Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21

Плани на старість

У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:10
Ответ дляКава з адреналіном
Все життя в бізнесі
viter33• 27 сентября в 20:10
Ответ дляСанька-4b93
А вам зараз скільки? До 60 рочків встигнете?
Якщо Трамп продовжуватиме сьогодншніми темпами ’змінювати світ’ - я вкрай сумніваюся, що до моїх 60 р. долар буде головною світовою валютою і буде сенс його збирати
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Столічна штучка• 27 сентября в 20:11
Ответ дляГравіцапа
Мені 51 рік зараз. Вдова. Мій чоловик та син померли п´ять років тому. Мешкаю у місті Запоріжжя, є своє житло та постійна робота. Поки є електропостачання та вода буду у своєму місті... Потім, мабуть, поїду за кордон. Знаю англійську мову...
Мої співчуття. 😢
viter33• 27 сентября в 20:11
Ответ дляРоздратована шкіра
Та підходить і під акції на 400.000 і під евтаназію
Універсальний метод
Як кіндер-сюрприз, ’2 в 1’
Щось та й вдасться)))
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:11
Ответ дляКава з адреналіном
В мене накопичується капітал в акціях і не лише, планую жити на дівіденди.
Можливо переберусь в Закарпаття колись, ще не знаю, це лише один з варіантів.
які у вас дивіденди на рік зараз виходять? і які акції дають найбільше дивідендів?
Позаземний розум• 27 сентября в 20:11
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Терплю, але думаю не зможу довго потягнути
Працюю я одна, а він герой і інвалід і нікуди працювати не збирається.але не в роботі справа, а в тому що я утримую сімʼю , але він Герой а ніщо :)
Поки живемо, а не не знаю на скільки мене хватить.
Разом 26 років..
До війни був нормальний?
Крошка Енот• 27 сентября в 20:11
Крім того, що працюю , нічого особливого не роблю. Хочу жити в маленькому місті під Парижем і купити ще одну маленьку квартиру біля океану.
viter33• 27 сентября в 20:12
Ответ дляКава з адреналіном
Все життя в бізнесі
Офісники - це теж бізнес
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:12
Ответ дляviter33
Як кіндер-сюрприз, ’2 в 1’
Щось та й вдасться)))
Можна заінвестувати 400.000 в капсулу смерті як в Швейцарії

Розрахунок від бізнесмена - акціонера вище
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 20:12
Ответ дляПозаземний розум
До війни був нормальний?
Він і зараз нормальний
Цінності у нас інші
Санька-4b93• 27 сентября в 20:12
Ответ дляКава з адреналіном
Спеціально для вас порахую)
Ну якщо ви в стані будете второпати реальні цифєрки, поні ви наша.

Отже, беремо грубо 30 років, коли доросла людина активно заробляє і нехай 400 000 доларів, які треба за цей час відкласти.

Отже, 400 000 : 30 = приблизно 13 000 доларів НА РІК треба інвестувати. 1 100 доларів НА МІСЯЦЬ.
Що дозволить мати на пенсії не менше 2т доларів дівідендів на місяць.

Якщо для вас навіть така сума є чимось нереальним - тоді який сенс взагалі з вами щось обговорювати?
Вам самой не смешно от таких расчётов? Такая сумма инвестиций доступна единицам. За период с 20 до 60 лет люди ещё жилье должны купить, машину и не одну, детей выучить и отдыхать ездить регулярно.
А, и кстати, никакие курсы от темщиков не помогут избежать потерь при падении рынков, а оно случается и периодически прогорают даже самые опытные инвесторы.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:13
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви таки після курсів
У людей є потреби окрім « інвестувань « - це житло , діти , батьки , освіта - і всі інвестування це 20-25 відсотків щоб безболісно
Тепер чекаю відсоток сімей з доходом у 5000 доларів чистими

І попрошу останній раз - свій хамовито - недалекий стиль розмови змінити
Я розмовлятиму з вами тим тоном, який ви заслуговуєте, змиріться.

Потреби є абсолютно у всіх, як і спроможність вивчати щось нове, окрім шкільних підручників.

Тому це завжди вибір людини - чи піти побухати, чи то сісти та вивчити нові навички, щоб пізніше систематизувати їх.

ТОму особисто ваш вибір мені малоцікавий, я всього лише поділилася своїм власним.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:14
Ответ дляКава з адреналіном

Коуч який таки втратив берег
viter33• 27 сентября в 20:14
Ответ дляРоздратована шкіра

Розрахунки - вогонь)))
А щодо ’капсули смерті’ - не факт, що вона ті обіцяні 2000дол/в міс пасивного доходу приноситиме)))
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:14
Ответ дляviter33
Вмерти, не дочекавшись старості - приймається за план?
Чи ненадійний ?
дивлячись що ви для цього робите =))
але краще мати план Б. і планувати щось, якщо життя буде довге-довге
Санька-4b93• 27 сентября в 20:15
Ответ дляviter33
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Цілком логічно, дякую за думку, я з цієї сторони не дивилася на ситуацію.
viter33• 27 сентября в 20:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
дивлячись що ви для цього робите =))
Я вже відписував про таке (план Б)
Тоді вся надія на евтаназію))
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:16
Ответ дляviter33
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
А капсула смерті вічна , не те що долар
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я їх не рахую зараз, вони автоматом реінвестиуються назад в ті ж ауції та фонди і відповідно з кожним рокоів зростають.
Це відкладається капітал на пенсію, тому він недоторканий.

Щодо акцій не відповісиш парой фраз, тут треба самому сідати і розбиратися. Тут же різні сфери - технології, зброя, охорона здоров´я, цінні метади і безліч інших. От за всім цим і треба спостергіати та корегувати коли що докупати.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:17
Ответ дляviter33
Я вже відписував про таке (план Б)
Тоді вся надія на евтаназію))
Тому варто інвестувати не в американські фондові ринки , а в методи евтаназії
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:18
Ответ дляКрошка Енот
Скільки з 400.000 доступних кожній укр родині вже вклали в акції ?
viter33• 27 сентября в 20:18
Ответ дляСанька-4b93
Ай!!
НЕ забивайте прекрасну голову дурницями!!
МАєте 400 000 дол. - купуйте американські акції (їх в більшості офісів Дніпра продають)
Не маєте - заробляйте по 1300 дол/міс !!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Крошка Енот• 27 сентября в 20:19
Ответ дляРоздратована шкіра
Я нічого нікуди не вкладаю
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:19
Ответ дляviter33
Ай!!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Так 1300 чисто на інвестувати , а життя жити
Тому вірно так Заробояйте 5000 в місяць
viter33• 27 сентября в 20:19
Ответ дляРоздратована шкіра
А капсула смерті вічна , не те що долар
Але %% вона мені навряд чи принесе(((
автор Брюнетка в Мармеладе • 27 сентября в 20:19
Ответ дляКава з адреналіном

еее... ну контролювати ситуацію ж ви повинні. Якщо ви вже достатньо прошарені, щоб акції на 400 тисяч доларів купувати
І точно знати, що ви купували для дивідендів. В мене за рік 1% дивідендів прилетів. і то я думаю, що непогано. От хотіла дізнатися ваші показники. Бо ви плануєте по 1% щомісяця.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:19
Ответ дляviter33
Але %% вона мені навряд чи принесе(((
Так якщо її використати за призначенням - навіщо тоді акції ?
viter33• 27 сентября в 20:20
Ответ дляРоздратована шкіра
як варіант !!
Санька-4b93• 27 сентября в 20:20
Ответ дляviter33
Ай!!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Я приблизно так і заробляю, але відкладати чомусь виходить тільки долларів по 200 місяць. То одне, то інше, то акції в Атб
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:20
Ответ дляСанька-4b93
Вибачте, чому мене має хвилювати ваша безпорадність і безгрошів´я?

В мене є мій особистий досвід, який доводить що навіть з нуля можна самостійно вижити, вивчитися і досягти досить високого рівня. Раз змогла я - зможуть і інші за наявності бажання.

Про падіння ринків не треба розповідати - краще порахуйте скільки років існує фондова біржа і скільки ж разів ’падали’ ринки)