Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября 2025

Плани на старість

У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
parele• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Цікаве дослідження читала - копирсання в саду повʼязано з довголіттям
Бо це життя)
Ми зараз все це маємо, але 12 соток та великий дом важкувато буде тягнути. Треба менше.
НеКонец-Света• 27 сентября 2025
Поки в мене плани на четверте материнство.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
З таким мисленням як у вас починати й не варто, от чесно.
Сумніваюсь що ви бодай одні курси пройшли колись після школи.

Людина яка цікавиться питання ставить інакше - кого варто слухати, в кого варто навчатися. І в кого не варто.
Для акціонера ви дуже хамовито-недалека
Кава з адреналіном• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Почалося про успішний успіх
І щось знаєте про мій матеріальний стан ?
Ви його достатньо яскраво продемонстрували щойно, заявивши що для родини нереально накопичити 400 000 дол за кілька десятів років активного життя)
Просто каралева• 27 сентября 2025
Какие планы? Жила все время по одному плану, теперь эти план нерабочий.
Мне 55, с оккупированных, просто пытаюсь дальше жить.
viter33• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Дуже ненадійний і без жодного на нього впливу
Ну.поки настане старість (оцінюю її в 70+) - і евтаназію в Україні дозволять (це щодо неможливості вплинути)
Тому не все так погано
Люблю Украину• 27 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Знаю. Все дуже складно. Я постаріла на 10 років за останній рік.
Я в такій важкій ситуації, вам не передати
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
А буквально місяць як рішилась на такий крок.
Пішла з дитиною від ’ хорошого’ чоловіка з яким жили душа в душу 24 роки.
Ну те що я виспалася, ейфорія від свободи то зрозуміло.
Послухайте, в мене пройшли всі болячки. Остеохондроз, нервова напруженість, безсоння.
Моє тіло буквально наповнено енергією.
Я зараз дивлюсь на свою величезну аптечку, а мені вже вона не потрібна.
Як це працює?
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляparele
Бо це життя)
Газони можна і робота
parele• 27 сентября 2025
Ответ дляКоролева краси
Так Вы же в доме живете
Или хотите поменьше площадью?
Да, хотим поменьше. Это сейчас сил и энергии хватает, потом не потянем.
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Моє тіло буквально наповнено енергією.
Як це працює?
Обіймаю вас
Я поки не можу наважитися
Кава з адреналіном• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Для акціонера ви дуже хамовито-недалека
Для обмеженої інтелектом та фінансами людини у вас занадто багато претензій до інших. Займіться власним життям.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Напишу ще раз - реально для кожної української родини
Світ рожевих поні
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляviter33
Тому не все так погано
Так рішення про евтаназію має прийняти людина свідомо
А є маса захворювань , яка перекреслює вирогідність свідомого рішення
Тому все ж ненадійно
Люблю Украину• 27 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Обіймаю вас
Я поки не можу наважитися
Я два роки дозрівала. Я в 44 відчувала себе на 80 років.
Все як у вас. Я працюю, заробляю, на роботі мене цінують. А вдома я просто ніхто з обов´язками пожрать, прибрать, пососать.
Королева краси• 27 сентября 2025
Ответ дляparele
А мы построили огромный двухэтажный. Очень красивый дом мечты) Мне 48, муж моложе.
Это первый наш дом, возможно, попозже тоже захочется меньше размером. Хотя вряд ли
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Угу ,відомо вам щось про мої фінанси
В чому претензії ? Ви не відрізняєте очевидні речі
viter33• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Тому все ж ненадійно
Капець(((
Отак взяли - і на друзки розбили мрію(((
Доведеться дослухатися до ’кави з адреналіном’ і збирати 400 000 дол. на американські акції(((
Добре, хоч не з нуля починати - ще тільки 395 000 залишилося зібрати.....
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляviter33
Капець(((
Ви зробили мій вечір
Це ж просто - головне бажання , трохи курсів , коучів і кориця в четверг у каву
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляЛюблю Украину
От і я ніхто дома …
Кава з адреналіном• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Світ рожевих поні
Спеціально для вас порахую)
Ну якщо ви в стані будете второпати реальні цифєрки, поні ви наша.

Отже, беремо грубо 30 років, коли доросла людина активно заробляє і нехай 400 000 доларів, які треба за цей час відкласти.

Отже, 400 000 : 30 = приблизно 13 000 доларів НА РІК треба інвестувати. 1 100 доларів НА МІСЯЦЬ.
Що дозволить мати на пенсії не менше 2т доларів дівідендів на місяць.

Якщо для вас навіть така сума є чимось нереальним - тоді який сенс взагалі з вами щось обговорювати?
viter33• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви зробили мій вечір
Все ж уточню - ми зараз про евтаназію чи вже про щось інше ?))
Столічна штучка• 27 сентября 2025
Ответ дляНульовий сантиметр
Я з задоволенням послухаю досвід та поради інших, тільки хотілось би реальні вислови і роздуми, а не оце все....я не думаю про старість, у мене 4 недвігі, мабуть з них буде вистачати. Камон, давайте реальні умови. Сім´я, яка живе на з/п. Як забезпечити не бідну старість? Важче придумати, еге ж?)
4 нерухомості вас тригерять ?
Я одна дитина в батьків, мій чоловік - так само. У нього було дві бабусі і два діда
В мене - три бабусі і два діда, чому так, довга історія
Також плюс мої батьки і його батьки. Всі весь час працювали
В нас було набагато більше нерухомості, ніж 4, на початку 2010 років
Звичайно, що ми їх продавали, міняли, інвестували і проводили з ними різні дії і вкладали
А ще, забула.
Ще плюс земельна ділянка, але дід, мій свекор, вже подарував нашій дитині
Яка теж в нас, аж одна
І жили і живемо ми на зарплатню. Нашу. Не чужу. Важко осмислити, еге ж ?
viter33• 27 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Спеціально для вас порахую)

Сорі
Ви не офісником працюєте ?
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Спеціально для вас порахую)

Ви таки після курсів
У людей є потреби окрім « інвестувань « - це житло , діти , батьки , освіта - і всі інвестування це 20-25 відсотків щоб безболісно
Тепер чекаю відсоток сімей з доходом у 5000 доларів чистими

І попрошу останній раз - свій хамовито - недалекий стиль розмови змінити
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября 2025
Ответ дляОце так цабе
Мені 53. Старість планую років після 65, не раніше. Квіти, шезлонг, кава, домашній міні спортзал. Якщо пощастить, то онуки.
у вас є пасивний дохід?
Санька-4b93• 27 сентября 2025
Ответ дляviter33
Капець(((
А вам зараз скільки? До 60 рочків встигнете?
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляviter33
Та підходить і під акції на 400.000 і під евтаназію
Універсальний метод
Ответ дляНульовий сантиметр
та да. може в блогери піти. на онліфан. чи в крипту =))
ну варіант займатися здоровям це дуже правильно.
Може ще будуть корисні поради
Гравіцапа• 27 сентября 2025
Мені 51 рік зараз. Вдова. Мій чоловик та син померли п´ять років тому. Мешкаю у місті Запоріжжя, є своє житло та постійна робота. Поки є електропостачання та вода буду у своєму місті... Потім, мабуть, поїду за кордон. Знаю англійську мову...
Кава з адреналіном• 27 сентября 2025
Ответ дляviter33
Сорі
Ви не офісником працюєте ?
Все життя в бізнесі