ФруктЕщеТот• 24 сентября в 23:58
Ви користуєтесь дорогою косметикою?
Чи було в вас таке що ви хотіли це давно, а потім коли спробували, подумали, що та ну, воно того не варте?
ФруктЕщеТот
• 25 сентября в 00:14
Ответ дляKhmelnichanka
Погоджусь.
І то я пробувала не один тональний, так звісно вони на порядок вище від звичайних, але щоб я була на 100 відсотків задоволена, то ні) немає цього. Краще в догляд інвестувати
Патика-мотика• 25 сентября в 00:15
Ответ дляГимли
Да. Вообще ничем не отличается от блеска за 300 грн
Спробуйте La Mer, я вже роками тільки ним користуюсь. Правда ціна ще так раз…(
Хома з пастою• 25 сентября в 00:16
Нет такого. Слежу за бьюти-блоггерами, смотрю обзоры и их разочарование. У меня очень редкие спонтанные покупки и некупленные хотелки.
18 мнеУЖЕ• 25 сентября в 00:16
Не изменю двум цветам Шарлот Тилберри помед, карандаши у них говно…. Точить невозможно. Лайнеры для гоаз с 16 до 40 наверное перепробовала все и точно в дорогих нет смысла. Тон люблю Академи и ни на что не променчю. А остальное можно и масс маркет. У менч 3 Довки и что они только не пробовали и ….. дорогие яасто переоценены, но почему нет. Им нравятся в Диор скульптур для лица или как то так …. Тени какие то, о мне еще Ланком карандаши для глаз нравятся лет 15 точно( мягкие)
Патика-мотика• 25 сентября в 00:17
Ответ дляФруктЕщеТот
Від Chanel на водній основі пробували? Я після нього більше ніяких не хочу.
18 мнеУЖЕ• 25 сентября в 00:17
Ответ дляФруктЕщеТот
Артдеко це Польща?
Не знаю Я беру везде где можно, последний раз брала у Сестры в Мюллер в Берлине( 11,5€)
Патика-мотика• 25 сентября в 00:18
ФруктЕщеТот
• 25 сентября в 00:19
Ответ дляПатика-мотика
Ні, в мене до речі з Шанель не було тоналки..олівець для брів їхній маю) то мені подобається, правда вже закінчується а новий 1300 в Брокарді, жаба давить
18 мнеУЖЕ• 25 сентября в 00:19
Ответ дляГимли
Еще нет) спасибо за совет
Мне подруга посветовала и честно вау…. Шанель липнет и скатывается, а этого надолго хватает и цена норм и качество отличное
ФруктЕщеТот
• 25 сентября в 00:19
Ответ дляГимли
А кто-то может посоветовать красивую нюдовую помаду?
До речі так) теж цікаво послухати
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 сентября в 00:20
Вся уходовая косметика Вальмонт. Вообще ни о чем. Покупаю иногда кое что по привычке, но честно признаться полная ерунда.
18 мнеУЖЕ• 25 сентября в 00:20
Ответ дляГимли
Шарлот Тилбери пробовали? Оттенок Pillow Talk- это бестселлер их. Но карандаш не берите🤢
Патика-мотика• 25 сентября в 00:20
Ответ дляФруктЕщеТот
І в мене ніколи не було, Діор брала, Сенсай. А випадково побачила що хтось хвалив з блогерів, вирішила ризикнути і не пошкодувала. Від нього немає ефекту маски на обличчі.
В мене з люксом склалися прямо вже теплі стосунки, але ж під себе перебрати теж було варто декількох років.
З пудри найбільше за ці роки зайшла Форева від Діор, нею вже і користуюсь, купила на пробу від Шанел - ні, так і лежить від Кларанс, Фенті, Клінік, Віші, кушон від Діору то вашє повний провал.
Туш найбільше по зірочці та структурі зайшла Айдол від Ланкому, гидотна від Шанел, Кларанс весь час промахи, Мейбелін синя чудова, але її у нас немає, ІСЛ хєрня незрозуміла і нащо такі футляри незручні здоровенні робити.
Олівці для брів від Шанел тільки - мій колір та текстура, прямо де поклали там і лежить. Тіні різні, але текстури найкращі від Шанел, Діор та Худи. Помади - різні мені подобаються від різних виробників так само і блиски, і плампери. Що не сподобалось, то це лак-блиск від ІСЛ, масло від Кларанс.
БеллаДонна• 25 сентября в 00:23
Ответ дляА вот недавно
Пользуюсь декоративной косметикой. Лореаль, Пупа, Мейбелин. Всё нравится. Не сравнить с Эвелин, например.
ну я б не назвала это дорогой косметикой, это мидл сегмент, не люкс
Патика-мотика• 25 сентября в 00:23
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Крем зволожуючий в них хороший. Правда я помилково купила більш інтенсивний то вже як два роки використати його не можу, тому що тільки на зиму підходить коли шкіра дуже суха. Можливо вже і термін придатності в нього закінчився…
А вот недавно• 25 сентября в 00:24
Ответ дляБеллаДонна
Для меня и это было не доступно.
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 сентября в 00:26
Ответ дляПатика-мотика
У меня столько разных серий было. И белые с зеленым баночки, и золотые.Абсолютно обычные кремушки, маска нашумевшая Золушка, я как дурная банки 3 наверное подряд пользовалась. Заканчивалась, опять покупала. Но какого то эффекта не увидела. Сейчас перешла на биолоджик/обаджи. То это прям топ
Патика-мотика• 25 сентября в 00:26
Ответ дляА вот недавно
Для меня и это было не доступно.
І я колись на ринку Ruby Rose купувала)
Єдина Країна• 25 сентября в 00:26
Раньше да, многое любила.
Сейчас забила - покупаю просто удобное
Khmelnichanka• 25 сентября в 00:26
Ответ дляПатика-мотика
І я колись на ринку Ruby Rose купувала)
Ооооо, таааак!
ФруктЕщеТот
• 25 сентября в 00:27
Ответ дляtereska
Масло від Кларанс ні про що на жаль. В мене в студентські роки був блиск Avon Color Trend з вишнею, які від нього губи були🥰
Патика-мотика• 25 сентября в 00:28
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Мені від Сенсай підійшли, то на дорожче я і не трачусь, бо не бачу сенсу. Краще на косметолога потратитись, більше толку буде.
ФруктЕщеТот
• 25 сентября в 00:28
А ще корейців хвалять , останнім часом помічаю.
Мені скрізь трапляється реклама кушону за 2000 грн
Чемодан-Вокзал-Майами• 25 сентября в 00:28
Ответ дляПатика-мотика
Сенсай тоже пользовалась, она точно лучше Вальмонт!