МУСЯкомарова• 25 сентября в 22:19
Яке селище обрати в Рівненській області для життя ?
Щоб поруч з містом. Так як все життя прожила у селищі міського типу біля Запоріжжя. Хочу саме будинок, не квартиру. Порадьте гарні місця
Чижик Пижик• 25 сентября в 22:23
Довкола міста у всіх напрямках хороші селища, де давно живуть рівняни і щоранку доїжджають
Почемучка• 25 сентября в 22:24
Ответ дляЧижик Пижик
Рівнини?🤔
Срочнокпсихологу• 25 сентября в 22:25
Возле любого большого города близкие места стоят нормальных денег(
Чижик Пижик• 25 сентября в 22:27
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ратне
Чудова порада
Майже 200 км від Рівного під білоруським кордоном і з жахливою дорогою до Луцька