Замороженная селедка• 24 сентября в 08:02
Чи потрібен дозвіл чоловіка на вивіз дитини закордон?
Доброго ранку,дівчата підкажіть ,будь ласка,наразі чи вимагають на кордоні Кишенів дозвіл на вивіз дитини ,їду сама з дитиною .Дякую
Телячі ніжноСті• 24 сентября в 08:25
Не потрібен, а якщо вимагатимуть, то знайдіть Абзац13 п.2-3 Правил перетинання державного кордону громадянами України. (Чомусь не можу підвантажити скрін).
Звожу з розуму• 24 сентября в 08:32
Не потрібен, якщо різні прізвища з дитиною, то візьміть свідоцтво про народження і шоб другий раз не вставати, страховку на кордоні теж не питають.
Вірю, я повірив• 24 сентября в 08:57
Згода, дівчата. Зго-да.
Батьки стосовно спільних дітей діють за взаємною згодою, ніхто нікому ніяких ’дозволів’ не дає.
*ну хоч вже не ’довєрєнность’ *
Штора с кисточкой• 24 сентября в 09:14
Ответ дляПомилуйте мадам
Свідоцтво обовʼязково дивляться. Дозвіл не потрібен
Свідоцтво краще мати, але дивляться через раз, у мене цього разу ні на автомобільному КПП ні в потязі не питали сводоцтво дитини.
Виннипуховна• 24 сентября в 12:17
Ответ дляЗвожу з розуму
Свідоцтво брати обов´язково навіть з однаковими прізвищами!
Перевіряють у всіх.
4 рази перетинала кордон з дитиною (Румунія, Угорщина). Обов´язково просили свідоцтво навіть ще не відкривши паспорти.
Перевіряють у всіх.
Замороженная селедка
• 25 сентября в 06:34
Ответ дляВиннипуховна
Перевіряють у всіх.
Дякую