Борщик• Изменено 24 сентября в 00:26

Не дарує подарунки

Привіт, дівчата.
Питання таке.
Познайомилися з хлопцем в інтернеті, він з іншого міста.
їжджу до нього майже кожні вихідні протягом 4 місяців. Білети оплачую сама.
Все супер, закоханість, пристрасть.
Але чомусь зараз тільки но прийшло на думку,що за цей час нічого мені не дарував, окрім квітів пару разів.
Не те, щоб мені чогось принципово було отримати, але якось дивно, а тільки но зараз це зрозуміла.
Я стараюсь якось нову цікаву білизну, аксесуари для ігор. Він нічого...
Зазвичай, оплачуємо продукти, доставку по черзі, скажімо так.
Я йому дарувала гаманець шкіряний і пару книг.
А він, виходить, нічого.
Це дзвіночок?
Помеха справа• 13 октября в 13:23
Ответ длямаминаБубочка
И я ездила каждые 2 недели на 4 дня, за свои. Любовь была огого. Но он после развода на съёме, то и не ждала ничего. Хотя на др мне дорогой подарок сделал и цветы дарил. А через год поднадоело и как то розовые очки спали. Но до сих пор вспоминаю с удовольствием, спасибо ему за это ощущение влюблённости и кайфа
Я тоже была влюблённой в возрасте лет лет до 24. В 25+ уже начала меняться . Сейчас в 29 вообще не влюбляюсь, симпатия - не более. Хочу только комфорта и денег
Помеха справа• 13 октября в 13:24
Ответ дляМоя улюблена страшко
натякніть йому. ви читали книгу ’5 язиков любві’? можливо, для нього увага і любов проявляються в іншому, не в подарунках.
і не читайте ото совєтчицю, тут особливий контингент, в основному утриманки і декретчиці по 20 років. для них в подарунках сенс життя. а секс і чоловіків своїх вони давно уже не люблять.
А вы нетакуся
Помеха справа• 13 октября в 13:25
Ответ дляя Кукарача
посмотрите на это с другой стороны - я не знаю кого на первых месяцах прям одаривали всем возможным и не возможным
Если не дарит изначально, то потом точно не будет
Директриссимо• 13 октября в 13:26
Ответ дляПомеха справа
Вам было лет 18 22?
18, в 22 уже ум появился
Помеха справа• 13 октября в 13:26
Ответ дляДиректриссимо
18, в 22 уже ум появился
Ну и хорошо у меня тоже после 22 стал появляться, особенно в 25+