Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21

Плани на старість

У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
Продаю витрішки• 27 сентября в 19:43
мені 52
працю в задоволення
пенсія буде, працюю офіційно все життя
коли була ФОП, завжди сплачувала податки
з чоловіком - 30 років душа в душу
діти - дорослі, гарно встроєні ттт

сподіваюся на гарну старість в колі улюблених дітей, онуків та чоловіка в першу чергу
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 19:43
Я з задоволенням послухаю досвід та поради інших, тільки хотілось би реальні вислови і роздуми, а не оце все....я не думаю про старість, у мене 4 недвігі, мабуть з них буде вистачати. Камон, давайте реальні умови. Сім´я, яка живе на з/п. Як забезпечити не бідну старість? Важче придумати, еге ж?)
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:44
Ответ дляПродаю витрішки
мені 52
працю в задоволення
пенсія буде, працюю офіційно все життя
з чоловіком - 30 років душа в душу
діти - дорослі, гарно встроєні ттт

ФОП має мінімальну пенсію
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:45
Ответ дляНульовий сантиметр
Сімʼї на середньостатистичну ніяк . Зібрати на основне житло , в якому зкстіти старість і молитися за здоровʼя
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:46
Ответ дляРоздратована шкіра
Обнімаю вас .
Бажаю вірних рішень
Але ваша суттєва перевага - це те що ви самі стоїте на ногах і не змушені терпіти хоча б через матеріальну залежність
Він живе у моїй квартирі….
Він принижує мене , бо я нічого не зробила для України
Він звинувачує, що я думаю тільки за дитину і себе ….мені покласти життя ? Я не розумію що зробить щоб бути цінною? Воювати я не вмію і не хочу звісно
Ну таке…
Біла у моїй сімʼї …
Продаю витрішки• 27 сентября в 19:46
Ответ дляРоздратована шкіра
ФОП має мінімальну пенсію
я була всього 3 роки фоп, але мала біля міліону дохіду в рік,
до цього й зараз працюю в держструктурі, але мій чоловік - має гарну зарплату, також маємо фінподушку
ротцвеники• 27 сентября в 19:46
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Терплю, але думаю не зможу довго потягнути
Працюю я одна, а він герой і інвалід і нікуди працювати не збирається.але не в роботі справа, а в тому що я утримую сімʼю , але він Герой а ніщо :)
Поки живемо, а не не знаю на скільки мене хватить.
Разом 26 років..
Мені 42, йому 43, він теж військовий інвалід. Забрав багато моїх родинних справ на себе. Дитину в школу і з школи забирає, готує їсти, робить ремонт (це не моє, але на це не вистачало часу). У нього непогану пенсію, плюс має підробіток. Дуже нервовий після служби-війни-поранень, але я трішки навчилась гасити цю знервованість. Кішка дуже його негативні емоції гарно нейтралізує, рада що ми її взяли, у них прям кохання. Разом 23 роки. Не кину його, бо розумію його стан і біль. Не знаю навіщо вам це пишу( може тому що частково і вас, і його розумію
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:47
В мене накопичується капітал в акціях і не лише, планую жити на дівіденди.
Можливо переберусь в Закарпаття колись, ще не знаю, це лише один з варіантів.
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:48
Ответ дляротцвеники
Я переживаю це другий раз.
Перший раз були не так складно, зараз я навіть себе не витягую, не те що його
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:48
Ответ дляКава з адреналіном
У мене акції, але тих девідендів копійки
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Ну так значить у вас і акцій на копійки
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:49
Ответ дляФруктЕщеТот
Він живе у моїй квартирі….
Ну таке…
Біла у моїй сімʼї …
Порозмовляйте може з психологом
Бо руйнувати не будувати але жити в принижені теж так собі
Нульовий сантиметр• 27 сентября в 19:49
Ответ дляКава з адреналіном
То ви ж скоріш за все не в Україні? Бо як у нас можна накопичувати капітал в акціях?? Тай капітал повинен бути достатній, щоб був приємний прибуток, на який можна жити
ротцвеники• 27 сентября в 19:51
Ответ дляФруктЕщеТот
Знаю. Все дуже складно. Я постаріла на 10 років за останній рік.
Я в такій важкій ситуації, вам не передати
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
Дуже хочу вас підтримати, але не знаю як. Просто обіймаю, хай все вирішиться кращим варіантом
parele• 27 сентября в 19:51
У мене плани зараз максимум на завтра.
А взагалі хотілось би купити невеличкий будинок десь в гарному спокійному місці та тихенько копирсатися в садку.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:52
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну що за маячня?
Американський фондовий ринок давно відкритий для українців - купуйте собі спокійно хоч японські, хоч європейські, хоч американські акції і накопичуйте. Хоч на 50 доларів двічі на місяць, хоч на тисячу раз на півроку - кому як зручно.

Звісно ж капітал має бути суттєвим.
Тисяч 400 дол треба вкласти за років 30, щоб отримати 2-3 000 доларів на місяць дівідендами.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:53
Ответ дляparele
У мене плани зараз максимум на завтра.
Цікаве дослідження читала - копирсання в саду повʼязано з довголіттям
Young Professor• 27 сентября в 19:53
Ответ дляКава з адреналіном
Ну що за маячня?

Звісно ж капітал має бути суттєвим.
А ви впевнені що проста докупка акцій людей які ймовірно не тямлять у інвестиціях - принесе користь?
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:53
Ответ дляРоздратована шкіра
Порозмовляйте може з психологом
Я пів року у терапії. І нажаль все показує на мій вихід з цієї ситуації
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:53
Ответ дляротцвеники
Дякую
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:54
Ответ дляКава з адреналіном
Ну що за маячня?

Звісно ж капітал має бути суттєвим.
Півляма реальність длякожноі укр родини
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:54
Ответ дляYoung Professor
Ви відмовляєте людям у вмінні навчитися інвестиціям?
Санька-4b93• 27 сентября в 19:54
Исходя из места моего жительства, во мне каждый день борятся с желанием обеспечить достойную старость, заключив договор пенсионного страхования и потратить все деньги в один день на фигню, потому что завтра может и не быть.
Реально, задолбали эти мысли в голове.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:54
Ответ дляРоздратована шкіра
Півляма реальність длякожноі укр родини
За кілька десятків років років? Абсолютна реальність, не судіть по собі нас всіх.
viter33• 27 сентября в 19:54
Вмерти, не дочекавшись старості - приймається за план?
Чи ненадійний ?
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:55
Ответ дляКава з адреналіном
При такій то кількості курсів від інфоциганів
Королева краси• 27 сентября в 19:55
Ответ дляparele
У мене плани зараз максимум на завтра.
Так Вы же в доме живете
Или хотите поменьше площадью?
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:56
Ответ дляКава з адреналіном
Почалося про успішний успіх
І щось знаєте про мій матеріальний стан ?
Кава з адреналіном• 27 сентября в 19:56
Ответ дляРоздратована шкіра
З таким мисленням як у вас починати й не варто, от чесно.
Сумніваюсь що ви бодай одні курси пройшли колись після школи.

Людина яка цікавиться питання ставить інакше - кого варто слухати, в кого варто навчатися. І в кого не варто.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:56
Ответ дляviter33
Чи ненадійний ?
Дуже ненадійний і без жодного на нього впливу