Молчавочка• 25 сентября в 16:03

Нема кому працювати .. і це знаєте яке місто ?

Чернівці !!! Люди просто закривать бізнеси бо нема робітників .. а ви кажете роботи немає
Царевна в уггах• 25 сентября в 22:09
Ответ дляПартизанка
автор, кому нужны сотрудники, тот нормально платит, а если закрываются, то не способны нормально платить, нафига такой бизнес?
С чего платить? Вы волшебная какая-то! Все зарплаты урезают, экономика в жопе!
Царевна в уггах• 25 сентября в 22:13
Ответ дляПоумничка
Я бачу загальні негативні тенденції, але, чесно кажучи, вже мабуть пройшла той віковий поріг, щоб панікувати по всілякій фігні. Все в межах об´єктивної реальності. Вплинути на це я не можу. Заплатити 1000 уе не можу, знизити податки і цінники не можу. Доки рентабельно - займаюсь сама. Не буде - піду до більш удачливих в найми. Чи взагалі виїду на заробітки. У будь якому випадку макуху гризти не буду і чужий бізнес за макуху підіймати теж. Поки що не має ніяких капітальних проблем. Йдіть дрони робити. Там зараз розквіт)))
А ви як довго ’у справі’ що не знаєте, що інколи ’бізнес’ таки йде у мінус?
Ахах
’Доки рентабельно - займаюсь сама. Не буде - піду до більш удачливих в найми. Чи взагалі виїду на заробітки. У будь якому випадку макуху гризти не буду і чужий бізнес за макуху підіймати теж.’

Какая восхитительная наивность, причем в каждом предложении!!
Водійка хімарса• 25 сентября в 22:45
Ответ дляПринцепесочка
Вчора на сторінці ФБ нашого містечка виставили оголошення, що потрібна прибиральниця у банк. Робота 5 днів на тиждень з 14 до 17 год. Зарплата 2000 грн на місяць.
Як вам вакансія?
21-22 дня × на 3 робочі години= 63-66 годин/на місяць. При зп 2000 грн це десь 5500 за повний 8-годинний день. Це незаконно як мінімум. Хай шукають далі жлоби
Поумничка• 25 сентября в 23:03
Ответ дляЦаревна в уггах
Ахах

Хоспадя. Ну хочете - ускладнюйте. Життя собі і людям. А насправді все просто, як і воно і є. Якщо є вакансія, а люди не йдуть - мала оплата. Якщо не витягуєш - доведеться закритись. Все просто і наївно в цьому світі.
Поумничка• 25 сентября в 23:10
Ответ дляРоза в вазі
Тут нема з ким говорити
А про що? Що робота, яка не може тебе прогодувати, не вартз вкладеного часу? Чому тоді власник бізнесу хоче заробляти навіть не стільки, скільки ’достойно платить’ своїм працівникам в навіть більше і не хоче трішки попрацювати в мінуси? Ну щоб задля блага всіх і кожного, країни там і таке усяке. Ні, я хочу мати прибуток. І цей прибуток має бути вартий затрачених нервів і сил. Чому хтось інший повинен щось там розуміти, а не хліб маселком мазати? Іншим жити не треба?
Роза в вазі• 25 сентября в 23:21
Ответ дляПоумничка
Ви молоді і наївні.
Держава постійно використовує народ на жебрацьких пенсіях,а вам підприємець винен.
Подвійна веселка• 25 сентября в 23:21
У доброго хазяїна і жаба не пропаде
Подвійна веселка• 25 сентября в 23:24
Ответ дляЦаревна в уггах
А как вы хотите, не платить, но что бы на вас работали?
Или самим работать, или закрываться.
Поумничка• 25 сентября в 23:28
Ответ дляРоза в вазі
Ви молоді і наївні.
Ну до молодої мені треба рочків трохи відмотати. І щодо наївної... Мені конкретно нічого не винен підприємець. Але як підприємцю мені наївно розраховувати, що найманому робітнику є різниця хто там буде його використовувати на жебрацьких умовах - я чи держава. Все це вже було, причому не раз. Дивно це пояснювати дорослій і логічно послідовний людині.
Сумка з негодою• 25 сентября в 23:36
Так з працівниками проблема в Чернівцях і це не завжди в з.п справа
Є вузькопрофільні специ яких наразі мало...хто виїхав,хто знайшов роботу з бронью,більшість в зсу
Це катастрофа..
Моя робота та з.п залежить від цього і це капець
Плакати хочеться коли є замовлення а немає кому виконати
df364tye3• 25 сентября в 23:42
Ответ дляСумка з негодою
Це катастрофа..
толи еще будет ,,,
Царевна в уггах• 26 сентября в 00:15
Ответ дляПодвійна веселка
Или самим работать, или закрываться.
Послушайте, но вы мыслите странно. Вы же на себя работаете, а не на меня. Вы же хлеб и масло себе покупаете, а не мне. И я не заставляю вас работать. Вы же сами просите и ищете. Снижайте свои аппетиты. Выбачайте, бананов нет. Война. Как могу, так и плачу.
Для примера, если до войны у нас на каждом товаре было +120 -150% накрутки, и зарплаты конечно были хорошие, и развитие было и масштабировались понемногу, то сейчас с товара имеем +20-30%. И больше нереально, потому что нет денег у людей. И объем продаж больше не сделаешь, по многим причинам. То сколько я должна вам платить? Мне пофиг сколько вы хотите заработать, я буду платить столько, сколько считаю возможным, чтобы бренд работал.
Не нравится - добро пожаловать в Европу на заработки. Только там скоро придется мусульманство принять, чтобы на работу взяли.
Подвійна веселка• 26 сентября в 00:35
Ответ дляЦаревна в уггах
Значит будете снижать свои требования и ваши услуги будут терять качество. Все взаимосвязано.
Смотрите, что бы вам не пришлось что-то принять
Царевна в уггах• 26 сентября в 01:14
Ответ дляПодвійна веселка
Вы такой бизнесмен, как я балерина.
Наоборот, качество товаров и услуг повышаются! Потому что снижать стоимость товара невозможно, единственный способ конкурентоспособными это работа с клиентом, качество товара и услуг и скорость обработки заказа и отправки.
А ось і я• 26 сентября в 02:15
Ответ дляМоре Щастя
Хворе !!!
А зато ты здоровая со всем семейством . все б**** по домам сидят а чужих отправляют.
Вам телефонограмма• 26 сентября в 06:03
Ответ дляСумка з негодою
Це катастрофа..
Подскажите, а на каких платформах искать реально неплохие по условиям/зарплате вакансии именно в Черновцах, может есть какие то группы вакансий?!
Дайте згадаю• 26 сентября в 06:10
Ответ дляПомидорина
Зачем бангладешцам ехать к нам, если они могут поехать в ЕС
А кто их туда впустит..визу им никто не откроет без приглашения
Партизанка• 26 сентября в 10:16
Ответ дляЦаревна в уггах
речь шла о частном бизесе, нечем платить -закрвывайтесь...
Море Щастя• 26 сентября в 10:29
Ответ дляА ось і я
Біополярка ?
Хто тебе й куди відправляє ??
Царевна в уггах• 26 сентября в 12:16
Ответ дляПартизанка
Да, именно о частном бизнесе!
Таких как вы сотни тысяч. С таким мышлением. Сдались и проиграли. И еще пытаетесь меня учить как мне вести бизнес? Я прям удивляюсь таким диванным экспертам.
Партизанка• 26 сентября в 12:39
Ответ дляЦаревна в уггах
Да, именно о частном бизнесе!
с каким таким мышлением? в смысле сдались? про что речь вообще? у вас что-то с головой?
Царевна в уггах• 26 сентября в 13:52
Ответ дляПартизанка
У меня все в порядке с головой. Свою проверьте.