Борщик• Изменено 24 сентября 2025
Не дарує подарунки
Привіт, дівчата.
Питання таке.
Познайомилися з хлопцем в інтернеті, він з іншого міста.
їжджу до нього майже кожні вихідні протягом 4 місяців. Білети оплачую сама.
Все супер, закоханість, пристрасть.
Але чомусь зараз тільки но прийшло на думку,що за цей час нічого мені не дарував, окрім квітів пару разів.
Не те, щоб мені чогось принципово було отримати, але якось дивно, а тільки но зараз це зрозуміла.
Я стараюсь якось нову цікаву білизну, аксесуари для ігор. Він нічого...
Зазвичай, оплачуємо продукти, доставку по черзі, скажімо так.
Я йому дарувала гаманець шкіряний і пару книг.
А він, виходить, нічого.
Це дзвіночок?
Питання таке.
Все супер, закоханість, пристрасть.
А він, виходить, нічого.
Це дзвіночок?
Метелик• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Коханець класний, ніколи такого кайфу не отримала ні з ким. Але, якщо я почала вже задумуватись(хоч і через 4міс), то не дуже то і влаштовує те, що не проявляє знаки уваги якимись хоча б дрібницями
Тогда переведите его в раздел: оздоровление и каприз, и проще относитесь
Борщик
• 24 сентября 2025
Ответ дляБавовна
Треба вирулювати, бо далі буде тільки гірше, раз ви вже замислились і вас щось не влаштовує. Але ця спроба перебудови може закінчитись розривом стосунків. Ви готові до такого? Спочатку скажіть, що зп зменшили і тепер ви не зможете вже витрачати стільки грошей, як раніше. І що тепер зможете їздити не частіше одного разу на місяць. Із його реакції вже буде багато чого зрозуміло. Якщо ви йому насправді не байдужа, то запропонує оплачувати дорогу. А якщо ні... ну що ж, робити висновки і вже самій вирішувати, чи вас таке влаштовує. Тільки не поспішайте, кинути ви його завжди встигнете, можна тримати його в запасі, поки шукаєте іншого
Я місяць назад тільки похизувалась, що мені трошки підняли зп.
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Кусачая Я• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Це не дзвінок, а колокол. Для мене треш такі відносини. Ну ок поахатись класно це чудово, але це не відносини, просто секс
Дон Пэдро• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Ну манік, таксі я не бачу потреби щоб він оплачував.
Хотілося щоб сам якісь проявляв знаки уваги.
Ну то таке, я вже зрозуміла, що спочатку потрібно було по-іншому себе поводити....
Дякую дівчата.
Невже не можна якось вирулити з цієї ситуації? Може якось перестроїти все це?
Дякую дівчата.
Можно, начните просить у него. Нет, давай ты сегодня снова продукты оплатишь. А купи мне билет до тебя, пожалуйста. А помнишь ты мне такси и маникюр предлагал оплатить? Предложение в силе? И т.д. Берите все, что дают.
Дон Пэдро• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
А вы не ссылайтесь на недостаток денег. Он же не ссылался на фин трудности, когда вас просил продукты оплатить.
Кудрі кручу сама• 24 сентября 2025
Ответ дляМетелик
Хобби и путешествия
Кудрі кручу сама• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
А теперь жалуйтесь что вышестоящий отменил
Кудрі кручу сама• 24 сентября 2025
Ответ дляМетелик
во во
Я ,кстати, если на своего что то трачу ,то записываю в раздел Досуг)
Метелик• 24 сентября 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
у меня: медитация
Кудрі кручу сама• 24 сентября 2025
Ответ дляМетелик
у меня: медитация
🤔 у меня ещё можно сказать репетитор(мой) и аниматор(моего сына)
Тут как тут• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Чого Ви так про себе ?
про тебе, люба, сама ж пишеш
Танго утрьох• 24 сентября 2025
не треба так зразу ображатися й називати його гімнюком, вам треба бути трохи хитрішою, треба йому про це говорити...так якщо подивитися ваші сили не рівні-ви тратите гроші на проїзд+ час+енергію..вам треба хоча б це якось вирішити-скажіть що зараз шукаєте нову роботу, нема лишних грошей й подивитесь що він буде робити, або не буде...може після цього його кохання розсіється...а так якщо він вам подарує якую ’херню’ за 150 грн.вам що оттого стане легше?!
Автопортрет нурофена• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Буду якось вирулювати.
Дякую Вам за пораду.
Як на мене бред, це маніпуляція і обман, ні до чого хорошого не призведе
Я б йшла в глибину, спочатку сама для себе напишіть список яких вчинків вам не вистачає. Манік і таксі це теж прояв уваги і турботи, а ви відмовились.
Я от у себе накопала, що насправді мені не подарунків не вистачає, а звичайного людського тепла, душевного спілкування, а не поверхнього, більше обіймів і банального погуляти разом за ручку.
От це все з ним і обговорюйте, йдіть в глибину і розмови, які зближують. Скажіть, що вам не вистачає. Як варіант обговоріть разом ту книгу 5 язиков любві
Танго утрьох• 24 сентября 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
или ’мальчик- на час, викенд, секс’
Кракадэ• 24 сентября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Так все от качества зависит! Если вы это называете ’меня трахнули’, то понятно же, что вам не в кайф
а вы там видите чувства, заботу, любовь ? там и есть тупо трах. остальное выглядит по другому.
Автопортрет нурофена• 24 сентября 2025
Ответ дляТанго утрьох
100% ‼️ тут справа взагалі не в подарунках і до них ще треба дійти. Не можливо перепригнути етапи, коли він в дрібницях, як квитки і продукти не вкладується, але вдруг якось так само собой у нього виникне бажання дарувати подарунки)))
Тут внутрішнє недовольство, що дівчина тратить більше грошей у відносинах і не відчуває чоловіка поруч.
заварний look• 24 сентября 2025
Ответ дляпані Солоха
У чоловіків такий принцип, йому зручно економити на вас. Іншій він може дарувати все на світі
не можу з вами не погодитися(
заварний look• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Яка я сліпа ...
не ви одна,я така сама була на початку відносин(
Автопортрет нурофена• 24 сентября 2025
Ответ дляКракадэ
Знову повертаємось до банальноі істини, як жінка позволяє до себе відноситись, так до неі і відносяться)
Я своєму сказала «я хочу відчувати, що у мене є чоловік, який про мене турбується і купує квитки»
Його трохи плющило😁 але купив, далі не повертаємось до цієі теми.
Трактор Віка• 24 сентября 2025
Ответ дляКусачая Я
Так у автора просто секс .где тут отношения
Показушница• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Навіть ніякої дрібнички не подарував ☹️ мене в принципі не треба одарювати. Але ось ці ’навпіл’ .. на касі буває стоїть, руки в кишенях коли треба оплачувати. З натяком, що в цей раз я плачу
Потому что вы пытаетесь казаться не такой какая вы есть, играете роль , что вы ’не такая’, не корыстная , самодостаточная и тп. А на самом деле вы хотите , что б и подарки были и ухаживания. Не стоит.
Показушница• 24 сентября 2025
Ответ дляБорщик
Дякую дівчата.
Можна. Змінюйте правила
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляАБВГДейка
С жиру беситесь, девушка. Хороший секс на выезде и чел не делает вам нервы в реальной жизни - это идеально. Вся власть у вас, как вам захочется - так и не поедете больше. И никаких проблем с этими расставаниями и пьяными выносами мозга. Цените.
А я с возрастом, мне 29. Стала меркантильной ,все, хоть 108 оргазмов давать будет, а если ничего не дарит, и денег не даёт, то все
Я ухожу🤣
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляАБВГДейка
Нельзя так жестко с хорошим любовником! Еще спотыкаться от шока начнет, а нам оно не надо. Работает - ничего не меняй, вы ж знаете этот принцип. Нечего ковыряться там, где все сложно.
Можно
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляПодругаМужа
Какие ’подарунки’?
Он проезд вам и еду сам не оплачивает.
4 мес уже сексигрушками и бельем забрасываете...
Автор, надеюсь вы тролите, ибо это дно! Ну или бабы от членов совсем уже подурели...
Он проезд вам и еду сам не оплачивает.
У меня с самой собой лучшие оргазмы ..значит буду себе дарить подарки)
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Нормальный мужчина не позволил бы женщине оплатить продукты. Дальше разговор бессмысленен с ним
У меня на такого бы не ’встало ´ и пох какой он там любовник
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляДиректриссимо
Я тоже ездила за свои деньги, подарки не дарил, правда продукты он покупал. Но я так была влюблена, что меня ничего не смущало. Каждую пятница маршрутка днепр- Бердянск для меня было дорогой в счастье. Как вспомню, бред, но не жалею
Вам было лет 18 22?
Помеха справа• 13 октября 2025
Ответ дляЛунтик-паунтик
Тут по умолчанию считается, что секс нужен только мужикам, женщины его продают за подарки, рестораны, поездки, замуж!
Мне нужен меньше, чем всем моим мужчинам был нужен. Кому нужен больше - пусть и бегают за мужиками