Не виправдовуюсь• 25 сентября 2025
Вам помогало это средство от горла?
Блондинка в Законе• 25 сентября 2025
Ні. І воно таке гидке
я не знаю, як люди ним користуються.
Наверняка• 25 сентября 2025
Да, если конечно это уже не прям ангина с налетом, а при обычном фарингите вполне.
Элька-Карамелька• 25 сентября 2025
Воно бздить фарбами.Я від горла купляю Холс,чорний стронг,ще фіолетовий супер!
Наверняка• 25 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Холс від кашлю, саме для лікування горла він абсолютно ніякого впливу не має, оскільки немає протимікробних властивостей
Элька-Карамелька• 25 сентября 2025
Ответ дляНаверняка
Я ним дертя у горлі лікую чудово
Папобус• 25 сентября 2025
Жодний засіб ’від горла’ не допоміг, за всі мої понад 40 років. Тільки два варіанти: або саме пройде, або АБ.
Наверняка• 25 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я ним дертя у горлі лікую чудово
усуває відчуття дертя і кашель, я саме це і мала на увазі, але усунути сипмтоми то не лікування, все інше забезпечує ваш власний імунітет))
Бибер-анонимер• 25 сентября 2025
Погуглите про побочки фенола. Как вообще можно этим горло полоскать?
Не виправдовуюсь
• 25 сентября 2025
Ответ дляПапобус
Что такое Аб
Ужгород• 26 сентября 2025
Допомагає добре, але потім почали на нього гнати за фенол, хоча там того фенолу мінімум. Але перейшла на фортезу, теж гарно допомагає.
Блондинка в Законе• 26 сентября 2025
Ответ дляНаверняка
Всі інші льодяники від горда теж не лікубть горло, хоча й мають якісь протимікробні речовини в складі. Про це вже писано-переписано
ніякі пшикалки і льодяники не лікують горло. Полоскання теж ніяк не впливає на горло. Звичайні льодяники типу Холс будуть оказувати таку саму дію на горло, як і який-небудь Стрепсілс, але не будуть мати побічних дій Стрепсілсу.
Гола з конопель• 26 сентября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вот-вот! и мне по вкусу и запаху, как гуашь! ОЧЕНЬ на любителя!! прошло больше 10 лет, когда детям покупала, до сих пор помню, в аптеке прям тошнота подкатывает при виде его. И, кстати, он довольно агресивный для горла