Фантазерша• 26 сентября 2025
А вот наши покупки на семью.
4 человека
Сумма на неделю 3000 грн.
Молочка 500
Мясо 1000
Масло 300
Яйца 100
Фрукты 300
Крупы 300
Овощи 300
Колбаса сыр 300
Салфетки 2 уп. 100
И того : 3200
Ничего лишнего, пеку сама, химия и лекарства есть в запасе. Вот как то так. Беру все только на рынке рядом прописаны цены сколько у меня на все уйдет приблизительно.
Молочка в нее войдёт 1,5 кг.творона пол литра сметана, 2л. Молока все домашнее вкуснейшее. Накручу блинов с творогом.
Сумма на неделю 3000 грн.
Молочка 500
Мясо 1000
Масло 300
Яйца 100
Фрукты 300
Крупы 300
Овощи 300
Колбаса сыр 300
Салфетки 2 уп. 100
И того : 3200
Совбез• 26 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Нема в укр.мові слова хлєв, ну навіть російськомовні українці так не говорять. Є сарай, свинарник, стайня, господАрка. Чи вас бабушка ваша не навчила, у якої ви 10 кг за тиждень даєте привєсу, жрете так, якв хлєву?
Іван Нечуй-Левицький, «Кайдашева сім’я»
«Біля хати стояв старий ХЛІВ із солом’яною стріхою, попід ним лежали граблі та сохи».
Панас Мирний, «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
«За ХЛІВОМ чулося мекання кіз та ревіння корів».
Марко Вовчок, «Інститутка»
«ХЛІВИ пообвалювані, повітки попрогнивали, у дворі - бур’ян вище людини».
Ольга Кобилянська, «Земля»
«Петро стояв край ХЛІВА та, спершись на ворота, думав, як буде завтра».
Тарас Шевченко, «Назар Стодоля»
«А в ХЛІВІ телиця мукає, а в хаті діти плачуть - отаке-то наше щастя!»
Марко Вовчок, «Інститутка»
Ольга Кобилянська, «Земля»
Тарас Шевченко, «Назар Стодоля»
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляПомогалочка
Но это же не бесплатно, правда? Значит, хозяйка просто потратила больше раньше.
Так те раніше вже пішло в закупку інших періодів, я так розумію.
Якби я написала закупку на цей тиждень, то тут би такий хай піднявся. Що ви їсте, де чай, олія, м´ясо і т.п. А мені так зручніше, вигідніше.
Совбез• 26 сентября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
В Сумській свекруха теж говорить хлів.
Я навіть не знаю як по іншому назвати будову для худоби. Тільки так називають.
Сарай для інструментів і приладдя, хлів - для худоби.
Мої казали на такі будівлі - лабаз, повітка, саж (де свині). Яготинський район, Київщина.
ИМХОля• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Це розхідники, їх, як правило, купують багато на півроку-рік і забувають. Щотижня не купують.
Если что-то купили раньше, то оно не считается?
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
Воно порахувалося тоді, коли було куплено. Я купила пляшку олії 8 вересня, коли робила закупку на тиждень на загальну суму біля 4 тис, гроші витратила у вересні, а картоплю куплю 1 жовтня і посмажу, а олією ще буду користуватися до 1 листопада. Як і куди мені її рахувати? Або крупу я ккпую в тижневій закупці, а використаю її за три тижні. Як її рахувати?
Те, що ви пишете, підходить, якщо ви купили на тиждень продукти (розхідники в тому числі) і у вас нічого абсолютно не лишається до кінця тижня. Але це неможливо.
ИМХОля• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Вот именно, что невозможно посчитать. А автор посчитала) Имея свои фрукты и овощи к тому же.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляСовбез
В нас говорили повітка (корова, кози) і хлів (свині). Полтавська область.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
Автор порахувала те, що вона докупила до того, що є в запасах. А овочі/фрукти свої - це бонус. Якби в мене не було свого, то ще б +600 грн до закупки на овочі.
ИМХОля• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Ну вот так и нужно писать изначально. Докупила и есть свое.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
А якщо немає свого, але лишилися якісь запаси з минулих закупок, то як писати?
Самохвалова• 26 сентября 2025
Ответ дляНевісточка ж
А почему вы решили,что колбаса дешёвая?
Кг сиру більш менш 500-600 грн. Ковбаса 400+. Що на 300 грн можна купити на тиждень на 4-х...
ИМХОля• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Никак. Автор написала, что кормит семью на 3 к в неделю. А это не объективно. Вот и все.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
Чому ж не об´єктивно? Об´єктивно, але додайте ще 1 тис.грн на овочі/фрукти, якби в неї їх не було.
ИМХОля• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Добавте ещё муку, раст.масло, и т.д. Потому что из того, что есть в списке на следующую неделю не останется ничего.
Залатавая• 26 сентября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Хіба це багато? По кілограму : гречка, артек, булгур, кукурудзяна, вівсянка. А рис вже і не помістився, бо, мабуть, зараз більше 100 грн/кг. Якщо з рисом, то рис, гречка, булгур і все.
Ну не знаю. Я в августе купила по пачке гречки, риса, артек, булгур, макароны рожки и срагети. Все еще есть и много. Но нас двое
Оксана-1939• 26 сентября 2025
Ответ дляФантазерша
А к чему насмешки? Да, представляете свой.
Напишіть будь ласка чим обробляєте виноград, можна в приват якщо не складно. Дякую
Невісточка ж• 26 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Давай ещё понаписываем что нормальный сыр от 1000
Сыры есть любые
И даже за 300 грн можно купить качественную продукцию
Колбаса ещё сухая какая-то типа фует,то палочка 100 грн,и довольно не дешёвая
Есть колбаса и за 250 в.г
Сыры есть любые
Есть колбаса и за 250 в.г
Невісточка ж• 26 сентября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
13 тыс месяц на 4 человека - это очень бюджетно, у меня на двоих больше, но правда мы любим вкусненькое и только на яйца тратим больше. А тут неделю семья на 2 десятка живет. Особенно колбаса и сыр на 300 грн доставили. Это по пол бутера каждому в день, да?
А обязательно бутеры употреблять каждый день?
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляИМХОля
Навіщо борошно і т.д.? Я ж вам писала про це. Я купила борошна 10 кг в липні мені його до весни вистачить. Куди мені його додати? А якщо порахувати мої щотижневі закупки, то вони коливаються в межах 3-5 тис.грн. Але вони можуть складатися з 15 різних видів продуктів, а можуть з 2-3 видів продуктів. Але, якщо запитати мене, скільки на тиждень ви витрачаєте, я місячну суму витрат на продукти розділю на кількість тижнів. Але це ж не означає, що один тиждень ми їмо лише борошно і запиваємо олією і загризаємо маслом. А наступний тиждень їмо лише м´ясо і рибу.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляНаездница
Дамы, а сколько стоит сыр, твердый, который вы покупаете, за кг?
В середньому біля 400 грн +/-
Невісточка ж• 26 сентября 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
В суме 3000 это просто слезы. Дешёвый сыр колбаса или по 200 г
Сыровялена колбаса много не завесит за палочку, а цена на неё внушительная
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляЗалатавая
Хто, що любить. В мене діти люблять каші, а сестра з чоловіком їх майже не вживають. Я лише гречку люблю, а рис тільки у вигляді плову.
Вчителька з мікрорайону• 26 сентября 2025
Ответ дляНевісточка ж
Можно через день, тогда каждому члену семьи по целому бутерброду будет.
Ответ дляСизоока бестія
В середньому біля 400 грн +/-
Это сырный продукт. Норм сыр от 500-600 стартует. Можно выискивать на рынках и по акциях, на в целом ситуация такая. Мы покупаем сыра совсем не много, но по 800+
Невісточка ж• 26 сентября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вот не нужно рассказывать сказки
Сырный продукт....
Эт вернячОк• 26 сентября 2025
Ответ дляСовбез
Я таких слів навіть не чула. Правда живу в Києві, а не в області і з господарствами тут не стикалась.
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляalinskana
раскажите это ашим бабушкам которые до 90 лет прожили и не имели проблем с желудком.зачем на унитаз работать и обжираться?
Це типова ’помилка вижившого’. Всі інші не жили і не дожили, не більше того.
Совбез• 26 сентября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
Дід був 1919 року народження, бабуся 1924. Їх пра-пра- і вони народились і все життя прожили на Київщині.
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні, сир. Ми купуємо зразу багато і забуваємо про це на 3 тижні. От тиждень тому купили 2,3 кг.