ЛісАпетная• 25 сентября 2025
Кросівки
Яка вартість кросівок у ваших синів? Підліток🤪 44-45 розмір ноги. Так щоб від взуття ного не воняли
Результат:
вже голосів:
16 (39.02%)
Вартість 3-4тис.грн
13 (31.71%)
Вартість 2-3 тис.грн
12 (29.27%)
Вартість 1 -2тис.грн
Тріль!• 25 сентября 2025
у дочки, дороже, 5т
какая разница какой ценник, на взрослую ногу уже покупают обувь исходя из своих возможностей
Тріль!• 25 сентября 2025
Ответ дляОсвічую темряву
А що,є що воняють?
конечно, часто недорогая обувь дает сильную вонь
не вся конечно
Броніки для Моніки• 25 сентября 2025
Ответ дляТріль!
не вся конечно
Это как попадешь муж мне и себе купил в Нью йоркере по 7€ , нога отдыхает, обувь не воняет, я прям удивилась, классные
Вільний митець• 25 сентября 2025
Кросівки puma 1350,останнє придбання,зараз ще NB носить літні до 1000 грн.колись купувала давно
Тріль!• 25 сентября 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
да я знаю, что есть и хорошая
Вакцениро Вона• 25 сентября 2025
В районе 100$, но он как купил две пары еще в прошлом году, так и носит их по очереди, размер подходит еще, нога пока не растет
ЛісАпетная
• 25 сентября 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Grisport 100дол
Кусман Сиру• 25 сентября 2025
Ноги воняють не через кросівки,а через проблеми зі здоров’ям,тому можете обирати будь які,на ваш бюджет і щоб йому підходили
Пэрисхилтонша• 25 сентября 2025
Скечерсы 1500, но моему 12, размер 41. Не вижу смысла покупать дороже, через 2 мес новый размер будет
Леді Душка• 25 сентября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Пума, 2500 на розпродажі
Аналогічно, всі кроси купую на розпродажі, всі Пума, так склалося, підходять, подобаються, не бачу сенсу вивалювати в сезон за них вдвічі дорожче, бо це всього-навсього взуття, розмір правда більш ходовий 43. Зазвичай діапазон 2400-3500.
...аяприкольная• 25 сентября 2025
ого бюджети... мій до тисячі носить, звичайні не брендові, замовляю на Розетці коли є знижки або на сайті Епіцентру. Зимові 2,5 тис укр виробника шкіряні. Літні одні взагалі взяла б/в Пуму на ОЛХ за 700 грн, випрала двічі і устілки замінила. Якщо по 100+ баксів брати двоє літніх, двоє демі це під 20 тис тільки за кросівки віддати на два роки не більше....
Плету интриги• 25 сентября 2025
Nike заказываю в пределах 2500-4000 , не воняют стираю в стиральной машине
Стрекозей• 25 сентября 2025
Може проблема не в кросівках, а в хворобі? У мого підлітка є різне взуття по ціні і в жодних ноги не смердять.