Докладальниця• Изменено 24 сентября 2025

Посоветуйте регион для жизни. Выезд. Франция

Готовимся к выезду, я, муж и двое детей. Я знаю французский и сейчас работаю онлайн, у мужа с языком пока не супер, в процессе, но много работал в автобизнесе с французами поставщиками из Украины
Двое детей 6 и 8.
Что такого з собой взять, чего там нет, будем ехать на бусе
Может, посоветуете спокойный регион для жизни, не мегаполис. Может, посоветуете сайты посмотреть жилье на первое время, будем просить защиту, финансы на самообеспечение есть на первое время и будем работать
Прилипало• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Хто хоч раз їздив у французькому метро, розуміє наскільки це все фантазія.
Я ездила и это не фантазия( я и не такое видела там, потом в шоке ходила месяц еще
Прилипало• 24 сентября 2025
Ответ дляосень харашо
Її дочка там живе вже років 5-6, ще до війни заміж вийшла. Вона каже, що це трапляється доволі часто. Потрібно терпіти, щоб не провокувати.
Слава богу, что у украинцев терпеть в крови.
Скоро_вчера• 24 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Кем вы обе работаете?
Подруга в международной спортивной компании, а я в отеле))) администратор. Но мы в разных городах
Скоро_вчера• 24 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Кем работаете? Соц жилье вам дали?
Да мне дали соцжилье еще в ноябре 2022года. 4ная квартира с которой я мечтаю съехать. Вот жду одобрения заявки. Администратор в отеле.
Скоро_вчера• 24 сентября 2025
Ответ дляПрилипало
1 в 1 киевское
сказочное_Бали• 24 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
и кем она в спорт-компании работает? Тренером?
сказочное_Бали• 24 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
А почему мечтаете съехать? Плохой район или дорого?
Вы хотите сами снять или можно выбирать много раз соц жилье?
Стильна штучка• 24 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Нет, налог у всех разный, зависит от дохода семьи. Ну и в зарпоатном листе может быть нейтральная ставка, а может быть индивидуальная, смотря что работаете запросил.
Налог на зарплату один на всех. Prélèvement à la source - разный. От дохода семьи зависит l´impôt.
Королева Сарказма• 24 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
А как вы оказались в том селе, что вы-одни иностранцы? Значит не к знакомым ехали?
Подруга ехала в лагерь, мы были у знакомых. Подругу через лагерь расселили в село. Я попросила подругу спросить у ее семьи (хозяев квартиры), в которую ее поселила не могут ли они помочь и нам с квартирой? Ее семья оказались местными небольшими «шишками». Через 1 день я уже была в пути в соседнее село с подругой поселена в квартиру с мебелью и техникой. Так и живу в этой квартире по сей день.
Невгамовна сила• 24 сентября 2025
Ответ длясказочное_Бали
Поделитесь, чем вам понравился Лион? Там есть районы, где 90% - это афро-арабы. Постоянно машины с битыми стеклами, мусор на асфальте, и куча наркоты.
Бретань - может быть. Всё-таки таки это дальше от Марселя.
А Лион - это как второй Марсель уже. Там 2 часа езды на поезде.
Я була в Ліоні ще до ковіду- перше враження безпечно і чисто, потім жила там під час початку повномасштабки, то вже із нефранцузськими кварталами познайомилася. З кожним роком Ліон, на жаль, втрачає свій шарм, але афро-арабів все ж там ще не так багато як в Марселі чи Парижі.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляПрилипало
Ви бачили, як людина в метро клала ноги на плечі іншій людині, що сиділа поруч? Це була гутаперчева людина? Бо нормальна людина так точно не вигнеться, відстань між сидіннями впритик, це вам не українське метро і навіть не українська маршрутка.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
В старых RER очень даже возможно. Я в трамвае видела группа малолеток ходила и курила кальян, видно было что провоцировали.
З яких пір RER стало метро? І про ноги на плечах повна нісенітниця і брехня. Тим більше про ’терпіть треба’.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Якщо людині справді погано, то допомогу надають за хвилини, навіть документи оформляють пізніше. Тим кому по-простому боляче є, але нічого серйозного, дають знеболювальне в залі очікування, завжди навколо є персонал, ніяких проблем.
Це неправда. При мені неодноразово привозили в шпиталь на швидких. Люди були під киснем на каталках. Стояли в черзі на оформлення. Просто їм дають 1 пріоритет і вони йдуть на оформлення щойно відпустять попередню людину в черзі. І вони так і стоять: двоє працівників швидкої і поруч каталках. Поки в акьой оформлюють папери , хворого торсають працівники швидкої : ’ мадам, ви мене чуєте? Не втрачайте свідомість, мадам, скажіть щось’. А мадам вирубається.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Чому ви просто з болем не пішли до свого терапевта в зручний час?
За доліпреном ? Це абсолютний максимум женераліста.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ясно, ви з тих, кому все погано, замість того, щоб просто пошукати лікаря за відгуками
Для довідки: у Франції нема ’благодарності’ лікарю і нема платних лікарів в українському розумінні. Тому ’за відгуками’ - це не про Францію. Тут ’лікар не бере нових пацієнтів’ і досвідос. Або чекаєш на прийом десь у 2027 році.
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Ви можете вибирати будь-якого лікаря на Доктоліб і паралельно читати відгуки. Може не брати лише як сімейний лікар, але він і не потрібен, мені зручніше ходити до різних
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Для направлень
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Для направлень
Не говоріть дурниць. Мінімум три місяці лікуватиме доліпреном. Після цього відправить на УЗД. І знову призначить Доліпрен.
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Ні, якщо ви не прийшли з дурницями , то реально допоможе
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я стою на обліку у вузького спеціаліста при госпіталі з пожиттєвим захворюванням. Щоразу прийом вели інтерни. Коли я прийшла взяти рандеву, то мене відправили....у сусіднє місто. Бо останній інтерн звільнився і влаштувався туди, а попередні звільнялися ’в нікуди ’ виявляється. Моє прохання дати рандеву до іншого лікаря в цій же лікарні було вислухано і послання шукати інтерна, якого я бачила раз в житті рік тому і навіть прізвища не знаю, в лікарні іншого міста. Звичайно, що запис до спеціаліста можливий тільки через лікарню, навіть перший раз. Ніякого запису через Доктоліб нема. Свого першого візиту у вузького спеціаліста за направленням женераліста я чекала 1,5 року, до речі.
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Ви могли записатися до іншого, а не чекати 1,5 року. З лікарями у Франції нема жодних проблем, бо ви можете вибрати кого завгодно у будь-якому місті, без привʼязки до місця проживання
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я прийшла з дитиною,у якої явно є проблеми і яка не може їсти ні фріт, ні піццу, нічого з того, що її ровесники їдять постійно. Доліпрен. Був призначений він. За два роки направлення до гастроентеролога ми так і не отримали. Зате отримали пачок 20 доліпрену.
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
І ви чекали 2 роки замість того, щоб піти до іншого лікаря і взяти направлення?
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ви знущаєтеся зараз? Я не знаю в якому регіоні ви живете, у моєму оточенні місцеві француженки не мають гінеколога, всі без винятку ходять до акушерок (sage femme)
Нема рандеву до гінеколога, не приймає нових пацієнтів. Так це місцеві, у яких брат, кум, сват тут. Я вам більше скажу, я запитала у женераліста за стоматолога. Вона сказала, що треба їхати в Париж (150км), а вона особисто їздить лікувати зуби на південь Франції, бо там нема черг і простіше знайти лікаря. Ми на півночі.
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Хто вам сказав, що лікар був один? Місцеві подруги моєї дитини ще жодного разу в житті не здавали кров) Ну не прийнято тут діагностувати і лікувати, що поробиш ? Тут або приймати їх устрій, або повертатися в Україну.
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
А для чого просто так здавати кров? Мені все підходить, я і в Україні ніколи не робила зайвого
Бринзолетта• 24 сентября 2025
Ответ дляТворческий типаж
Діти вже в випускних класах. Ви думаєте вони ніколи не хворіли ?
Пластилин_Колец• 24 сентября 2025
Ответ дляСкоро_вчера
А чего мечтаете съехать?
Творческий типаж• 24 сентября 2025
Ответ дляБринзолетта
Всі хворіють час від часу , ГРВІ не причина здавати аналізи, мої діти теж ще не здавала, а я лише при вагітності робила
сказочное_Бали• 24 сентября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Так то о чем вы пишите, то не налог, а cotisation, около 21% суммарно. Prélèvement à la source в ЗП листе тоже зависит от дохода семьи, он может быть нейтральным, а может быть персонализированным.