшети роблять життя легшим ) мій з планшетом замість підручників вже 3 роки
В Америке?
Читала, что они уже возвращают назад тетради.
’В США с 2010 года изымали письмо из школьной программы, поэтому молодые люди часто не способны четко ставить подпись. Из-за этого в штате Невада забраковали более 13 000 бюллетеней.’ (это когда выборы были)
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:17
Ответ дляМама Чели
У нас деякі вчителі теж бухтіли. Але я сказала що здоровʼя дитини для мене на першому місці, тому дитина ходитиме з планшетом. Але знов таки - планшет буде максимально заблокованим + відповідальність за планшет суто на мені і на моїй дитині.
Ваша дитина давно окуляри носить?
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:25
Ответ дляСирОжино пирОжино
А, це дійсно так. Але це не означає, що вчителі надають 2 години консультацій щотижня. Залишатися після уроків не входить до її обов´язків.
А мені пояснили, що це обов´язково. Навіть, якщо нікого немає вчасно, то треба чекати коли ця година (консультації) скінчиться. Бо держава сплачує за ці години.
Куда ж без меня• 25 сентября в 02:27
Ответ дляЛуноликая Вика
Ви перебільшуєте. Прям всі в класі не множать і не ділять
у нас на батьківських зборах теж частина батьків каже, що роблять домашнє завдання до часу ночі, що діти нічого не розуміють, що складна програма. Але насправді, якщо дитина слухає вчителя, то робить д/з за годину максимум, при цьому все розуміє. Питаю потім у сина, чому Ваня не розуміє, а Ваня на уроці в телефоні сидить
і так, частина класу дійсно всі уроки приховує телефони і не слухає вчителів. А потім важка програма...
1 000 000% правда!!!
Треба камери ставити у класах, щоб батьки розуміли що відбувається на уроках і як вчитель пояснює матеріал.