Брюнетка в Мармеладе• 27 сентября в 19:21
Плани на старість
У вас є плани на майбутнє, старість.
Де ви хочете жити і за що. і як це організувати
і що ви зараз для цього робите
Мені 45 років. І я вже не хочу на роботу бігати. Але за щось жити треба
і що ви зараз для цього робите
Мошей ницца• 27 сентября в 19:23
Мне 45, осталась без жилья, поэтому пришлось переехать и взять кредит на новое. Работать буду до смерти. Не могу сказать,что это меня пугает, пока все не плохо
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:23
Ответ дляМошей ницца
де нове житло?
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:24
Ответ дляРоздратована шкіра
Є плани на старість
Але в 45 це точно не вона
так, в 45 ще можна трохи підстелити соломку
а що ви робите для підготовки до старості? які плани хоч в загальному
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:24
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Дбаю про здоровʼя щоб працювати і заробляти
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:25
Ответ дляФруктЕщеТот
Думаю з чоловіком розійдемося
І я почну жити своє життя
в скільки років. і яке це своє життя?
Заикальница• 27 сентября в 19:25
Жити сподіваюсь на свої та чоловіка заощадження. Жити сподіваюсь буду і надалі в Австрії, але вже не у Відні, а десь тихіше, подалі від міста, поруч з природою.
Йосип_молодий• 27 сентября в 19:26
Син організував мені чудову старість. Відігнав від мене усіх чоловіків після смерті його батька, а сам із шльондрами бігає і тільки те й робить, що дітей як котят підкидає мені. Люблю дітей, але його шльондри уже надоїло і він сам із своїм скверним характером.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:27
Ответ дляЗаикальница
Можна нескромне питання? у вас заощадження просто в банку, в акціях, розподілені? який дохід ви очікуєте на старості з заощаджень (чи точніше на яку суму в місяць ви розраховуєте жити)
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:27
Ответ дляМошей ницца
Нідерланди
Вау , реалізації планів
На скільки років дали кредит ? З першим внеском ?
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:27
Ответ дляМошей ницца
Нідерланди
вам там дали кредит? У вас робоча віза? був перший внесок?
Зубожиння• 27 сентября в 19:28
Война же. Планы меняются постоянно. Мечтала внуков няньчить. Купить две квартиры в одном городе с детьми. Одну сдать, в другой- жить. В сейчас зять на фронте. Выживет ли он? Будут ли у меня внуки? Доживу ли я до ’после войны’? Каждый день не КАБЫ, так шахеды... Какие там планы(((
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:28
Ответ дляЗаикальница
житло маєте ?
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:28
Ответ дляЙосип_молодий
так, у вас не одиноко. Сподіваюсь, він хоч забезпечує дітей і вас
TANYA 0 0 0 0• 27 сентября в 19:28
Плани на старість - хоча б дожити до неї. Заощадження не має, житло чоловіка, така собі ситуація
Неместная Я• 27 сентября в 19:28
В мене немає планів навіть на наступий тиждень... яка тут старість... не доживемо ми.
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:29
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
в скільки років. і яке це своє життя?
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Терплю, але думаю не зможу довго потягнути
Працюю я одна, а він герой і інвалід і нікуди працювати не збирається.але не в роботі справа, а в тому що я утримую сімʼю , але він Герой а ніщо :)
Поки живемо, а не не знаю на скільки мене хватить.
Разом 26 років..
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Разом 26 років..
Мошей ницца• 27 сентября в 19:29
Ответ дляРоздратована шкіра
Вау , реалізації планів
На 20 років, так
Заикальница• 27 сентября в 19:29
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Мої в банку. Акції не моє. Поки що працюю, поки мене ШІ не замінив.
Мошей ницца• 27 сентября в 19:29
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я вже 7 років працюю на Нідерландську компанію, тому і погодили кредит
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:29
Ответ дляФруктЕщеТот
Зараз наговорю багато)
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Разом 26 років..
Мені 42, йому 47.
Військовий інвалід.
Моє життя зупинилося рік назад.
Разом 26 років..
Сумно
Але як ви утримуєте сімʼю то себе точно зможете
ФруктЕщеТот• 27 сентября в 19:30
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ви не мене запитували, але впихну своїх пʼять копійок..
Я маю нерухомість по світу.
З цього і живу.
Але і працюю поки
Я маю нерухомість по світу.
З цього і живу.
Але і працюю поки
Роздратована шкіра• 27 сентября в 19:30
Ответ дляМошей ницца
На 20 років, так
Чудова країна ! Бажаю погашення кредиту раніше
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:30
Ответ дляLizavel
Нужно дожить сначала...
а там що? без сил і заощаджень, якщо зараз про це не думати
Йосип_молодий• 27 сентября в 19:31
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Нічого це нещастя не забезпечує. Все на свою пенсію. Він мені як кара господня. За які гріхи не знаю. Що я по молодості такого наробила, що таке дитя вродилось. Це чорт, а не дитина. Він зі мною не живе, я б такого 5 хв не витримала, психопат. Ми б за перші 5 хвилин убили одне одного. Як тільки пішов учитися, так і з´їхав назавжди. Так, я певно була погана мати виховала такого диявола, уже все на світі прокляла і я знаю, що моя старість буде сумна і одинока, бо це чортеня життя не дасть. Це просто біль.
Брюнетка в Мармеладе
• 27 сентября в 19:31
Ответ дляФруктЕщеТот
Я маю нерухомість по світу.
З цього і живу.
Але і працюю поки
Я маю нерухомість по світу.
З цього і живу.
Але і працюю поки
такий варіант для мене просто мрія. Але сумніваюсь, що я в найближчі 10 років намучу собі житло по світу в множині