Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября 2025
Плани на старість
У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
і що ви зараз для цього робите
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Нічого це нещастя не забезпечує. Все на свою пенсію. Він мені як кара господня. За які гріхи не знаю. Що я по молодості такого наробила, що таке дитя вродилось. Це чорт, а не дитина. Він зі мною не живе, я б такого 5 хв не витримала, психопат. Ми б за перші 5 хвилин убили одне одного. Як тільки пішов учитися, так і з´їхав назавжди. Так, я певно була погана мати виховала такого диявола, уже все на світі прокляла і я знаю, що моя старість буде сумна і одинока, бо це чортеня життя не дасть. Це просто біль.
Може від онуків буде підтримка
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Сумно
Але як ви утримуєте сімʼю то себе точно зможете
Звісно я себе утримаю. Але питання а тому чи мені потрібно зберегти сімʼю чи ні.
Я поки в роздумах
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
такий варіант для мене просто мрія. Але сумніваюсь, що я в найближчі 10 років намучу собі житло по світу в множині
Таких одиниці у світі
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября 2025
Ответ дляLizavel
Откладывать деньги,хоть по немногу
ну то про це й тема. хто що робить
Йосип_молодий• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Може від онуків буде підтримка
Та яке там. Гени не задавиш. Не буде вже ніколи нічого. Пенсія по інвалідності щоб ви розуміли. Ходити не можу, ноги. А то зло тільки біду вічно робить.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я поки в роздумах
Опис ситуації так собі
Ви точно НЕ ніхто
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Таких одиниці у світі
якщо сотні тисяч для вас одиниці...
Я думаю, таких багато. Багато в світі багатих людей, у яких бізнеси мільйонами крутять. Ті ж блогери
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Опис ситуації так собі
Ви точно НЕ ніхто
Я точно НЕ ніхто, тому мене це і злить.
Що я маю терпіти героя
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Нам по 50. Лет через 15 планируем в Италию переезжать насовсем.
Італійці в Іспанію виїжджають.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
якщо сотні тисяч для вас одиниці...
Ну то живіть у світі рожевих поні
І думайте що мільярдери вам від пишуться на порадниці про свої плани на старість
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября 2025
Ответ дляЯ шалунья
Мені подобаються ваші плани. Зразу відчуваю, що в мене ще огого скільки всього цікавого попереду може бути
тож удачі вам в планах
у вас є житло в Італії?
тож удачі вам в планах
у вас є житло в Італії?
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Я точно НЕ ніхто, тому мене це і злить.
Що я маю терпіти героя
Зміни психіки
- війна
Але ваше життя одне і принижувати вас немає права ніхто
Я шалунья• 27 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
тож удачі вам в планах
у вас є житло в Італії?
тож удачі вам в планах
у вас є житло в Італії?
Дякую. Так, є. Чоловік - напівіталієць
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну то живіть у світі рожевих поні
до чого ваш комент?
Мені достатньо думки звичайних людей, а не мільярдерів. Щоб розуміти, куди варто тратит свої сили
ФруктЕщеТот• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Зміни психіки
- війна
Знаю. Все дуже складно. Я постаріла на 10 років за останній рік.
Я в такій важкій ситуації, вам не передати
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
до чого ваш комент?
То ж пишу - в звичайній укр популяції людей з безліччю нерухомості по світу одиниці і у них проблем зі старістью немає як і з планами
А думки звичайних людей в темі і вони досить реально - сумні
Але блогери вам дарують надію
МатьЧасть• 27 сентября 2025
Ответ дляМошей ницца
Нідерланди
Смеетесь? Там стоимость жилья неподьемная.
Нульовий сантиметр• 27 сентября 2025
Мені 44, чоловіку 50, вже місяць думаємо над тим, що треба щось робити, щоб старість була у нас забезпечена, і щоб можно було їжу купляти, яку хочеш, на ліки хватало, бо вже є обов´язкове приймання ліків у нас обох, а що ж буде далі. Але...як це зробити, поки що не представляємо, бо живемо просто на дві з/п, працюємо на дядь, і ще потрібно збирати на навчання дитини школяра. То з січня цього року почали відкладати по 50 доларів з бюджету, як би дитині на навчання (вона в сьомому класі наразі), а от що і як далі - не знаємо ще. Звісно, можна буде коли дитина виросте, продати трьошку нашу, купити собі однушку, а на залишок купити одну-двох кімнатну і здавати, але ж хто зна як життя складеться в дитини...може їй потрібніше буде.
Оце так цабе• 27 сентября 2025
Мені 53. Старість планую років після 65, не раніше. Квіти, шезлонг, кава, домашній міні спортзал. Якщо пощастить, то онуки.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Написала людина що давно працює на нідерландську компанію
Думаю з мозком повний порядок
як і з доходами
Думаю з мозком повний порядок
Столічна штучка• 27 сентября 2025
Мені 40, я вже не працюю, працювала до 39
Зараз працює тільки чоловік - нам вистачає і ще залишається
Є 4 різних обʼєкти нерухомості і гроші на рахунках. Не бачу змісту мені вже пахати. Колись працювала багато
МатьЧасть• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Думаю з мозком повний порядок
як і з доходами
Думаю з мозком повний порядок
Бред пишете
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляФруктЕщеТот
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
Кинути і піти - складно
Терпіти - не можна пережити (
Обнімаю вас .
Бажаю вірних рішень
Але ваша суттєва перевага - це те що ви самі стоїте на ногах і не змушені терпіти хоча б через матеріальну залежність
Бажаю вірних рішень
МатьЧасть• 27 сентября 2025
Ответ дляРоздратована шкіра
Заздрість вона така
Яка заздрість? Вы просто не понимаете что пишете.
Роздратована шкіра• 27 сентября 2025
Ответ дляМатьЧасть
Тільки ви розумієте