Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21
Плани на старість
У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
і що ви зараз для цього робите
Ответ дляСанька-4b93
А вам зараз скільки? До 60 рочків встигнете?
Якщо Трамп продовжуватиме сьогодншніми темпами ’змінювати світ’ - я вкрай сумніваюся, що до моїх 60 р. долар буде головною світовою валютою і буде сенс його збирати
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Столічна штучка• 27 сентября в 20:11
Ответ дляГравіцапа
Мені 51 рік зараз. Вдова. Мій чоловик та син померли п´ять років тому. Мешкаю у місті Запоріжжя, є своє житло та постійна робота. Поки є електропостачання та вода буду у своєму місті... Потім, мабуть, поїду за кордон. Знаю англійську мову...
Мої співчуття. 😢
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:11
Ответ дляКава з адреналіном
В мене накопичується капітал в акціях і не лише, планую жити на дівіденди.
Можливо переберусь в Закарпаття колись, ще не знаю, це лише один з варіантів.
які у вас дивіденди на рік зараз виходять? і які акції дають найбільше дивідендів?
Позаземний розум• 27 сентября в 20:11
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Терплю, але думаю не зможу довго потягнути
Працюю я одна, а він герой і інвалід і нікуди працювати не збирається.але не в роботі справа, а в тому що я утримую сімʼю , але він Герой а ніщо :)
Поки живемо, а не не знаю на скільки мене хватить.
Разом 26 років..
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Разом 26 років..
До війни був нормальний?
Крошка Енот• 27 сентября в 20:11
Крім того, що працюю , нічого особливого не роблю. Хочу жити в маленькому місті під Парижем і купити ще одну маленьку квартиру біля океану.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:12
Ответ дляviter33
Як кіндер-сюрприз, ’2 в 1’
Щось та й вдасться)))
Можна заінвестувати 400.000 в капсулу смерті як в Швейцарії
Розрахунок від бізнесмена - акціонера вище
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 20:12
Ответ дляПозаземний розум
До війни був нормальний?
Він і зараз нормальний
Цінності у нас інші
Санька-4b93• 27 сентября в 20:12
Ответ дляКава з адреналіном
Спеціально для вас порахую)
Ну якщо ви в стані будете второпати реальні цифєрки, поні ви наша.
Отже, беремо грубо 30 років, коли доросла людина активно заробляє і нехай 400 000 доларів, які треба за цей час відкласти.
Отже, 400 000 : 30 = приблизно 13 000 доларів НА РІК треба інвестувати. 1 100 доларів НА МІСЯЦЬ.
Що дозволить мати на пенсії не менше 2т доларів дівідендів на місяць.
Якщо для вас навіть така сума є чимось нереальним - тоді який сенс взагалі з вами щось обговорювати?
Вам самой не смешно от таких расчётов? Такая сумма инвестиций доступна единицам. За период с 20 до 60 лет люди ещё жилье должны купить, машину и не одну, детей выучить и отдыхать ездить регулярно.
А, и кстати, никакие курсы от темщиков не помогут избежать потерь при падении рынков, а оно случается и периодически прогорают даже самые опытные инвесторы.
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:13
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви таки після курсів
У людей є потреби окрім « інвестувань « - це житло , діти , батьки , освіта - і всі інвестування це 20-25 відсотків щоб безболісно
Тепер чекаю відсоток сімей з доходом у 5000 доларів чистими
І попрошу останній раз - свій хамовито - недалекий стиль розмови змінити
Я розмовлятиму з вами тим тоном, який ви заслуговуєте, змиріться.
Потреби є абсолютно у всіх, як і спроможність вивчати щось нове, окрім шкільних підручників.
Тому це завжди вибір людини - чи піти побухати, чи то сісти та вивчити нові навички, щоб пізніше систематизувати їх.
ТОму особисто ваш вибір мені малоцікавий, я всього лише поділилася своїм власним.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:14
Ответ дляКава з адреналіном
Коуч який таки втратив берег
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:14
Ответ дляviter33
Вмерти, не дочекавшись старості - приймається за план?
Чи ненадійний ?
дивлячись що ви для цього робите =))
але краще мати план Б. і планувати щось, якщо життя буде довге-довге
Санька-4b93• 27 сентября в 20:15
Ответ дляviter33
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Цілком логічно, дякую за думку, я з цієї сторони не дивилася на ситуацію.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:16
Ответ дляviter33
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
Тому не факт, що треба поспішати
П.С. мені ’за декілька років 50’
А капсула смерті вічна , не те що долар
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я їх не рахую зараз, вони автоматом реінвестиуються назад в ті ж ауції та фонди і відповідно з кожним рокоів зростають.
Це відкладається капітал на пенсію, тому він недоторканий.
Щодо акцій не відповісиш парой фраз, тут треба самому сідати і розбиратися. Тут же різні сфери - технології, зброя, охорона здоров´я, цінні метади і безліч інших. От за всім цим і треба спостергіати та корегувати коли що докупати.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:17
Ответ дляviter33
Я вже відписував про таке (план Б)
Тоді вся надія на евтаназію))
Тому варто інвестувати не в американські фондові ринки , а в методи евтаназії
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:18
Ответ дляКрошка Енот
Скільки з 400.000 доступних кожній укр родині вже вклали в акції ?
Ответ дляСанька-4b93
Ай!!
НЕ забивайте прекрасну голову дурницями!!
МАєте 400 000 дол. - купуйте американські акції (їх в більшості офісів Дніпра продають)
Не маєте - заробляйте по 1300 дол/міс !!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Крошка Енот• 27 сентября в 20:19
Ответ дляРоздратована шкіра
Я нічого нікуди не вкладаю
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:19
Ответ дляviter33
Ай!!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Так 1300 чисто на інвестувати , а життя жити
Тому вірно так Заробояйте 5000 в місяць
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 20:19
Ответ дляКава з адреналіном
еее... ну контролювати ситуацію ж ви повинні. Якщо ви вже достатньо прошарені, щоб акції на 400 тисяч доларів купувати
І точно знати, що ви купували для дивідендів. В мене за рік 1% дивідендів прилетів. і то я думаю, що непогано. От хотіла дізнатися ваші показники. Бо ви плануєте по 1% щомісяця.
Роздратована шкіра• 27 сентября в 20:19
Ответ дляviter33
Але %% вона мені навряд чи принесе(((
Так якщо її використати за призначенням - навіщо тоді акції ?
Санька-4b93• 27 сентября в 20:20
Ответ дляviter33
Ай!!
ВСе ж просто ’як двері’!!
Я приблизно так і заробляю, але відкладати чомусь виходить тільки долларів по 200 місяць. То одне, то інше, то акції в Атб
Кава з адреналіном• 27 сентября в 20:20
Ответ дляСанька-4b93
Вибачте, чому мене має хвилювати ваша безпорадність і безгрошів´я?
В мене є мій особистий досвід, який доводить що навіть з нуля можна самостійно вижити, вивчитися і досягти досить високого рівня. Раз змогла я - зможуть і інші за наявності бажання.
Про падіння ринків не треба розповідати - краще порахуйте скільки років існує фондова біржа і скільки ж разів ’падали’ ринки)