Русланка з гілки• 26 сентября в 17:46
Як довго може триматися травма після тренування?
Була травма 3 тижні тому. Неправильна техніка, в результаті різкий біль в попереку з лівої сторони( біль саме в м´язах). За декілька днів минув. Повернулася до тренувань- і тепер він то є, то минає. Різкий, стріляючий, сковує рухи. Може один день бути, а на інший немає. Як довго потрібно брати перерву для відновлення?
Бентливуман• 26 сентября в 17:49
Похоже на смещение,боль в течении 3-4 дней обычно проходит.У Вас,я так поняла,нет.Вам бы к врачу сходить
Русланка з гілки
• 26 сентября в 17:50
Ответ дляБентливуман
Але мене болить конкретно біля боку знизу. Не в хребті
Бентливуман• 26 сентября в 17:51
Ответ дляРусланка з гілки
Автор,у меня ногу тянуло и прострелы были,а спина не болела.Итог,грыжа 8,5 мм.Отдавать может куда угодно