Лукава Кішка• 24 сентября в 16:15
"чоловік не дозволив купити", коли чоловік не заробив ті гроші
От чую таке від наших жінок про наших чоловіків в Німеччині. Платить всім Джобцентр, ніхто не працює і при цьому "чоловік не дозволив купити вітаміни на айхерб, бо доставка дорога а безкоштовна при замовленні від 40 євро", чоловік не дозволив іграшку купити дитині за 10 євро, сказав на алі таке саме за 5 можна купити"....і розказують як мені добре що мені ніхто нічого не забороняє
Мені то в принципі ніхто нічого з 18 років не забороняє, але я розумію, що в сім´ї де гроші заробляє лише чоловік таке може бути. А от нафіга це жінкам де чоловік ніфіга не заробляє, а всіх утримує уряд Німеччини мені дивно.
Обсмокчимо?)
Лукава Кішка
• 24 сентября в 17:13
Ответ дляТрусиковед
Бывает карточка у мужа надо советоваться.
У меня муж не сахар в Украине, скрываю свои доходы и расходы. Стараюсь не говорить и не посвящать.
А для чого вам він взагалі тоді?
Лукава Кішка
• 24 сентября в 17:14
Ответ дляСоображалочка
А звідки всі знають що вам ніхто нічого не забороняє?
Та вони і не знають. Розмови про муж заборонив не я починаю взагалі то
ХвостПистолетом• 24 сентября в 17:15
У мене так сестра без чоловіка не може собі купити навіть одяг,має йому скидати фото і яке йому буде подобатись,те і купить,навіть зарядне до айфона обирали разом
Я цього не розумію
Яка взагалі чоловіку різниця до того
Я цього не розумію
Яка взагалі чоловіку різниця до того
Трусиковед• 24 сентября в 19:28
Ответ дляЛукава Кішка
А для чого вам він взагалі тоді?
Не об этом тема.
Лично у меня есть моя зарплата и на каждом из нас свои статьи расходов.но есть люди живут на одну зарплату и муж владеет всем бюджетом а жена не работает и тогда он запросто может ждать пока жена попросит денег а он не одобрит.
И вообще не всегда муж это только кошелек.
Знакомая сидит дома звонит мужу купи хлеба, купи крупы , купи муки, а потом на выходных они едут и покупают ещё продукты вместе. Ну если обговорено или ещё что то-то покупают ей одежду вместе. Она меряет муж рассчитывается , так живут все время пока жена не работает. Она много находится дома и ей и деньги не нужны.
Другой муж в месяц или неделю выделил на продукты она ходит покупает. Не работает
Зп такая что никому об этом не говорит. У нее своего дохода нет поэтому вынуждена просить у мужа на все что надо. Полного доступа к дохожу нет.