Стрибну в гречку• 28 сентября 2025
Индусы и бангладешцы в Украине
В том виде, в котором мы её знаем. Уже все видели эти фотографии и видео, что их завозят к нам массово, а крысы у корыта уже начали рассказывать как это здорово и надо при их помощи выправлять демографию. Значит правы были те люди, которые говорили, что украинцев в могилу, а этих приезжих на наше место. Лично мне такая Украина не нужна! А вам?
Кидстаффовка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ссср такий самий агресор
Де вони були 17 вересня 1939 року ?
Да, есть такое, и что вы этим хотите сказать ?
Ссср Польше должен или может Германии ?
Колупалочка• 28 сентября 2025
Ответ дляСовбез
Никто не видел этот договор на 100 лет. Даже верховная рада, которая его недавно ратифицировала.
І це пздц насправді, якщо його так приховують
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Сохранить сотни тысяч жизней? Конечно, лучше! Но вам же из Лейпцига выгнали бы сразу
Ясно
Далі якісь активні галюцинації ?
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
У людей є мозок і ним можна користуватися
Ви переоцінюєте його здатність критично мислити. Подивіться що люди творять в 2025, звірства, жадність, підлість. Нічого за тисячі років не змінилось, а ви чекаєте на якийсь аналіз чи логіку.
из желе я• 28 сентября 2025
Ответ дляГуляю босоніж
Без поддержки и заверений вряд ли бы он пошёл дальше, он был готов остановить войну в 22-ом
Я скажу Вам больше - он был готов не допустить полномасштабной войны, на переговорах в декабре 2019-го, в Париже... Но такой возможности ему не предоставили...
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляНесу добро людям
Мабуть було б краще. Скільки б людей було живими, скільки міст не зруйновано. Ну і бангладешці сиділи б вдома. І ми були б вдома.
Точно живі ?
Ах да , вони ж виховані чєловєчкі
Кидстаффовка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ясно , аргументи в стилі брєд
Бред пишите вы, ответьте пожалуйста на что украинцам все равно , ч уже думаю может вы себя не украинкой считаете ?
Вы из ЗУ ?
Ответ дляКидстаффовка
Это из серии у меня пиз.., а у соседа вон смотрите еще хуже :)
И да развал ссср это катастрофа причем глобальная для всех стран ...это как строить дом все в него вложить и потом взорвать ..и уже ни денег ни сил ни стройматериалов на новый нет :(
Концтабори не вічні
Тому кінець ссср - логічний та очікуваний
і намагатися воскресити мертве - якась некрофілія
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляиз желе я
Нещасний малесенький хлопчик, плачу...
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляКолупалочка
У вас тільки 2 крайності: або кацапи в Києві на параді, або брити-рятівники з 100-літньою колонією. Третього немає? Наприклад не пизд..ити гроші в 2021 році на асфальті, а будувати такі лінії оборони, що рашка б передумала йти на нас. А не лягли, ноги роздвинули’ заходьте!’. Бо те, що коїлося в 2021 році я по-іншому назвати не можу. Бойові бригади з Харкова відвели, біля Білорусі теж нікого не було, Чоншар розмінували. І ці люди далі сидять при владі і ціленаправленно торгують Україною і знтшують українську націю.
Кабикання
Факт є - напад відбувся , Україна роззброєна
То ?? Парад ?
Колупалочка• 28 сентября 2025
Ответ дляНевгамовна
С каких хренов гибель ? Весь мир принимает иностранцев на работу , никто не умер . Московия по горлянку забита мусульманами не один десяток лет .
У нас іде заміщення. Українців на фронт на смерть( а як же, війна ж, бажано вічна, аби усіх вибити), а сюди цих непалців без претензій на території. Які потім бритам відійдуть - порти, море, АЕС, енергетика. Це тільки початок...
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Ссср Польше должен или может Германии ?
Хочу сказати що не переконають з хворої голови на здорову
Агресор відомий - це кацапи і шукати крайніми британців - дно
Несу добро людям• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Точно живі ?
Ах да , вони ж виховані чєловєчкі
Ви мене кацапами не залякаєте. Моє рідне містечко в окупації. Всі живі-здорові.
из желе я• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Нещасний малесенький хлопчик, плачу...
Нет, Вы непоняли - я его абсолютно не оправдываю, особенно сейчас...((
ПесиКот• 28 сентября 2025
Ответ дляиз желе я
Це добре.
Сіґеле-міґеле• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
Принцип парето
Шкода що більшість не думаючих приводить до наслідків
Багиня• 28 сентября 2025
Ответ дляГірчинка
Та ладно, розводите зраду.
Клоуна підтримало 73% імбіцилів. Його програму ’’до останнього українця’’’ - теж. Слабоумна нація має зникнути. Отак. Проте хоть поржОм? Чи вже невесело?
тільки не нація, а насєлєніє з зеленим силовому в голові замість мізків. Природний відбір
а українцям раджу гуртувалися навколо проукраїнських і намагатись вціліти
Колупалочка• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Кабикання
То ?? Парад ?
Ні, обкрадання армії по-максимуму і здавання за бабло всього на світі - склади, місця локації військових, торгівля можливістю виїхати за кордон і т.д. Гроші не пахнуть, війна - легкий спосіб заробітку. А ви і далі хавайье вам ’Київ за три дні’
Соседка Маши• 28 сентября 2025
Ответ дляПесиКот
А обирали з чієї подачі? Хто компанію вів і фільми знімав?
Да компания была сильной !
Тут ни дать ни взять, работали профи!
Вы можете что-то сделать? Нет.
Вы будете бороться против мигрантов? Нет.
Вы проживете максимум 100 лет, при том что вам уже не меньше 25. Даже если их завтра привезут в диком количестве, они начнут немедленно размножаться, то когда наступят визуальные последствия вы уже будете в глубоком маразме или одной ногой в могиле. Вам на том этапе будет абсолютно пофиг на все. Поэтому живите и не заморачивайтесь.
Sentjabrinka• 28 сентября 2025
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так им надо уметь пользоваться
ellllena.ua• 28 сентября 2025
Ответ дляГірчинка
Та ладно, розводите зраду.
Жорстоко але ви праві. Не заслужили ми на таку державу, якою мала б бути Україна у розумних людей. Нам доля відсипала все, чорноземи, надра, море, інфраструктуру, освічених роботящих співгромадян. Це дуже жорстокий та болючий урок.
Natalia505• 28 сентября 2025
Ответ дляuma
Вы можете что-то сделать? Нет.
А після мене хоч потоп...так?
tanysha777• 28 сентября 2025
А ви думали, в Омані розробляли план як зберегти українців???
Зееееееее
ellllena.ua• 28 сентября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Да компания была сильной !
Тут ни дать ни взять, работали профи!
Вы смеётесь? Эти ’профи’ наверняка сами удивились как у них все получилось. Я до последнего надеялась, что все это шутка и это зелёные бигборды просто так, потроллить. Я до сих пор не понимаю КАК. И это грёбаный испанский стыд, когда объясняешь немцам результаты выборов 2019.
Natalia505• 28 сентября 2025
Ответ дляСвекруховна
За все надо платить.
А чому платити треба лише простим смертним і в односторонньому порядку? Що таке все? За чужі амбіції, чужі бажання влади, грошей. Чому за це я маю платити?