Фантазерша• 26 сентября 2025
А вот наши покупки на семью.
4 человека
Сумма на неделю 3000 грн.
Молочка 500
Мясо 1000
Масло 300
Яйца 100
Фрукты 300
Крупы 300
Овощи 300
Колбаса сыр 300
Салфетки 2 уп. 100
И того : 3200
Ничего лишнего, пеку сама, химия и лекарства есть в запасе. Вот как то так. Беру все только на рынке рядом прописаны цены сколько у меня на все уйдет приблизительно.
Молочка в нее войдёт 1,5 кг.творона пол литра сметана, 2л. Молока все домашнее вкуснейшее. Накручу блинов с творогом.
Сумма на неделю 3000 грн.
Молочка 500
Мясо 1000
Масло 300
Яйца 100
Фрукты 300
Крупы 300
Овощи 300
Колбаса сыр 300
Салфетки 2 уп. 100
И того : 3200
маска Ілона• 26 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Ну я теж можу. Моя фізична активність складає... Нічого не складає. А як на вихідних малинник перегребла, то дуже гарно йшли і шашлик, і лаваші з сиром, і стейком на вечерю не погребувала. Якщо рухатись - треба їсти, така вам невтішна правда. І це не буде дав цукерки і сир. Якщо вчитися - треба їсти. Впринципі щоб жити, треба їсти)))
Згідна з вами. Сир і цукерки то вранці перед сніданком кава .Ну не всі ж снідають о 7-10.
Так ,у нас немає культа їди ,це НЕ ГОЛОВНЕ.
Що в тигла ситя ,чи чоловік приготувати - те поїли .Головне ми не голодні .Купую часто по акції.( не сирний продукт , дешеві пельмені але і не червону рибу).Ось чоловік брав 2 десь яєць з другом ( який був вчора).У нас вони лежать 2 тижні ,у друга пішли за 3-4 дні
.
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляСнежнакомка
Как бы да) даже грабельки есть, лопаты, сапки🤗
О, це ті, що 600 грн лопатка+200 держак? Моя зламалася минулого року)
Редиска Я• 26 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Я теж знаю, але цікаво, в якому регіоні його використовують?
Львівщина, не можу сказати про всі села, але є де говорять хлів. Тема взагалі про інше.
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляБегущаяпо
А хто говорив про дешеве, безкоштовне?)
Всі. Бо його чомусь не рахують, бо ж ’своє’. У мене в цьому році заплановано три кущі лохини. Саджанці 200-300 грн, агроволокно+бордюрна стрічка - 700 грн, грунт 3 мішки - 600-800 грн. І так по дрібному сірка і всяке таке ще сотню потягне. Ні, ну якщо воно все приживеться, ніхто не зламає, не підїсть, не викопає, то наступного року матиму ’своє безкоштовне’. Трохи. Якщо пощастить) Звісно, к глибокій перспективі воно окупиться і навіть (можливо) вийде в невеликий плюс. Але рекламувати це дороге хоббі... В мене цьогоріч валом малини і полуниці було. Але одними ними ситий не будеш. І на варення треба цукру, агару, на заморозки - морозильну камеру, електрику (з такою електрикою - ще й резервне живлення)... Так воно все, ця ’економія’
Звезда в шоке• 26 сентября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Якщо у місті, то купа сирів до 400 грн, бо акції. І це не ноунейми якісь чи сирні продукти, а саме сири. Навіщо ви доводите зворотнє?) Хіба у маленьких селищах, де нема супермаркетів, то ще повірю. До того ж, всі знають, як відрізнити продукт сирний від сиру. Так само і ковбаси/сосиски можна в/г купити не по 600, вибір же є)
Назвіть торгові марки, хоч пару штук з сирами до 400 грн. Якщо Ви купуєте такі, то мабуть же можете навести приклад. Навіть по акціям сири зараз плюс-мінус 400.
175см55кг19лет (она)• 26 сентября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я тоже родом с ЗУ. родилась и выросла в Ровенской области.
потому уехала.
и всю жизнь мне доказывают что это ЛОШ, потому что на Ровенщине все, вот прямо все все до одного разговаривают на украинском языке.
потому уехала.
Мне тут тоже это регулярно доказывают. А правда в том, что при совке строились целые города. И туда съезжались люди со всего союза, ради работы и квартиры. Вот таким образом мой городок в ЗУ, чуть ли не на половину русскоязычный, образовался.
Бегущаяпо• 26 сентября 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Я і не кажу, що вони є по 150. Але до 400 точно можна вкластися, в районі 380-390 приблизно беру. Частіше у Форі або на Фоззі замовляю безкоштовну доставку, але можу іноді і у магазині Ковбасна Родина взяти
Сизоока бестія• 26 сентября 2025
Ответ дляБегущаяпо
Я в Кишені, Сільпо, Метро постійно беру в таку ціну +/-
Бегущаяпо• 26 сентября 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Ну це так само, як масло. Можна стверджувати, що воно по 120-130грн за пачку і так і є дійсно, АЛЕ ж я його ніколи дорожче 85 не брала, бо постійно всюди акції, і в них беруть участь по черзі абсолютно всі торгові марки, а не лише якісь неякісні спреди незрозумілі.
Примарочка• 26 сентября 2025
При такой экономии я бы лучше вместо колбасы с сыром и салфеток больше мясного/рыбного купила.
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
мой тоже, когда начали строить РАЭС и сам город, туда пригласили лучших инженеров со всего союза.
И местных среди нас не было от слова совсем.
Лінива, не каюсь• 26 сентября 2025
Ответ дляКатастрофа
Нема в укр.мові слова хлєв, ну навіть російськомовні українці так не говорять. Є сарай, свинарник, стайня, господАрка. Чи вас бабушка ваша не навчила, у якої ви 10 кг за тиждень даєте привєсу, жрете так, якв хлєву?
на Хмельниччині говорять хлів
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляalinskana
еще все слава богу.до голодовки ой как далеко.тут абы похудеть
Але під цим лозунгом в 3 тисячі на тиждень на чотирьох точно не впишешся)
Эт вернячОк• 26 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Угу. Мішок цукру 2000 тисячні, мішок борошна 500 і ні в чому собі не відмовляй)
Борошно Київмлин 300 грн 10 кг, як раз татові купувала
І цукор 10 кг 330 грн
Звезда в шоке• 26 сентября 2025
Ответ дляБегущаяпо
390 це майже 400. Про що тут говорити. На 200 грамах взагалі різниці не буде. Це аби Ви б хоч по 300-350 купували, то можна б було зі мною не погоджуватись, що сирів до 400 нема. А мова виявляється про 10 грн. Це як магазини ставлять ціну 399, але ж сутність від цього не змінюється.
Бегущаяпо• 26 сентября 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Так, але ж ви стверджуєте, шо до 400 - це лише сирний продукт, а ніяк не сир, так я вам і кажу, що жодного разу сирний продукт не купувала, лише сир, але до 400 і де я обманюю?)
Начальник Анонимов• 26 сентября 2025
Ответ дляСамохвалова
Подивіться на тих бабушок((( проблем було повно, хто їх обстежив...вони терпіли все життя😒
Ага, сусідка дожила до 90. Але з 18 дітей в її родині до повноліття(!) дожили вона і брат. От такий природній відбір. Ті, хто верещить про здорових бабусь, згодні на 12 відсотків виживаності серед дітей?
Телефон Рубика• 26 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Заради справедливості, промислові плантації лохини так ’по-багатому’ не закладають. ))) Обирають заздалегідь підходящі піщані грунти, трохи торфу, соснової кори, сірка, саджанці оптом. То і собівартість виходить більш менш адекватна.
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Ну так і у автора явно не промислові масштаби. Я, знаєте, досі поки не бачила винограду, який би без опори ріс. Вона теж не пішки прийшла у двір і сама не закопалась. І воно все таке, куди не глянь. А тут як не прочитаєш - все само собі само собою родить)))
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
І цукор 10 кг 330 грн
У нас про мішки різне уявлення просто. Описане вами просто велика пачка, вибачте)))
Эт вернячОк• 26 сентября 2025
Ответ дляНенька наша
Великий мішок варто купувати,якщо пром масштаби випічки. Борошно має властивість гірчити як полежить, + жучки.
10 кг на місяць-два з головою.
Ненька наша• 26 сентября 2025
Ответ дляЭт вернячОк
10 кг на місяць-два з головою.
Та он людям в на рік вистачає. Але ж 10 кг, що не говори, це не мішок.
Бегущаяпо• 28 сентября 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Складаю кошик замовлення на завтра з Фоззі і згадала про вас) Може, вам знадобиться, якщо у вас є Фоззі